1

To już wiem czemu tak często do niego podaje...

0

Super transfery, nie ma co.

2

A umiesz czytać?

0

A kogo chcesz?

0

dokładnie, pirz jak hcerz.

6

Dzięki wszystkim! Bartomeu powinni na taczce z gnojem wywieźć za tego Paulinho...

4

Nie było mnie parę dni i nie jestem na bieżąco? Co z przyjściem Dembele i Coutinho i czy transfer Paulinho już oficjalnie przyklepany?

0

TO chyba ten C-Max tak jak kolega wyżej pisał to będzie najlepsza opcja :)

0

No to lipa... a tak liczyłem na jego transfer.

1

Focus II kombi może? Solidne auto.

0

Skąd to dementi?

1

Inne kluby jakoś mogą dokonywać wzmocnień bez wydawania takich horrendalnych kwot. Dlaczego mamy się dać dymać innym klubom tylko dlatego, że (jeszcze nie) dotaliśmy 222 mln EUR za Neymara? City dokonało paru wzmocnień, a na żadnego piłkarza nie wydało więcej niż 100 mln EUR, Bayern, Chelsea i United podobnie.

0

Żeby przyszedł i Dembele i Coutinho będzie trzeba wydać prawie 300 mln EUR. To jest tak chora kwota, że rozważyłbym rozejrzenie się za jakimiś innymi, tańszymi opcjami chociaż w tej chwili nikt konkretny nie przychodzi mi do głowy.

0

A próbowałeś przeciągnąć i upuścić wybrane utwory w media playerze? Kiedyś seryjnie nagrywałem sobie muzykę, ale już dość dawno tego nie robiłem.

1

Myślałem, że Alena został już piłkarzem pierwszego zespołu.

13

Chora kwota, więcej niż 100 mln bym nie dał.

2

Ale za to w ubiegłym sezonie był kluczowym zawodnikiem Milanu i wydaje się, że wreszcie dojrzał do bycia piłkarzem Barcelony. Jeśli mamy wydawać 150 mln EUR na Dembele to ja wolę zostać z Deulofeu.

4

Szczerze mówiąc wystarczy dla mnie, że przyjdzie Dembele albo Coutinho + Seri i będę zadowolony.

2

Podaj nr konta na priv to zrobię przelew, bo nie chce mi się ogarniać kuriera.

2

Chodzi o to, że zebrała się grupka sfrustrowanych zbanowanych użytkowników, którzy nie potrafili pogodzić się z karą zebrała się i zaczęła się wyrażać dość niepochlebnie o Redakcji na różnych forach, a z tego co słyszałem to były też prywatne wiadomości o obraźliwej treści.

Pomijam fakt słuszności tych banów, ale samo takie zachowanie jest żenujące i świadczy o poziomie tych osób.

2

ktoś jest

1

Panathinaikos, Millwall, Galatasaray, Fenerbahce

1

Ale po co piszesz tutaj swój życiorys?

0

Funkcjonariusza MO chcesz banować?

1

Żyjesz! Ale Cię dawno nie było.

0

Dopiero teraz zauważyłem :)

2

Filipe Luis nie jest nawet najlepszym LO w Brazylii, ani nawet drugim.

0

Jakim mocnym środkiem pola?

0

Masche jest łysiejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?