- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
0
Są tu jacyś znaffcy aut?
Zmieniam auto i cały czas się zastanawiam czy wybrałem dobrze. To w końcu nie kupno butów.
Sprzedaję Citroena Berlingo po lifcie i zamierzam kupić Peugeota 307 II SW w kombi. Silnik 1.6 HDi 109 km, ze zrobionym dwumasem ale bez FAPu. Czy jest to rozsądne posunięcie czy polecicie coś innego z podobnym wyposażeniem do kwoty 15 000 zł.
Zależy mi zdecydowanie na ładowności - wiadomo dziecko, wózek, fotelik, bezpieczeństwo + miejsce na bagaż jak z miłościwie panującą gdzieś wyjedziemy.
Silnik w okolicach 100 km. WIem, że HDi to dzwony - patrząc po moim Berlingo. 290 tys zrobione i w dalszym ciągu nic z silnikiem nie robiłem.
Macie jakieś realne alternatywy? Z klimatyzacją i podobny wyposażeniem? Polecam się zapoznać z tym Peugeotem, bo mam wrażenie, że w tej cenie jest bezkonkurencyjny.
Aczkolwiek opinii chętnie posłucham :)
#zapraszamdodyskusji
1
@jacobFCB Ford C-max. Silnik identyczny, zdecydowanie większy komfort i ładowność i wersja ghia z fajnym wyposażeniem
0
@Immunoglobina Fordy mają HDi? Od kiedy? ;O
0
@jacobFCB Peugeota z tym silnikiem gorąco polecam. Służy w rodzinie od 2011r.
0
@JordiAlba18 No też właśnie myślę, że się nada. Nie zawiodłem się na tym silniku, wielu alternatyw nie widzę...
1
@jacobFCB Focus II kombi może? Solidne auto.
1
@jacobFCB Peugeot 407, Opel Signum, Vectra (oczywiście w kombi jeśli zależy ci bardzo na ładowności) do 15 tys. kupisz te autka a są dobrze wyposażone ;)
1
@jacobFCB Od wtedy, od kiedy montowali w fordach silniki z Peugeota. Oznaczenie każda marka ma swoje, silnik generalnie jest taki sam. Sam posiadam takie auto z silnikiem 1,6 TDCi, 109KM
0
@JimMorrisonFCB Myślałem o tym, ale wyposażenie uboższe :(
0
@jacobFCB TO chyba ten C-Max tak jak kolega wyżej pisał to będzie najlepsza opcja :)