JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę ludziom namieszałeś tymi myślnikami.
1
Co Kszczot pobiegł! Idealnie taktycznie i mamy srebro!
0
Coś czuję, że karawana opuści dortmundzką oazę nie spełniwszy swoich planów i uda się w dalszą wędrówkę.
0
Ja myślę, ze w ogóle go nie puszczą.
0
Skąd pewność, że Ttham puści jednego ze swoich najlepszy piłkarzy i to w dodatku za mniej niż 100 mln EUR?
11
Chora cena, to będzie ponad 120 mln EUR.
2
Jeśli piłkarz będzie chciał odejść to klub i tak nie będzie w stanie go zatrzymać, tym bardziej, że to nie jest paryski kalifat.
0
Nie wszystko tylko informacje z tych źródeł, które uważają za w miarę rzetelne.
2
Redakcja nie przedstawia własnego stanowiska w sprawie transferu, tylko publikuje artykuły z prasy hiszpańskiej.
3
Panie też w niej są ;)
0
A ile miał tych dobrych sezonów?
0
Znajdź takiego, który będzie chciał przejść i którego będzie chciał puścić dotychczasowy klub.
0
Podzieli się ktoś linkiem do meczu bo mi dźwięk się rozjeżdża...
9
Złoto i brąz w rzucie młotem!
0
Super :)
9
Żadnego. Lepiej dać na biedne dzieci.
0
Jakie zmiany?
0
Najniższe bezrobocie od 26 lat, mi to pasuje :)
1
Udanego wypoczynku! W które góry jedziesz?
0
No właśnie, i od 19 lat wciąż jest na topie - fenomen. Ponad 1000 wygranych meczów, dla mnie bezsprzecznie jeden z najwybitniejszych sportowców w historii.
3
Jak nie zdominował? 19 tytułów Wielkiego Szlema, nikt nigdy nawet nie zbliży się do tego osiągnięcia. Tenis to nie biegi, nie da się wygrać każdego meczu.
6
Coleman 14 lat? Co ten Babiarz ćpie?
0
"Nietykalni" na TVN 7.
0
Ależ bieg Faraha.
0
I gdzie go ustawisz? Na prawym skrzydle?
1
Nie twierdzę, że to będzie crack, ale ocenianie go na podstawie meczu towarzyskiego, na dodatek po ciężkiej kontuzji nie jest zbyt miarodajne.
0
Na którym transmisja?
1
Czyli nie widziałeś, ok.
5
Zeszły sezon w Milanie miał bardzo dobry, nie rozumiem o jaką presję chodzi.
8
Jakiej presji? Koleś zagrał pierwszy mecz po dłuższej absencji, a wymagacie od niego nie wiadomo czego.