JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
"Dzień dobry, poproszę jednego Dybalę" - tak będzie.
1
Barcelona zagrała wtedy najgorszy mecz w sezonie więc nie doszukiwałbym się przyczyn porażki w geniuszu Di Marii, a ta kanadyjka niespecjalnie do mnie przemawia patrząc na to z kim PSG musi mierzyć się w League 1.
25
crackiem to on był 5 sezonów temu
0
Ja na pewno nie.
Łatwo powiedzieć, że strzeli a fakty są takie, że mocno obniżył loty i nawet w PSG ciężko mu się przebić.
0
To kupmy jeszcze Pepe.
0
Po co nam zawodnik, który nie walczy i nie biega?
1
Tyle, że przez to zwiększa się jeszcze bardziej przepaść między biedniejszymi klubami a bogatymi, zwłaszcza w Hiszpanii.
13
Mało się naczytałeś informacji o transferach przez ostatnie 2 miesiące?
3
To dla odmiany teraz coś merytorycznego.
Transfer Neymara do PSG był precedensem, który wywołał lawinę kosmicznie przepłaconych transferów. Już teraz mówi się np. o przejściu Van Dijka do Liverpoolu za ponad 70 mln EUR i jak tak dalej pójdzie to za byle kopacza który umie w miarę prosto kopnąć piłkę będzie trzeba wyłożyć 50 mln. Dlatego uważam, że to jest dobry moment, w którym należałoby postawić większy nacisk na szkolenie młodych zawodników i stopniowe wprowadzanie ich do pierwszego zespołu. Barcelona to bogaty klub, ale nie dysponuje nieograniczonym budżetem i do tego musi łożyć olbrzymie pieniądze na wynagrodzenia zawodników, dlatego tym bardziej ważne jest aby dawać szanse takim zawodnikom jak Alena, czy być może w niedalekiej przyszłości Palencia. W ostatnich latach Barcelona niestety odeszła od modelu drużyny opartym na La Masii, po części pewnie przez inne pomysły włodarzy i brak wyróżniających się piłkarzy w porównaniu do ery Iniesty czy Messiego, ale teraz kiedy Barca B wróciła do Segunda Division i przepaść sportowa nie jest już aż tak duża jak w zeszłym sezonie to chciałbym móc częściej oglądać piłkarzy Gerarda otrzymujących szansę na grę w pierwszej drużynie, ale żeby tak się stało to najpierw należałoby oczyścić klub ze szrotu jaki ostatnimi czasy tu zaległ...
0
Niedługo będzie trzeba dodać setne sekundy do informacji, kiedy został dodany post :)
4
Niepotrzebnie edytowałeś, teraz komentarze nie pasują do Twojego posta :)
0
Dobre!
0
Jesteś pewien? Mało takich zawodników jest w klubach angielskich i nie wydaje mi się żeby każdy klub spełniał ten wymóg.
0
300 mln EUR na dwóch zawodników to lekka przesada, nie sądzisz?
1
Jaki problem? I tak większość pewnie ma paszporty UK.
0
Aaa, ok źle zrozumiałem Twój poprzedni post.
0
Co
0
Ciekawe. Swego czasu nieźle zapowiadał się też Thorgan.
0
Co potrzeba?
2
1,5 millones to za mało za tak perspektywicznego zawodnika.
0
50 mln i niech idzie.
3
Ateiści nadal nie wierzą w boga xd xd
1
Nie ma ponad 30 lat.
0
Liga hinduska.
2
Nasri też niezły zjazd zaliczył, ale to zawsze był leń.
0
Griezmann mógłby spokojnie grać niżej od Lukaku.
3
To wracaj, bo jeszcze nie ma fichado Coutinho :)
0
Oszaleli z tym Van Dijkiem.
0
Skład dobry na słabszych rywali, mimo wszystko potrzeba jeszcze jednego bardziej defensywnego zawodnika.
3
Jeden z nielicznych publikowanych tutaj kawałów, który mnie rozbawił :)