10

"Dzień dobry, poproszę jednego Dybalę" - tak będzie.

1

Barcelona zagrała wtedy najgorszy mecz w sezonie więc nie doszukiwałbym się przyczyn porażki w geniuszu Di Marii, a ta kanadyjka niespecjalnie do mnie przemawia patrząc na to z kim PSG musi mierzyć się w League 1.

25

crackiem to on był 5 sezonów temu

0

Ja na pewno nie.

Łatwo powiedzieć, że strzeli a fakty są takie, że mocno obniżył loty i nawet w PSG ciężko mu się przebić.

0

To kupmy jeszcze Pepe.

0

Po co nam zawodnik, który nie walczy i nie biega?

1

Tyle, że przez to zwiększa się jeszcze bardziej przepaść między biedniejszymi klubami a bogatymi, zwłaszcza w Hiszpanii.

13

Mało się naczytałeś informacji o transferach przez ostatnie 2 miesiące?

3

To dla odmiany teraz coś merytorycznego.

Transfer Neymara do PSG był precedensem, który wywołał lawinę kosmicznie przepłaconych transferów. Już teraz mówi się np. o przejściu Van Dijka do Liverpoolu za ponad 70 mln EUR i jak tak dalej pójdzie to za byle kopacza który umie w miarę prosto kopnąć piłkę będzie trzeba wyłożyć 50 mln. Dlatego uważam, że to jest dobry moment, w którym należałoby postawić większy nacisk na szkolenie młodych zawodników i stopniowe wprowadzanie ich do pierwszego zespołu. Barcelona to bogaty klub, ale nie dysponuje nieograniczonym budżetem i do tego musi łożyć olbrzymie pieniądze na wynagrodzenia zawodników, dlatego tym bardziej ważne jest aby dawać szanse takim zawodnikom jak Alena, czy być może w niedalekiej przyszłości Palencia. W ostatnich latach Barcelona niestety odeszła od modelu drużyny opartym na La Masii, po części pewnie przez inne pomysły włodarzy i brak wyróżniających się piłkarzy w porównaniu do ery Iniesty czy Messiego, ale teraz kiedy Barca B wróciła do Segunda Division i przepaść sportowa nie jest już aż tak duża jak w zeszłym sezonie to chciałbym móc częściej oglądać piłkarzy Gerarda otrzymujących szansę na grę w pierwszej drużynie, ale żeby tak się stało to najpierw należałoby oczyścić klub ze szrotu jaki ostatnimi czasy tu zaległ...

0

Niedługo będzie trzeba dodać setne sekundy do informacji, kiedy został dodany post :)

4

Niepotrzebnie edytowałeś, teraz komentarze nie pasują do Twojego posta :)

0

Dobre!

0

Jesteś pewien? Mało takich zawodników jest w klubach angielskich i nie wydaje mi się żeby każdy klub spełniał ten wymóg.

0

300 mln EUR na dwóch zawodników to lekka przesada, nie sądzisz?

1

Jaki problem? I tak większość pewnie ma paszporty UK.

0

Aaa, ok źle zrozumiałem Twój poprzedni post.

0

Co

0

Ciekawe. Swego czasu nieźle zapowiadał się też Thorgan.

0

Co potrzeba?

2

1,5 millones to za mało za tak perspektywicznego zawodnika.

0

50 mln i niech idzie.

3

Ateiści nadal nie wierzą w boga xd xd

1

Nie ma ponad 30 lat.

0

Liga hinduska.

2

Nasri też niezły zjazd zaliczył, ale to zawsze był leń.

0

Griezmann mógłby spokojnie grać niżej od Lukaku.

3

To wracaj, bo jeszcze nie ma fichado Coutinho :)

0

Oszaleli z tym Van Dijkiem.

0

Skład dobry na słabszych rywali, mimo wszystko potrzeba jeszcze jednego bardziej defensywnego zawodnika.

3

Jeden z nielicznych publikowanych tutaj kawałów, który mnie rozbawił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?