JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Tak, bo każdy młody zawodnik to nowy Asensio i trzeba kupować z automatu jak leci wszystkich.
0
No właśnie o tym mówię.
Za to Nadal nie trafił jeszcze na nikogo z top 50...
0
Za ofensywny skład. No chyba, że na drużyny pokroju Girony.
3
Śmieszna jest ta część drabinki...
0
I kogo byś posadził na ławce?
4
Podesłałem koledze, który dopiero co popełnił małżeństwo, idealnie się zgrało w czasie.
1
ja czytałem dość dawno temu, ale z tego co pamiętam to dość mocno mnie wciągnęła.
0
Najlepsze, że jeszcze dostaje za to pieniądze.
1
A ile ma trwać ta obowiązkowa służba wojskowa?
0
Edytowałem ;)
0
Potwierdzam, do tego bierznikowane ścierają się znacznie szybciej niż bieżnikowane.
1
Ja nie jestem fanem ani jednego ani drugiego, ale obiektywnie trzeba przyznać, że Milik marnował seryjnie okazje dziś, ale dobrze że udało mu się strzelić.
0
No nie trudno się zirytować, kiedy piłkarz zamiast dośrodkować kopie w trybuny.
0
On nawet z czarną robotą sobie nie radzi.
1
Do tyłu to gra Mączyński. Koleś jest bardziej schematyczny i bojaźliwy od Gumbau, a to nie lada wyczyn.
3
Milik strzeliłby podobną bramkę jak Ronnie Seamanowi w 2002.
0
Mi się podobało, nie było nadmiaru strzelanin, efektów specjalnych i scen miłosnych więc jak najbardziej na plus. Jeśli ktoś wie na co idzie to mu się spodoba.
4
Bombazo to ja dzisiaj miałem w toalecie.
1
Dunkierka, Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec, Barry Seal, Alibi.com, Paryż Może Poczekać (te dwa to francuskie komedie)
4
Oby został, nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego.
1
A to zdjęcie skąd pochodzi? Nie przypadkiem z mediów?
0
Dopóki Messi jest w Barcelonie to Icardi jest spalony.
1
Zgadza się.
0
Mi też jeszcze ładnych parę lat brakuje.
18
Messi już od dawna nie dysponuje wielką szybkością, oczywiście wciąż imponuje przyspieszeniem na pierwszych kilku metrach, ale jeśli chodzi o dłuższe dystanse to już nie jest niestety to co kiedyś.
48
To uczucie, kiedy jesteś na emeryturze i już masz wolne.
4
Nie wiedziałem, że jeden mecz kwalifikuje się pod "często".
0
Może przez to, że Modrić jest bardziej kreatywny i więcej daje drużynie, przynajmniej w moim odczuciu.
4
Poszedł głos na Modricia.
43
Sprzedane.