10

Tak, bo każdy młody zawodnik to nowy Asensio i trzeba kupować z automatu jak leci wszystkich.

0

No właśnie o tym mówię.

Za to Nadal nie trafił jeszcze na nikogo z top 50...

0

Za ofensywny skład. No chyba, że na drużyny pokroju Girony.

3

Śmieszna jest ta część drabinki...

0

I kogo byś posadził na ławce?

4

Podesłałem koledze, który dopiero co popełnił małżeństwo, idealnie się zgrało w czasie.

1

ja czytałem dość dawno temu, ale z tego co pamiętam to dość mocno mnie wciągnęła.

0

Najlepsze, że jeszcze dostaje za to pieniądze.

1

A ile ma trwać ta obowiązkowa służba wojskowa?

0

Edytowałem ;)

0

Potwierdzam, do tego bierznikowane ścierają się znacznie szybciej niż bieżnikowane.

1

Ja nie jestem fanem ani jednego ani drugiego, ale obiektywnie trzeba przyznać, że Milik marnował seryjnie okazje dziś, ale dobrze że udało mu się strzelić.

0

No nie trudno się zirytować, kiedy piłkarz zamiast dośrodkować kopie w trybuny.

0

On nawet z czarną robotą sobie nie radzi.

1

Do tyłu to gra Mączyński. Koleś jest bardziej schematyczny i bojaźliwy od Gumbau, a to nie lada wyczyn.

3

Milik strzeliłby podobną bramkę jak Ronnie Seamanowi w 2002.

0

Mi się podobało, nie było nadmiaru strzelanin, efektów specjalnych i scen miłosnych więc jak najbardziej na plus. Jeśli ktoś wie na co idzie to mu się spodoba.

4

Bombazo to ja dzisiaj miałem w toalecie.

1

Dunkierka, Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec, Barry Seal, Alibi.com, Paryż Może Poczekać (te dwa to francuskie komedie)

4

Oby został, nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego.

1

A to zdjęcie skąd pochodzi? Nie przypadkiem z mediów?

0

Dopóki Messi jest w Barcelonie to Icardi jest spalony.

1

Zgadza się.

0

Mi też jeszcze ładnych parę lat brakuje.

18

Messi już od dawna nie dysponuje wielką szybkością, oczywiście wciąż imponuje przyspieszeniem na pierwszych kilku metrach, ale jeśli chodzi o dłuższe dystanse to już nie jest niestety to co kiedyś.

48

To uczucie, kiedy jesteś na emeryturze i już masz wolne.

4

Nie wiedziałem, że jeden mecz kwalifikuje się pod "często".

0

Może przez to, że Modrić jest bardziej kreatywny i więcej daje drużynie, przynajmniej w moim odczuciu.

4

Poszedł głos na Modricia.

43

Sprzedane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?