0

Widocznie z tym zarządem się nie da.

4

Mimo wszystko dałbym nagrodę Mbappe. Najmłodszy z ww. trójki a z powodzeniem radził sobie w Lidze Mistrzów.

22

Ok, to przekonaj go żeby się zgodził na taką klauzulę.

0

Luis musi grać żeby się wreszcie przełamać.

37

A nie mieszkasz przypadkiem w Sosnowcu?

0

1. Ronaldinho
2. Iniesta
3. Puyol
4. Henry
5. Bergkamp

0

Tak, tylko szkoda że w sobotę.

0

Spoko

1

Błąd, Barbuda stała się niezamieszkana po raz pierwszy od 300 lat.

15

Miał sporo celnych wypowiedzi, ale akurat w tym konkretnym przypadku zrobił z siebie totalnego idiotę.

19

Mistrzowskie było robienie z siebie pajaca i udawanie, że nie zna się członka sztabu największego rywala?

2

Nie dalej jak w nocy z soboty na niedzielę wpadł mi telefon do jeziora i musiałem po niego nurkować (notabene słychać było jeszcze jak dzwoni pod wodą). Wyciągnąłem go, potrzymałem przez cały dzień w woreczku ryżu i dzisiaj działa jak należy. Inna sprawa, że ja mam stary model bez dotykowego ekranu i innych bajerów, ale sugerowałbym wypróbować ten sposób.

26

Przy obecnych trendach na rynku, za 23 miliony to mogą się pocałować.

1

Składnia tego zdania wygląda jak przepuszczona przez google translatora.

0

BZ WBK, Mbank

0

30 lat to szczytowy okres dla obrońcy. Jeszcze z 2, 3 lata jest w stanie spokojnie pograć na topowym poziomie.

0

Dlaczego chcesz już zastępować Pique?

1

Pechowy start sezonu dla niego... A tak liczyłem, że wreszcie pokaże pełnię swoich możliwości.

0

Podstawy mam opanowane do perfekcji.

0

Czyli godzinę mogłeś spędzać poza łóżkiem?

0

Zrobiłem się głodny od Waszej rozmowy... i to pomimo tego, że jestem po 3-dniowym weselu.

0

No to nieźle, w tak błahy sposób się załatwić...

0

W jaki sposób Dembele doznał kontuzji? Nie było mnie w weekend i nie widziałem spotkania.

1

Widzę, że większość ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

5

Jakich czasów dożyliśmy, że zawodnik nie może nawet na boisku pokazać fakera...

0

Cena wydaje się normalna, nawet trochę wysoka jak na tę pojemność. http://www.perfuforum.pl/ - tutaj możesz znaleźć więcej informacji na temat tego zapachu.

27

A ja myślałem, że to czego się słucha zależy od indywidualnych preferencji... Całe życie źle słucham muzyki.

1

Faktycznie przesadzilem z tym porownaniem, bo jednak Neymar jest duzo lepiej prowadzony niz ww.

Jestem ciekaw jak będzie przebiegał rozwój Mbappe, bo wcale bym się nie zdziwil jakby za kilka sezonow okazało się ze Francuz prześcignie Neya pod względem umięjetności boiskowych i to właśnie "Nowy Henry" zostanie liderem PSG, bo wygląda na to, ze ma ku temu wszelkie niezbędne cechy. Przynajmniej tak mi się wydaje na podstawie informacji rozpowszechnianych przez jego otoczenie a także czytając opinie ekspertów (Henry). Ciekawe, czy wtedy Neymar nie podkuli ogona i nie pójdzie do Man Utd czy innego Realu aby znowu móc cieszyć się z przywileju bycia liderem druzyny.

0

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?