- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 856 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 856 Culés
5
Klauzule kilku zawodników z Barcy i Realu:
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p280x280/21751526_1447130468657873_2487655413297262812_n.jpg?oh=4fdeff64a2adb914876a90bfc6a67365&oe=5A45D920
Ehh, moim zdaniem Umtiti powinien dostać nowy kontrakt i klauzulę 500 baniek minimum. Gość jest takim dzikiem, że to głowa mała. Już teraz jest jednym z najlepszych ŚO na świecie. Sergi też powinien dostać wysoką klauzulę, ale u nas w zarządzie chyba nie myślą...
22
@DaPi Ok, to przekonaj go żeby się zgodził na taką klauzulę.
0
@JimMorrisonFCB Dajcie mi numer do Niego to zadzwonię i go przekonam :D
10
@JimMorrisonFCB Jakoś większość z Realu przekonali, u nas nie da się?
6
@JimMorrisonFCB Myślę, że Roberto na pewno się zgodzi, a i z Umtitim pewnie też nie będzie problemu. Póki rynek jest tak niesprawiedliwy i niekorzystny dla drużyn z LL, nie widzę innej sensowniejszej opcji, jak ładowanie klauzul po kilkaset baniek. Bo jaka jest różnica w tym, czy zawodnik ma klauzulę odejścia pół miliarda, a tym, że klub jest zarządzany przez jakiegoś szejka ? Klauzula to tylko kwota, po której zapłaceniu można obejść veto aktualnego pracodawcy, wielu piłkarzy przecież zmieniało kluby za kwoty niższe, niż kwota odejścia.
0
@DamianVeB11 Widocznie z tym zarządem się nie da.