JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie, nie sądziłem że przełożą to na jutro, ale mimo wszystko liczę, że się uda :)
0
Miała się opierać, a po części miała się też opierać na tym, że Lopez awansuje dalej w singlu przez co skupiłby się bardziej na tych rozgrywkach niż na deblu, ale niestety przegrał więc zobaczymy jak to będzie. Tak jak mówisz - Kubot i Melo wciąż są faworytami, ale pewności nie ma bo Lopez & Lopez to też jest bardzo dobra para.
0
Opcja early cash-out niedostępna, ale i tak by się nie opłacało za bardzo.
0
Jeden mecz wszedł, drugi mi przenieśli na jutro - trzymają w napięciu ;)
7
Oho, znowu jakiś spam jak w okienku transferowym. Nie lepiej sobie spokojnie pójść do znajomego albo do pubu na spokoju obejrzeć niż tracić życie na oddawanie głosów?
0
Ja właśnie sporo widziałem głosów, że Di Maria w parze z Messim to będzie zabójcza broń itp. itd.
1
Też mnie kusiło żeby na Stosur postawić.
1
A ilu go tu chciało w trakcie letniego okienka...
0
Na szczęście 1 set dla Szwajcara, teraz powinno pójść łatwiej.
0
Trochę żal, ale za późno o tym pomyślałem :P
4
Dzięki. Kobiet raczej nie obstawiam, bo tam jest taka loteria, że nawet nie warto sobie tym głowy zaprzątać. Może gdybym miał dojście do ich cyklów menstrualnych to wtedy bym popróbował ;)
6
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg0NDk3NDUwMDrnlKi1nhp%2BYvPVqe0%3D&kind=MAIN - kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
3
Może brudna była.
0
Ja już się dzisiaj na Goffinie przejechałem, a zaraz jeszcze może być podobnie z Andersonem.
0
Zaczął się 3. set.
0
Na razie prowadzi w drugim secie i zanosi się na 3-setówkę, więc raczej nie odpuści ;)
0
No przydałoby się, dla odmiany. Na razie czekam na rozwój sytuacji w meczu singlowym.
0
Ciekawa sytuacja dla obstawiaczy. Przed chwilą zaczął się mecz Feliciano Lopeza z Alexandrem Dolgopolovem. Zaraz po tym meczu Lopez ma zagrać w parze przeciwko Kubotowi i Melo. Myślę, że jest spora szansa, że ten mecz albo się w ogóle nie odbędzie albo Lopez będzie na tyle podmęczony, że polsko-brazylijska para nie powinna mieć większych trudności żeby wygrać to spotkanie. Kurs 1,6, sam się zastanawiam, czy nie puścić pojedynczego kuponu za 2k.
0
Odnosiłem się do Twojego wpisu. Jeśli spojrzymy o ile mniej rozegranych meczÓW ma Messi to wtedy dopiero zauważymy jak duża jest ta różnica asyst.
2
Policz jeszcze ile meczów obydwaj mają rozegranych.
0
Wiek krwi też opowiada o wydarzeniach II WŚ?
0
Dzisiaj Bedene krecz ze Zverevem, a wczoraj też chyba z 5 podobnych przypadków.
0
Jak oceniasz te książki, które przeczytałeś?
0
"Tylko każdy mecz musi być perfekcyjny" - Ot taka drobnostka.
4
Dybala to nie jest zawodnik, który odnajdzie się na lewej stronie. Takie upychanie na siłę nic dobrego nie przyniesie.
4
Dramat. Tak jakby licealista grał z dziesięcioma przedszkolakami na boisku.
1
Mascherano w reprezentacji jest cieniem siebie z Barcelony.
0
Śledzi ktoś może dokładniej turniej ATP w Szanghaju? Skąd tak duża liczba poddanych meczów?
4
To spójrz sobie jakie plany odnośnie głosowania ma użytkownik LuisSalvano.
0
Koncert w wykonaniu Messiego, warto było wstać i obejrzeć ten mecz chociaż po pierwszej minucie myślałem, że to się tak dobrze nie skończy.