JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na 38 kanale
0
W sensie dla posiadaczy platformy polsatu.
1
Canal+ odkodowany również dla posiadaczy Polsatu :)
0
Bzdura, wojna atomowa nie wybuchnie bo zwyczajnie nikomu by się nie opłacała.
0
Jaki kurs tej truskawki?
0
Właśnie o takie patologiczne przypadki mi chodziło, a niestety często takie widuję jeżdżąc komunikacją miejską.
0
Owszem, ale rzadko kiedy smartfon jest wykorzystywany w taki sposób jak napisałeś. Niejednokrotnie obserwowałem już sytuacje, kiedy dwoje ludzi rozmawia ze sobą patrząc w ekrany smartfonów zamiast w oczy. Smutne.
10
https://img3.dmty.pl//uploads/201710/1507750597_umqobc_600.jpg - jakże wymowne.
1
Ale wiesz, że taniec na rurze to wcale nie jest taka prosta sprawa? Wymaga ogromnych nakładów fizycznych i wielu godzin treningów żeby móc się utrzymać na rurze samymi nogami, np. głową w dół, ale zejść w takiej pozycji bez używania rąk.
0
Przy takim kursie podbija :)
0
Sebasek już to wrzucił powyżej :)
0
Ja też miałem go dać, ale się rozmyśliłem.
0
Wiem, ale liczę, że mimo wszystko dadzą radę.
0
To też mnie zawsze ciekawiło.
0
Tak, a co?
0
Liczę, że mimo wszystko dadzą radę.
1
http://www.newsweek.pl/polska/zabojstwo-jaroszewiczow-sledztwo-w-sprawie-morderstwa-jaroszewiczow-wznowione,95620,1,1.html - ciekawy artykuł o jednej z najbardziej zagadkowych spraw kryminalnych po 1989 roku.
1
Ja miałem dokładnie to samo :)
1
Juve obstawię jutro ;)
0
Talent wcale nie musi być zapisany w genach - najlepszy przykład to Johann Cruyff i Jordi Cruyff.
0
Spokojny kupon na dziś:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjkwNDY1NzkwMDqK81ZQo68UmrPDaLM%3D&kind=MAIN
0
Nie.
0
Tam jest średnik, nie gra tylko Alli. Też się dałem nabrać, ale skasowałem komentarz :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wygląda ok, chociaż nie wiem czy wszystkie potrzebne drużyny strzelą chociaż jednego gola w 1 połowie.
1
"cienkopisy" i "di Uszaty" - to było genialne!
3
I tak nikt Tobie w to nie uwierzy ;)
13
Nie.
Poza tym zdaje się, że ktoś już kolektywnie nominował całą społeczność FCBarca, więc możesz czuć się nominowany.
0
Obie strzelą.
5
I szkoda że Endlessa już nie ma...