JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak. Bo nie ma ani szybkości ani techniki, więc pisanie, że ma wszystko to jakiś żart, co oczywiście nie umniejsza jego zasług strzeleckich.
0
Zwłaszcza szybkość i technikę.
0
Czy ja wiem? Biegł jeszcze dobrych kilka metrów zanim wpadł na niewidzialną minę, która zwaliła go z nóg.
5
under 2,5
20
Hahhaha, Bale odwalil taką symulkę, że nawet Ronaldo by się nie powstydził.
1
Ale jak możesz wyrażać swoją opinię nie oglądając nawet meczu... To tak jakbym powiedział, że jesteś głupi chociaż Ciebie nie znam.
1
Dla mnie daleko tutaj było do rozwalenia.
2
No to błąd, bo gdyby nie niewidomy sędzia to mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej.
0
Jak zrobiłeś przekreślenie tekstu?
0
Lamela to już nie gra od pół roku jak nie dłużej.
1
Ja bardzo dużo w dwójkę grałem i czasem jeszcze też grywam :)
0
W które części Civ grasz?
5
Lacazette bramka dla Arsenalu, oby tak dalej.
6
Co na to kamer Neya?
0
Super podsumowanie tylko jedna rzecz mi się rzuciła w oczy: Afellay zamiast Affelay ;)
0
No przecież zanotował asystę ;)
0
Jak uargumentujesz słabą grę Vidala?
29
Ty myślisz że cały czas będziemy taką taktyką grać?
1
Długie podania były podyktowane tym, że obrona Girony grała bardzo wysoko i stąd liczne próby długich podań na wolne pole.
1
Dzień Świstaka to bardziej to obejrzenia z dziewczyną. Zobacz sobie Reanimator, jeden z bardziej porytych filmów jakie w życiu widziałem. Powinien dobrze Ci się spodobać sądząc po nicku.
0
Jak poszło? ;)
12
Fajnie, że po tych wszystkich kontuzjach i nieudanych epizodach na Wyspach był w stanie wrócić do wysokiej dyspozycji strzeleckiej.
11
To ja pierdzielę taką panią doktor, która się stresuje przed operacją, wolałbym się sam kroić.
6
Było ;)
0
Odważnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mógłby ktoś polecić jakąś sprawdzoną stronę z torbami na ramię?
1
To Ci się udało, Bob.
0
Chociaż gdybym miał się pokusić o wybór najlepszego wolnego w historii, to chyba wybrałbym ten:
Strzał R. Carlosa w meczu z Francją już mi się trochę znudził ;)
2
Pierluigi Colina.