JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Costa sam chciał odejść.
1
Coś ucichło o Azpilicuecie, a to właśnie jego najchętniej widziałbym u nas na prawej obronie, tym bardziej że może zagrać również na środku i na lewej stronie.
1
Podobno Bartomeu już się z nim kontaktował i poprosił go aby wywarł presję na działaczach klubu.
1
Nie ma co się dziwić zresztą, i tak daleko zaszedł.
1
Całym sercem jestem za Mullerem, oby udało mu się awansować.
0
Przez chwilę myślałem, że chodzi o Diego Costę :)
0
Tak właśnie myślałem...
0
Złamana ręka :(
0
To niestety nie daje satysfakcjonujących efektów ;)
1
Pewnie zdaje sobie sprawę, że w PL nie dałby rady, a we Francji może sobie spokojnie odcinać kupony.
0
Mam pytanie do speców od treningu: czy są jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową, które nie angażują rąk?
8
"Gra" z Michaelem Douglasem.
0
Co z nim było?
0
On nie zabija ;)
2
Zgadzam się, ale mimo wszystko poczekajmy do końca.
3
Nie do wyjęcia, Mourinho jak i sam zawodnik mówili że nie ma mowy o transferze.
0
Nadal też miał gładko przejść Mullera a wszyscy widzieliśmy co się stało, więc wolę poczekać do końca.
2
Zobaczymy jak będzie, póki co Wimbledon jeszcze trwa i nic nie jest pewne ;)
0
A może Federer pójdzie za ciosem? ;)
5
Jeden z moich ulubionych piłkarzy i niestety niespełniony talent przez swój charakter.
3
Brawo Muller, co za spotkanie, wielki szacunek dla Gillesa za to, że w walce z tak wielkim rywalem jak Rafa Nadal walczył do końca i dał z siebie wszystko. Warto zauważyć, iż pomimo tak wymagającego spotkania żaden z zawodników nie potrzebował pomocy medycznej. Teraz niech Muller ładuje akumulatory przed meczem z Ciliciem, chociaż pewnie to spotkanie będzie go wiele kosztowało, jednak kto wie, może znowu będziemy świadkami niespodzianki? ;)
Za wspólną relację dziękuje JimMorrisonFCB, możecie teraz wracać do swoich plotek transferowych :)
0
Świetny jest ten wyrzucający serwis Mullera. Robi mu całą robotę i dzięki niemu trzyma w szachu Nadala.
0
Aż będzie zbyt ciemno żeby kontynuować grę.
0
Agassi - Sampras jeszcze ;)
0
5 set, 12:12.
0
Akurat tym razem się z Tobą nie zgodzę ;)
3
W Wimbledonie nie ma. Tam trzymają się tradycji na szczęście.
1
Ale tutaj przynajmniej komentowane są realne wydarzenia, a nie wróży się z fusów jak w przypadku plotek transferowych ;) Po prostu trwa najbardziej dramatyczny mecz tegorocznego Wimbledonu i stąd tyle emocji.
0
Rób w przerwach między gemami ;)
4
Co tam się dzieje! Niech to trwa jak najdłużej :D