0

Costa sam chciał odejść.

1

Coś ucichło o Azpilicuecie, a to właśnie jego najchętniej widziałbym u nas na prawej obronie, tym bardziej że może zagrać również na środku i na lewej stronie.

1

Podobno Bartomeu już się z nim kontaktował i poprosił go aby wywarł presję na działaczach klubu.

1

Nie ma co się dziwić zresztą, i tak daleko zaszedł.

1

Całym sercem jestem za Mullerem, oby udało mu się awansować.

0

Przez chwilę myślałem, że chodzi o Diego Costę :)

0

Tak właśnie myślałem...

0

Złamana ręka :(

0

To niestety nie daje satysfakcjonujących efektów ;)

1

Pewnie zdaje sobie sprawę, że w PL nie dałby rady, a we Francji może sobie spokojnie odcinać kupony.

0

Mam pytanie do speców od treningu: czy są jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową, które nie angażują rąk?

8

"Gra" z Michaelem Douglasem.

0

Co z nim było?

0

On nie zabija ;)

2

Zgadzam się, ale mimo wszystko poczekajmy do końca.

3

Nie do wyjęcia, Mourinho jak i sam zawodnik mówili że nie ma mowy o transferze.

0

Nadal też miał gładko przejść Mullera a wszyscy widzieliśmy co się stało, więc wolę poczekać do końca.

2

Zobaczymy jak będzie, póki co Wimbledon jeszcze trwa i nic nie jest pewne ;)

0

A może Federer pójdzie za ciosem? ;)

5

Jeden z moich ulubionych piłkarzy i niestety niespełniony talent przez swój charakter.

3

Brawo Muller, co za spotkanie, wielki szacunek dla Gillesa za to, że w walce z tak wielkim rywalem jak Rafa Nadal walczył do końca i dał z siebie wszystko. Warto zauważyć, iż pomimo tak wymagającego spotkania żaden z zawodników nie potrzebował pomocy medycznej. Teraz niech Muller ładuje akumulatory przed meczem z Ciliciem, chociaż pewnie to spotkanie będzie go wiele kosztowało, jednak kto wie, może znowu będziemy świadkami niespodzianki? ;)

Za wspólną relację dziękuje JimMorrisonFCB, możecie teraz wracać do swoich plotek transferowych :)

0

Świetny jest ten wyrzucający serwis Mullera. Robi mu całą robotę i dzięki niemu trzyma w szachu Nadala.

0

Aż będzie zbyt ciemno żeby kontynuować grę.

0

Agassi - Sampras jeszcze ;)

0

5 set, 12:12.

0

Akurat tym razem się z Tobą nie zgodzę ;)

3

W Wimbledonie nie ma. Tam trzymają się tradycji na szczęście.

1

Ale tutaj przynajmniej komentowane są realne wydarzenia, a nie wróży się z fusów jak w przypadku plotek transferowych ;) Po prostu trwa najbardziej dramatyczny mecz tegorocznego Wimbledonu i stąd tyle emocji.

0

Rób w przerwach między gemami ;)

4

Co tam się dzieje! Niech to trwa jak najdłużej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?