- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
0
Jesus Navas od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem
Za parę miesięcy kończy 32 lata więc jeden sezon na wysokim poziomie zagra. W przypadku fiaska sprowadzenia środkowego pomocnika sprowadzilbym Jesusa do nas na prawy atak a Messiego przesunął do środka pomocy. Piszcie co o tym sądzicie.
0
@Cojarobietu To już zdecydowanie lepiej przesunąć Leo do pomocy - tak jak napisałeś i sprowadzić Dembele na lewe skrzydło.
0
@Cojarobietu Sądze, że nie ma szans na taki transfer.
0
@LuisSalvano Chyba na prawe skrzydło
0
@QAZ Tak, sorry, pomyliło mi się.
4
@Cojarobietu Ja przepraszam czy Ty przypadkiem z Bartomeu na głowy się nie pozamieniałeś? 32 letni Navas do Barcelony, gratuluję pomysłu.
4
@Cojarobietu Navas? Ludzie mają pomysły.
Navas i Paulinho i jedziemy ze wszystkimi.
0
@nowota23 Jeżeli nie wyjdzie transfer pomocnika to tylko na 1 sezon żeby przyszedł (za darmo). Czasami współczuję Barcelonie za jej niektórych kibiców...
0
@tristan87 Następny... XD
0
@Cojarobietu Po co taka zapchajdziura? Chyba tylko po to żeby kolejnemu piłkarzowi płacić wysoki kontrakt...
1
@Cojarobietu To już lepiej dać szanse Deulo, przynajmniej jest jakaś nadzieja że odpali
0
@Cojarobietu Co z tego, że za darmo? Navas to jezdziec bez głowy, to już wolę tego delefele, chociaż młodszy jest.
0
@tristan87 Sorry chłopaki zapomnialem że mamy Deulofeu xd rzeczywiście w tym momencie jest ten Jesus bez sensu
0
@Cojarobietu Żadnych pozytywów nie widzę w podpisaniu kontraktu z Navasem. Podstarzały jeździec, który traci swoje główne walory piłkarskie. Całą swoją karierę bazował na szybkości i dośrodkowaniach, z niezwykle słabym wykończeniem akcji. Nawet na szczycie swojej kariery nie pasował do Barcelony, a co dopiero teraz.