- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1236 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1236 Culés
29
No z Hajto można się pośmiać i w ogóle, ale to jest dramat, że ktoś taki, komentuje mecze POLSKIEJ REPREZENTACJI.
0
@PheNOmeN Zgadzam się kolego. Sam dzisiaj wielokrotnie zastanawiałem się nad tym, że ktoś tak nieogarnięty komentuje mecze w tak dużej stacji jaką jest POLSAT. Swoją drogą zastanawia mnie fakt gdzie mają uszy ludzie ,którzy zatrudniają kogoś takiego na tak wymagającym stanowisku. Po prostu brak słów i kilo mułu,
3
@PheNOmeN Borek dzisiaj nie był lepszy "dumna mama", "30 goli i 5 bramek", jakieś idiotyczne rymowanki - a tak się wszyscy ze Szpakowskiego nabijają...
1
@JimMorrisonFCB Cała trójka jest siebie warta. Mati chyba za dużo myśli o organizacjach gal bokserskich xD
8
@Zagorzały Fan F.C.B Z komentatorów ogólnodostępnych telewizji to najlepsze ma warunki Jacek Laskowski i dwa razy komentował reprezentację i fajnie mu to wychodziło tylko jako eksperta dawali Żewłakowa, którego nie da się słuchać, ale nie jest takim prostakiem jak Hajto
0
@Protolinho Zgadzam się. Laskowski ma medialny głos, wiedzę i nie pieprzy głupot jak powyższa dwójka.
0
@PheNOmeN Proponuję jako alternatywę oazę spokoju - Michała Probierza.
0
@Zagorzały Fan F.C.B Do tego znaleźć fajnego eksperta i mecze w TVP się będzie super mecze oglądało. Z Magierą fajnie komentował, ale teraz jest trenerem Legii, nie wiem czy miałby czas
1
@LinekPark A potem whiskey?
0
@Protolinho Tutaj właśnie pojawia się problem. Znaleźć odpowiedniego kandydata dla Pana Laskowskiego.
0
@Zagorzały Fan F.C.B Transfer Ołłowskiego?
0
@LinekPark Muszę przyznać, że właśnie też myślałem o Panu Leszku.