0

@AmigoBlancos jakże bardzo nie jestem tym w ogóle zdziwiony :p

Czego oczekiwaliście? Że dadzą karę swojemu sponsorowi?

1

@FCBparasiempre od czasów Rivaldo kibicuje Barcelonie.
Rivaldo urodzony tego samego dnia i miesiąca co ja :)

PS a to nie Cocu mu podawał? Muszę sprawdzić no już umknęło

Edit :faktycznie. Podawał de Boer

5

Wyjechać z Barcelony do państwa PiS - owszem nie rozumiem :p

A tam serio to szkoda. Mam nadzieję, że go nie zmarnuje nasza myśl szkoleniowa :) Teraz wchodzi w wiek kiedy najwięcej będzie się uczył rozumienia futbolu

0

@Emhyr Messi.... Z mniejszą pensją.....
Był w tej bajce smok?

3

@Suzu dla mnie piłkarz fenomen to Maguire. Morata ma jakieś umiejętności, często u niego głowa nie nadąża, ale Harry to jest niesamowity. Tam się nic nie zgadza, ani ustawienie, ani wyprowadzenie, ani technika, ani gra w linii.... No ja nie wiem czy bym gościa do ekstraklasy wziął

1

@JohnnyBarca Panie Van Basten, na La Rambli podpisałeś Pan na siebie wyrok.
Trzymaj się Pan

4

Na razie to Lewandowski publicznie wyraził chęć odejścia z Bayernu. Nigdzie nie widziałem, żeby wprost powiedział, że chce do Barcy.

0

@Toretto zgadzam się. Nie rozumiem w tym meczu komplementów dla Żurkowskiego. Pełno złych decyzji, bardzo szybko się podpalał

1

@shaun w meczu z Anglia to my im na nic nie pozwoliliśmy. Oddali jeden strzał z 35m który wszedł i tyle, a to my mieliśmy cały mecz sytuację.
Tutaj mecz się dla nas zaczął jak Belgowie zaczęli robić zmiany

6

Lewandowski w pełnym biegu, gorszą nogą zagrywa piłkę na czubek nosa, a eksperci z La Rambli powiedzą że Lewy to drewno

0

@Tomix_83 jak slabsza noga jak on prawonożny jest

0

@macio_944 jeszcze Zieliński i Szymański widać, że technicznie są na innej planecie niż reszta zespołu

0

@soulmate to jest nadal 25%

0

@PatrykBarca na którym kanale?

2

Coby się nie działo to Polska po 4 kolejkach LN będzie miała przynajmniej dwa razy więcej punktów niż potężna Francja która jest mistrzem świata i teoretycznie jakby wystawiła dwie drużyny to obie byłyby w gronie faworytów do MŚ

0

0

Frankie De Jong powiedział w wywiadzie pomeczowym, że Lewandowski jest mile widziany w Barcelonie :)

0

@matirix20 czasami 8km, czasami 50, a innym razem 700 ;)

9

Remis cieszy, ale tu nie ma w ogóle gry. To jest obrona Częstochowy

1

@P33ck do dzisiaj mam ból tyłka, że Lato wziął Dyzmę zamiast Kasperczaka

0

@blazeq polska jest chyba jedynym krajem w UE która ma oparte oprocentowanie kredytu o WIBOR ;)

1

@Vebrol nieeee, bo jeszcze coś z nimi wygra

1

@Oskar00 gdybym ja miał dzisiejszą głowę i świadomość taktyczną.... I był 15 lat młodszy. Coś bym pewnie pograł.

Niestety, za moich czasów szkolenie wyglądało następująco : bieganie do lasu, bo kondycja i potem gierka.
Żadnych zajęć z piłką, żadnych informacji taktycznych, podpowiedzi... Tylko walka, walka... Tfu

Całej techniki się człowiek uczył grając na podwórku, albo samemu odbijając piłkę o poprzeczkę

0

@Janiama Dla mnie to my zaczynamy mieć poważne problemy z tyłu. O ile atak mamy rewelacyjny, bo wiadomo, Lewandowski, a do tego zdrowy Milik, świetnie rozwijający się Świderski czy Buksa.
Pomoc zaczyna fajnie wyglądać, tylko z tej pomocy trzeba zrobić drużynę. Mamy już światowej klasy Zielińskiego, a do tego Sebastian Szymański, Nicola Zalewski, Kuba Moder, Kuba Kamiński to są piłkarze ktorym piłka nie przeszkadza.
Problemy zaczynamy mieć na skrzydłach i w obronie, bo my kompletnie nie mamy obrońców potrafiących wyprowadzać piłkę, a to w dzisiejszym futbolu jest podstawą. My mamy tylko wybijaczy piłek, a dzisiaj obrońca musi być też rozgrywającym

0

@Janiama nie mam żalu o porażkę i daleki jestem od hejtowania Czesia. Mam żal o tą naszą mentalność trzęsienia portkami i obrony Częstochowy z mocniejszymi drużynami

0

Za Sousy potrafiliśmy grać piłką, świetnie wypadaliśmy z mocnymi ekipami (Hiszpania, Anglia), przeciętnie z słabszymi drużynami.

Polska myśl szkoleniowa. Wygrane z przeciętnymi drużynami, ale bez szałowej gry. Obsrane gacie z mocniejszymi drużynami. Tak było z każdym selekcjonerem polskim oprócz Nawalki

1

@Przemek2323 ja płaciłem dwa dni temu 800zl za tankowanie :p

0

@Janas11224 trochę smutne, że tylko dwie osoby znają przepisy na tyle żeby przejechać przez to skrzyżowanie :p

0

@tomek8756 można. Wynika to z definicji znaku "zakaz skrętu w lewo".

Ten znak oznacza zakaz skręcania w lewo, oraz zawracania, ale TYLKO na najbliższym skrzyżowaniu. Jeżeli postawiono go w obrębie skrzyżowania, to dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony.


0

Szkoda bardzo, ale chłopaki Zostawili serducho. Pech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?