1

@Pawci023x słodka blondynka ;)
Z ekspresu :p

0

@mekston aha, ale jakby Simeone wyszedł za ofensywnie to by było wporzo, bo City mogłoby więcej goli strzelić?


0

@Katalonbar oby Liverpool lub Villarreal.
Żadnych Realów, żadnych Szejków

2

Tak czytam komentarze i widzę, że jak Atletico muruje w pierwszym meczu to antyfutbol, ale jak City nic nie gra i uskutecznia obronę Częstochowy to Guardiola TOP :p

0

W sumie ciekawe, że tyle osób się cieszy, że przeszedł Villarreal który grał totalny antyfutbol, ale jak ktoś wychodzi autobusem na Barce czy City to "nie chce grać w piłkę", nienawidzicie takich drużyn, itd itd.

3

@DIPENNN nie wiem jak można powiedzieć o Lewandowskim, że jest drewniakiem. Naprawdę nie trzeba byś ekspertem piłkarskim, żeby stwierdzić, że to zawodnik o świetnej technice, o dobrze ułożonych obu nogach, o niezwykłej inteligencji taktycznej. Tak samo gadanie, że dostawia nogę albo dobija na pustaka... Ten facet grał u Kloppa, u Guardioli, u Heykensa, u Flicka, gdzue dominuje gra kombinacyjna i on w tej grze uczestniczył.

Można go nie lubić, ale nie można mu odmówić klasy piłkarskiej, bo jest to ścisły światowy TOP

0

@tomek8756 Wy wszyscy serio jeździcie samochodami?

Po pierwsze, to nie prawda, że auto na rondzie ma zawsze pierwszeństwo. Przed 95% rond jest znak ustąp pierwszeństwa. Jeżeli go nie ma to obowiązuje zasada prawej ręki.
Po drugie, kolejność stosowania się do oznaczeń jest następująca :
1. Znaki dawane przez policjanta kierującego ruchem
2. Sygnalizacja świetlna
3. Znaki pionowe
4. Znaki poziome

Po trzecie, niebieski może wjechać na rondo, a czerwony chcąc zjechać, musi przepuścić niebieskiego

0

@ToJa79 czyli +6pkt z tego co napisałeś :)

4

@Wilczeq każdy człowiek, który zna fizykę na poziomie podstawowym i rozumie ją, juz wie, że samolot nie wybuchł w powietrzu, tylko rozbił się o ziemię, wcześniej zahaczając o brzozę. A jeśli ktos jeszcze do tego dołoży podstawy materioloznastwa, to już nie powinien mieć wątpliwości w jaki sposób rozbił się ten samolot

7

Ja mam pytanie. Co Gavi wciągnął przed meczem? :D

0

@Ferran pensją by się wyróżniali :)

1

@pt9 słabe, serio.

2

Nie dość że spalony, to jeszcze padolino. Prezent od sędziego

13

To co mi się najbardziej podobało, to styl. Oni zostali zmiażdżeni. Te 4-0 to najniższy wymiar kary, bo tam z 100% sytuacji było dwa razy tyle.

Po 3 latach wydłubywania sobie oczu wreszcie widzę Real na kolanach

1

@cortazar138 ja również z Gdańska i szacunek dla Arki za ten wpis

0

@PeteR10 ja nie widzę, żeby ktoś go pchał. Mi to wygląda, że chciał uciec przed jego ręką

0

@jaras121 bo to jest czerwona. Na jakiej wysokości on ma tą nogę.

0

@tomek8756 w tym momencie właściciele czarnych X5 powinni częściej wyglądać za okno ;)

1

@Xwowrak jeżeli mówimy o letnich to z tej dwójki Hankook. Jeśli zimowe to Nokian

0

@Messibestplayerintheworld proszę zaznacz C. Ostatecznie :)

0

@Szakalaka12369 do 2.0 tfsi instalacja będzie miała sens tylko w przypadku naprawdę dużych przebiegów ze względu na ogromny koszt instalacji.
Tam jest bezpośredni wtrysk, a co za tym idzie można zastosować dwa warianty instalacji LPG. Pierwszy wariant to klasyczna sekwencja, ale musi być dotrysk benzyny ze względu na chłodzenie wtryskiwaczy benzynowych.
Druga opcja to podawanie gazu w fazie ciekłej przez wtryskiwacze benzynowe. Takie instalacje są bardzo drogie i wymagają sporej ingerencji w auto, ze względu na modyfikacje układu paliwowego.
Przy przebiegach rzędu 20-25tys km rocznie odradzałbym gazowanie tego silnika. Mialoby to sens ekonomiczny przy przebiegach rzędu 50tys rocznie

1

@IronSanHybrid pierwszy raz widzę tak fajnie zrobiony film :)
Oczywiście znam dokładnie zasadę działania mechanizmu różnicowego :) przydałby się jeszcze taki filmik, żeby wyjaśnić co niektórym jak działa mechanizm z ograniczonym poślizgiem, czyli tzw szpera :)

1

@dmcteam Barca jest drużyną z miasta. Wystarczy jej 10 pierwszych piłek i 5 pierwszych gestów i już wie, że ich słaba psychika wysłała maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach

0

@Szakalaka12369 a moim zdaniem jest to źle dobrana i niepoprawnie serwisowana instalacja. Uwierz mi, że wiem co mówię. Sam dwoma autami z lpg zrobiłem 300tys km, w jednym był plastikowy kolektor ssacy. W rok to auto robiło u mnie 55tys km. U mnie przejechalo 145tys, sprzedałem je znajomemu przy przebiegu 340tys i jeździ dalej.

Poza tym, jestem mechanikiem, tuninguje też auta i wiem co mówię.

PS zastanów się jaki czynnik musi zadziałać aby kolektor ssacy wybuchł i odpowiesz sobie na pytanie co tam było nie tak :)

0

@Krzychu1010 to może ja wtrącę swoje 3 grosze, bo się na tym znam.
Po pierwsze. Jeżeli założysz dobrą instalacje (i tu polecam naszego polskiego STAGa) i montaż będzie poprawnie technicznie zrobiony to będziesz zadowolony. Jeżeli montaż będzie skopany to będziesz klął, że gaz to tylko do kuchenek i takie tam.
Drugą bardzo ważną rzeczą jest, aby silnik był sprawny przed założeniem gazu.
Trzecia rzecz to regularny serwis instalacji co 10tys km przez ludzi którzy mają o tym pojęcie, a nie ludzi którzy wiedzą jak brać pieniądze.

Jeżeli te trzy warunki będą spełnione, to nie będziesz wiedział że masz instalacje lpg w aucie.

Gazu będzie Ci palil około 20% więcej niż benzyny no i zimą będzie potrzebował trochę benzyny na rozruch. Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, czyli droższy przegląd coroczny, serwis instalacji, koszt montażu i fakt że benzyny też będzie trochę znikać to instalacja powinna Ci się zwrócić po około 15tys km zakładając jakąś średnią stabilizację cen pb i lpg

Aha, jeszcze jedno. Właściwie nie ma silników które nie tolerują lpg. W głównej mierze jest to tylko kwestia dobrania odpowiedniej instalacji i opłacalności

0

@endriuuu2 np Lotosa paktowal :p

1

@ObiwanKenobi krotkofalowo nie. Długofalowo jak najbardziej będzie się opłacało :)

1

@skakun95 hmmm, a mnie się wydawało że do ćwierćfinalu wprowadził ich wysoki presing, dobry mental oraz geniusz Modrica i Benzemy, ale pewnie się nie znam :)

1

@AmigoBlancos PSG ma jeszcze większy gen frajerstwa niż Barca w ostatnich latach.
Rok temu pomijając już skuteczność Dembele... Ale jestem przekonany, że gdyby Messi trafil wtedy karnego do szatni to nawet Barca Koemana by ich odesłała z kwitkiem

1

@koksik2700 fajnie macie, ja robię koło 4tys km miesięcznie i na rowerze nie wyrobię takiego przebiegu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?