Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca 24 lata. Był to czas kiedy Barca zajmowała zdecydowanie niższe miejsca w tabeli... Przyciągnęło mnie to, że nigdy nie mieli reklam na koszulkach, Rivaldo i kolonia holenderska z Kluivertem na czele
2
Miała miliard długu i jednocześnie jej wartość opiewała na 5 miliardów.
To zaskakujące, że prezes Bayernu nie rozumie, że dopóki ktoś jest wypłacalny to nie jest bankrutem
0
@gumaz z tego co pamiętam to ta akcja była kompletnie nieprzygotowana. Oni tam poszli bez planu, mysleli, że wejdą, skują gości i fajrant
0
@Blolo proponuję przeczytać w całości artykuł Pana Jadczaka i znajdziesz tam choćby zeznania wprost obciążające Czesława. Cytowane wprost z akt sprawy
1
@PatrykBarca a czego oczekujesz, że zeznania obciążające Czesia złoży ktoś z zewnątrz? Ktoś kto nie był w tym bagnie? Niby jak?
Twój problem polega na tym, że nie znasz choćby podstaw tej sprawy
0
@VbamboeB no właśnie największy problem polega na tym, że nic mu nie udowodniono, bo nie chciano mu nic udowodnić. Były zeznania go oskarżające, ake całe śledztwo było skierowane na sędziow
8
@skakun95 pan Jadczak to akurat ma baaaardzo wiele sukcesów dziennikarskich. Mówienie o nim, że ma swoje 5min jest co najmniej niepoważne.
W moim odczuciu jest to ścisły top dziennikarzy śledczych.
On m.in ujawniał przepisywanie majątków polityków na żony, w dziwnych okolicznościach zdobyte nieruchomości przez politykow, on opisał co robiły siostry zakonne w tym domu opieki, to on rozmontowal mafie rządzącą Wisłą Kraków (po jego artykule zajęła się tym policja).... I mógłbym tak długo wymieniać
Edit: jeszcze mi się przypomniało, że to on pierwszy opisał ile kosztowały wybory które się nie odbyły organizowane przez Sasina i o ile dobrze pamiętam to on opisał jak Mejza zarabiał grube siano na śmiertelnie chorych dzieciach
30
U Czesia świetne jest to, że idealnie pamięta mecze sprzed 20 lat, kto strzelił, jak strzelił, w której minucie... Ba, pamięta mecze sprzed blisko 40lat
A za cholere nie pamięta o czy rozmawial blisko 600 razy przy okazji każdego ustawionego meczu z Forbrichem.
Fenomen :)
5
@GeneralXavi nie, nie zwolniłbym trenera ani teraz, ani po (mam nadzieję) udanych mistrzostwach. Czuję jednak olbrzymi niesmak. Rozumiem jakie wtedy były czasy, rozumiem, że mimo iż człowiek mógł mieć najszczersze chęci bycia uczciwym to jednak wszystko dookoła zmuszało do lawirowania w tym temacie chcąc się utrzymać w zawodzie. Brakuje mi u Czesia po prostu rozliczenia. Czegoś takiego jak choćby w przypadku Piszczka. Przyznał się, wyraził skruchę, poniósł jakąś tam odpowiedzialność i dla mnie sprawa jest czysta.
U Czesia przeszkadza mi to, że robi z kibiców i z siebie idiote, a mam go jednak za inteligentnego człowieka
1
@Przemek2323 robię 70-80tys km rocznie
0
@FC1899Barca nie spodziewam się w tym HP niczego innego jak lizanie się po siusiakach. Niestety
1
@Janiama i właśnie to mnie najbardziej boli w tych wypowiedziach Czesława, że tak kręci. Piszczek się ładnie wyczyścił, poszedł na współpracę i dla mnie sprawa jest czysta. Czesiek idzie w zaparte i stroi głupa, że nic nie wiedział i robi z siebie idiote którym nie jest. Moim zdaniem jest to obecnie najlepszy polski trener, ale ta sprawa za nim się będzie ciągnęła dopóki nie zrobi rachunku sumienia...
W ogóle muszę sprawdzić czy to się już i tak nie przedawniło
0
@Uukasz_93 kontrakt składa się z co najmniej kilku stron, a te bardziej skomplikowane mają nawet kilkadziesiąt. Negocjowana jest nie tylko pensja, ale również cała masa innych warunków
1
@Nano22 i jednocześnie najgorsza obrona wszechczasow, bo w dzisiejszym futbolu nie da się bronić w 7
1
@Przemek2323 no to ja zyskam chociaż te 40-50zl. Fajnie. Zastanowię się na co przebaluje taką kasę
0
@mateusz1989VeB otóż akurat zeznania obciążające Michniewicza są :)
1
@Katalonbar z akt ujawnionych przez Jadczaka wynika, że połączeń było mniej :p
8
@Wychowanek Pan Czesław nie mógł sobie wybierac czy zawiadamiać prokuraturę czy nie, tylko miał taki prawny obowiązek. Wynika to jasno z kk.
I nie, sprawa pod kątem Pana Czesława nie została zbadana w ogóle, ale do tego trzeba mieć trochę głębszą wiedzę o tej sprawie niż jeden odcinek Hejt Parku
1
@Wychowanek pokaż mi fragment w którym napisałem jakieś oskarżenia pod adresem selekcjonera. Pisałem o niejasnościach, pobieżnym wyjaśnianiu sprawy i, że brzydko to pachnie. W którym miejscu napisałem oskarżenie wobec Czesława?
7
@IronSanHybrid na koniec jeszcze jedno tylko powiem. O tym jak bardzo pobieżnie podeszła prokuratura do Czesława niech świadczy fakt, że sam de facto przyznał się do popełnienia przestępstwa, a mimo to prokuratorzy totalnie to olali.
Chodzi mi o jego zeznania w których powiedział, że dostał ofertę korupcyjną z Górnika Polkowice i im odmówił. Jeżeli dostał taką propozycję to miał obowiązek zgłosić to do prokuratury, a tego nie zrobil
8
@IronSanHybrid oczywiście, karać go nie możemy. Odsuwać ze stanowiska tym bardziej, bo ani Ty, ani ja, ani pan Kulesza nie jesteśmy sędziami.
Jednak jeżeli zapytasz mnie o zdanie to uważam, że jest bardzo dużo wątpliwości i osobiście na podstawie danych opisanych w tekście bliższy jestem tego, że ma coś za uszami niż nie ma.
A już naprawde bardzo ciężko uwierzyć w to, że kompletnie nie wiedział co się dookoła działo, a tak twierdzi. Nawet sam Czesław pisze to wprost w odpowiedziach na pytania Jadczaka.
Naprawde, nie wiem jak mógł totalnie nic nie wiedzieć
12
@IronSanHybrid aha... I jeżeli przeczytałeś ten artykuł w całości, to wiesz również, że wypowiadają się w nim prawnicy, którzy po zapoznaniu się z aktami sprawy są zdumieni, że przynajmniej nie przesłuchano szczegółowo Czesława na kilka okolicnosci, a wręcz jest tam napisane, że dziwią się iż nie zostały postawione zarzuty.
Oczywiście zarzuty to nie stwierdzenie winy, ale wtedy dopiero jest badany szczegółowo dany wątek. Może zostałby oczyszczony.... Może
2
@IronSanHybrid w świetle prawa jest niewinny, ale jego wątek w ogóle nie był badany przez prokuraturę.... I być może to był błąd.
Nie twierdzę, że Czesław jest winny, ale fakty są takie, że jego wątek nie był badany, a zwykła sekwencja zdarzeń śmierdzi na kilometr. Jest więc sporo niejasność, które szkoda, że nie zostały zbadane, bo dzisisj sytuacja byłaby czysta. Albo by siedział w kiciu, albo byśmy w ogóle tej dyskusji nie toczyli.
Do mnie argument, że wyjaśnił coś w Hejt Parku nie trafia, bo w obecnym kontekście zdarzeń jest bardzo dużo nieścisłości w tych tłumaczeniach
26
@IronSanHybrid przeczytałeś w tym artykule ilu osobom postawiono zarzuty, a ilu prokuratorów pracowało nad tą sprawą?
Zarzutów nie postawili nawet Wójcikowi gdzie powszechnie wiadomo, że w tym uczestniczył.
Właściwie z trenerów to chyba tylko Wdowczyk i Zieliński zostało skazani, bo po prostu zostali już tak wkopani, że nie dało się tego odkręcić.
Śledztwo było skierowane na sędziow, a resztę potraktowano po łebkach.
40
@IronSanHybrid mówisz, że przeczytałeś cały artykuł Jadczaka, mówisz że jesteś związany z prawem i twierdzisz, że Czesław wszystko wyjaśnił w pierwszym hejt parku... To ja jestem przerażony, że Ty jesteś związany z prawem skoro Tobie suw to skleja.
Tak samo nie jest prawda, że to wszystko było wiadomo wcześniej. Dopiero teraz wyszly szczegóły, logowania telefonu, zależności w czasie i cały związek przyczynowo skutkowy.
Po pierwszym hejt parku gdy nie było wiadomo tych szczegółów, to jeszcze można było dać się złapać na tłumaczenia Czesława, ale teraz ta sprawa zaczęła naprawdę brzydko pachnieć
1
@HansFCB ale wiesz, że Ty oglądając te filmy tego gościa promujesz, robisz mu zasięgi i nabijasz pieniądze? :)
4
Bardzo fajny wywiad i ciekawe pytania. Winszuję.
Brakuje Wam czasami, żeby po odpowiedzi pociągnąć dalej temat. Czekam na wywiad we wrześniu kiedy Gerard będzie miał więcej czasu.
1
@mekston będzie się działo
1
@tomek8756 mi się bardzo podoba Gdańsk i to bardzo fajne miejsce do życia :)
2
@tomek8756 Gdańsk ogólnie jest pięknym miastem. Stare Miasto, wzdloz Motławy kamienice, Opera na Olowiance, a przy niej kładka podnoszona. Wyspa spichrzow... To wszystko warto zobaczyć na starym mieście