Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal2007 no to pierwszy krok do rozwodu masz już za sobą ;)
Gratuluje :)
0
@paweldunajecfcb eh, ci szaleni klerycy ;)
1
@MesQueUnClub_87 nie zniknie. Kto będzie chciał to dostrzeże ładnie pomalowany zacisk, a nie będzie walił po oczach nienajwiększy zacisk w dość sporej feldze ;)
Jeszcze jak chcesz go trochę bardziej wyróżnić to możesz dać szarą satynę na wzór zacisków z Audi. Odpuść sobie na pewno czerwone, żółte, pomarańczowe, zielone itp. Do takich kolorów musi być konkretny zacisk i powinno to współgrać z ogólną koncepcją auta :)
0
@Foton żółte to by fajnie wyglądały jakby tam siedział konkretny zacisk ;)
1
@PaPo bardzo ładne auto. Gratuluję :)
Też dałbym czarny połysk, fajnie skomponuje się z tym lakierem a nie będzie bil po oczach seryjny zacisk w dużej feldze.
Ewentualnie możesz dać szare.
15
Kolejnym transferem Alemanego powinni być ludzie od social media pracujący w Wiśle Płock.
0
@PaPo daj zdjęcie auta :)
1
@MesQueUnClub_87 dałbym na czarny połysk. Dla mnie tylko duże zaciski powinny być wyeksponowane bardziej rzucającym się w oczy kolorem.
Widać to u mnie na awatarze ;)
Generalnie modyfikuje układy hamulcowe i montuje big brake więc trochę doświadczenia w tym jak to później wygląda mam ;)
0
@kibicblaugrany pod względem sportowym gorszy był Gaspart. Drużyna miała wtedy zapaść finansową.
Bartomeu miał wyniki, ale to przestępca.
Mimo wszystko wolę Gasparta, chociaż to wybór między kiłą a rzeżączką
2
Bartomeu to chyba był na dobrym szkoleniu na Nowogrodzkiej.
Musiał mieć swoje media i najął firmę, która w mediach szkalował nie wygodnych mu ludzi.
Prowadził rozdawnictwo na prawo i lewo.
Otoczył się idiotami posłusznie wykonującymi jego polecenia.
Podczas jakiś imprez medialnych wypadał dość nieporadnie.
Zostawił Barcelonę w fatalnej sytuacji finansowej, skłóconą wewnętrznie i posprzątanie tego syfu zajmie od ciula czasu.
2
@Karol1993 trochę ponad 83tys
4
Gra Lewego bez piłki to jest absolutny sztos. Od dawna jest w tym genialny, ale w takim otoczeniu, przy tylu kreatywnych piłkarzach daje to wiele możliwości
2
Az strach mrugać oczami, że przegapi się kolejną świetną akcję
12
Nic lepszego już dzisiaj nie przeczytam :)
3
@endriuuu2 mógłbyś mi powiedzieć członkiem jakiej partii jest Aleksandra Dulkiewicz?
O ile dobrze kojarzę to stowarzyszenie Wszystko Dla Gdańska nigdy nie rządziło w Polsce
2
Był Kevin sam w Nowym Jorku, a teraz będzie Riki sam w Los Angeles
2
@8stoichkov8 i takie klimaciki to ja lubię :)
0
@Kgorecki2500 chętnie poczytam Twoje obserwacje za rok. Szczególnie odnośnie Twoich prędkości :p
1
@mateusz1989VeB serio Was dziwi w 2022r, że pieniądz czyni cuda?
0
@-barca4ever- poduszek silnika nie trzeba wymieniać kompletami. Wystarczy wymienić te zerwane
1
@wojopancer bardziej ze względu na brak IQ
1
@MesQueUnClub_87 technikę ma świetną, ale biega po boisku jak kurczak bez głowy. Jak dzieciaki na Orliku, tam gdzie piłka, tam jest Puig
1
@Arkon Maldini, Van Basten, Giggs, Schevchenko, Maciej Żurawski :)
0
@DLFCB byłem na tym meczu.
Messiego nie było w ogóle w kadrze na to spotkanie, a Neymar wszedł na sam koniec
1
@SwieteOfficjum taki trochę Czesiu Michniewicz
0
@Berniś jeszcze tylko zobaczę Leo mówiącego po angielsku i mogę umierać :)
0
@Matix90 chętnie zobaczę w sezonie efekty tego wyprowania flaków przez chłopaków z Tottenhamu :)
1
@Cygan BRC to Ty niezły wariacik byłeś. Człowiek na imprezie w remizie pod Kartuzami z Tobą mógłby czuć się bezpieczny ;)
1
@Lionel_Messi10 efekt Lewandowskiego :p
2
Natomiast zebe w miarę rzetelnie ocenić rozwój jakiegoś miasta, to trzeba by w nim zamieszkać przynajmniej na parę lat. Inaczej nie ma szans, bo za dużo zmiennych.
Jako turysta zobaczysz raptem ułamek funkcjonowania miasta