0

@michal2007 no to pierwszy krok do rozwodu masz już za sobą ;)


Gratuluje :)

0

@paweldunajecfcb eh, ci szaleni klerycy ;)

1

@MesQueUnClub_87 nie zniknie. Kto będzie chciał to dostrzeże ładnie pomalowany zacisk, a nie będzie walił po oczach nienajwiększy zacisk w dość sporej feldze ;)

Jeszcze jak chcesz go trochę bardziej wyróżnić to możesz dać szarą satynę na wzór zacisków z Audi. Odpuść sobie na pewno czerwone, żółte, pomarańczowe, zielone itp. Do takich kolorów musi być konkretny zacisk i powinno to współgrać z ogólną koncepcją auta :)

0

@Foton żółte to by fajnie wyglądały jakby tam siedział konkretny zacisk ;)

1

@PaPo bardzo ładne auto. Gratuluję :)

Też dałbym czarny połysk, fajnie skomponuje się z tym lakierem a nie będzie bil po oczach seryjny zacisk w dużej feldze.
Ewentualnie możesz dać szare.

15

Kolejnym transferem Alemanego powinni być ludzie od social media pracujący w Wiśle Płock.

0

@PaPo daj zdjęcie auta :)

1

@MesQueUnClub_87 dałbym na czarny połysk. Dla mnie tylko duże zaciski powinny być wyeksponowane bardziej rzucającym się w oczy kolorem.
Widać to u mnie na awatarze ;)

Generalnie modyfikuje układy hamulcowe i montuje big brake więc trochę doświadczenia w tym jak to później wygląda mam ;)

0

@kibicblaugrany pod względem sportowym gorszy był Gaspart. Drużyna miała wtedy zapaść finansową.

Bartomeu miał wyniki, ale to przestępca.

Mimo wszystko wolę Gasparta, chociaż to wybór między kiłą a rzeżączką

2

Bartomeu to chyba był na dobrym szkoleniu na Nowogrodzkiej.

Musiał mieć swoje media i najął firmę, która w mediach szkalował nie wygodnych mu ludzi.

Prowadził rozdawnictwo na prawo i lewo.

Otoczył się idiotami posłusznie wykonującymi jego polecenia.

Podczas jakiś imprez medialnych wypadał dość nieporadnie.

Zostawił Barcelonę w fatalnej sytuacji finansowej, skłóconą wewnętrznie i posprzątanie tego syfu zajmie od ciula czasu.

2

@Karol1993 trochę ponad 83tys

4

Gra Lewego bez piłki to jest absolutny sztos. Od dawna jest w tym genialny, ale w takim otoczeniu, przy tylu kreatywnych piłkarzach daje to wiele możliwości

2

Az strach mrugać oczami, że przegapi się kolejną świetną akcję

12

Nic lepszego już dzisiaj nie przeczytam :)

3

@endriuuu2 mógłbyś mi powiedzieć członkiem jakiej partii jest Aleksandra Dulkiewicz?
O ile dobrze kojarzę to stowarzyszenie Wszystko Dla Gdańska nigdy nie rządziło w Polsce

2

Był Kevin sam w Nowym Jorku, a teraz będzie Riki sam w Los Angeles

2

@8stoichkov8 i takie klimaciki to ja lubię :)

0

@Kgorecki2500 chętnie poczytam Twoje obserwacje za rok. Szczególnie odnośnie Twoich prędkości :p

1

@mateusz1989VeB serio Was dziwi w 2022r, że pieniądz czyni cuda?

0

@-barca4ever- poduszek silnika nie trzeba wymieniać kompletami. Wystarczy wymienić te zerwane

1

@wojopancer bardziej ze względu na brak IQ

1

@MesQueUnClub_87 technikę ma świetną, ale biega po boisku jak kurczak bez głowy. Jak dzieciaki na Orliku, tam gdzie piłka, tam jest Puig

1

@Arkon Maldini, Van Basten, Giggs, Schevchenko, Maciej Żurawski :)

0

@DLFCB byłem na tym meczu.
Messiego nie było w ogóle w kadrze na to spotkanie, a Neymar wszedł na sam koniec

1

@SwieteOfficjum taki trochę Czesiu Michniewicz

0

@Berniś jeszcze tylko zobaczę Leo mówiącego po angielsku i mogę umierać :)

0

@Matix90 chętnie zobaczę w sezonie efekty tego wyprowania flaków przez chłopaków z Tottenhamu :)

1

@Cygan BRC to Ty niezły wariacik byłeś. Człowiek na imprezie w remizie pod Kartuzami z Tobą mógłby czuć się bezpieczny ;)

1

@Lionel_Messi10 efekt Lewandowskiego :p

2

Natomiast zebe w miarę rzetelnie ocenić rozwój jakiegoś miasta, to trzeba by w nim zamieszkać przynajmniej na parę lat. Inaczej nie ma szans, bo za dużo zmiennych.
Jako turysta zobaczysz raptem ułamek funkcjonowania miasta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?