Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tego komentarza nie da się słuchać...
Tak jak nie da się patrzeć na wrzutki Raphinii
3
A ludzie z Milika się śmieją...
0
@333tricampeones333 czegoś mi brakuje u niego... Trochę chaotycznie póki co
14
Widzę, że będę odosobniony w tej opinii, a na Mestalla zawsze gra się Barcelonie ciężko i dla mnie póki co spoko mecz pod kontrolą. Mieliśmy sam na sam, był słupek Lewego, Barca dobrze wciąga Valencię na swoją połowę i zawsze jest nie kryty Balde na prawej, widząc że Dembele jest podwajamy i potrajany często przerzucają na lewą stronę gdzue jest więcej miejsca....
Dla mnie tylko Fati i Busquets trochę nie dojechali na ten mecz. No i jak to u Dembele... Dużo strat
0
@Cvzx dla mnie nie. Był jeszcze Alba
3
Czy tylko ja mam wrażenie, że komentatorzy oglądają kompletnie inny mecz?
1
@Janiama Valencią - Barcelona 0-3
1
@AmigoBlancos trochę odważnie mówić w październiku, że ktoś dał się na coś nabrać. Sezon jeszcze długi
5
Głowa do góry, spokojnie. Trzeba zacisnąć zęby, kibicować z Valencią i wierzyć w tych młodych chłopaków.
Visca el Barca :)
2
Nie wiem co się musi stać, żeby Barca dostala w tym sezonie rzut karny
1
Bellerin to absolutny mistrz w łamaniu linii spalonego
0
Motyla noga, niech to dunder świśnie
5
@FabianMrozek tylko gol na 1-1 z Interem nie padł przez błąd taktyczny, tylko kuriozalne zachowanie Pique w obronie
2
@Jakchcesz takiej skromności się po Tobie nie spodziewałem ;)
0
Fajna bajeczka... Czyli rozumiem, że nasi na Bayern wychodzą bez odprawy przedmeczowej i rozgrzewki, bo będą sobie oglądać jak Pilzno klepie Inter.
Dziennikarz, który takie głupoty pisze musi mieć fajne pojęcie o funkcjonowaniu drużyny
21
Bardzo fajny wywiad. Przyjemnie się czytało
8
@Danny Gaucho dziękować Mister za takie piękne zestawienie :)
25
To byłoby zbyt piękne, ale życzę jutro Interowi takiego meczu jak my mieliśmy z nimi, tzn. Victoria okopana we własnym polu karnym, wychodzi z dwoma kontrami i strzela z tego bramkę, fauluje na czerwoną kartkę, ale dostaje tylko żółtą, ściąga za szmaty w polu karnym Lautaro, po czym jeden z obrońców ręką ściąga piłkę z głowy Lukaku i oczywiście gramy dalej.
Chętnie bym posłuchał na konferencji czy Inzaghi widział tym razem te sytuację i czy wszystko jest w porządku :)
2
@Janiama plus do tego niezwykle inteligentny sposób poruszania się po boisku.
W ogóle moim zdaniem Lewy jeśli chodzi o rozumienie gry i robienie przestrzeni do grania to absolutny top.
Ciężko mi znaleźć napastnika na jego poziomie pod tym względem.
3
@Janiama już nie mówiąc o tym jak jeszcze w barwach Borussii strzelał Bayernowi czy Realowi, jak w barwach Bayernu strzelał Borussi, Realowi, Barcelonie, czy po prostu w fazie pucharowej LM...
W reprezentacji Polski poza Twoimi przykładami to kluczowe mecze decydujące o awansie, w momentach gdy sytuacja wymykała nam się z rąk, jak choćby z Czarnogórą, Albanią, Szkocją... Świetna asysta z Anglią itp.
A w Barcelonie strzelał choćby w arcywaznym meczu z Interem. Ok, Barca nie wygrała, ale Lewy dwie strzelił.
Moim zdaniem tak pieprzą ci sami znawcy piłki nożnej, co mówią o nim, że jest drewniany, a to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie napastników. A już w ogóle nie kumam jak dla niektórych Suarez jest wybitnym technikiem, a Lewy drewniany
2
@Janiama świetna historia :)
PS byłem wielkim fanem Maćka Żurawskiego. Uważam, że miał możliwości na większy klub, ale dość późno wyjechał z Polski. Ze względu na Wisłę Kasperczaka i Maćka jako lidera tej drużyny zawsze będę dobrze wspominał tamte rywalizacje Wisły w Europie
0
@Nowi099 polski szkoleniowiec bez problemu by sobie poradził w spuszczeniu Barcy do Segunda
0
Szacuneczek Mareczku :)
17
W tym sezonie sędzia który da Barcelonie karnego przegrywa i odpada z gry :p
10
Jeżeli to nie jest ręka w polu karnym, to co nią jest?
2
A ja myślę, że to będzie 3-4-3 w ataku i 4-4-2 w obronie.
Gdy będziemy mieli piłkę to Balde będzie szeroko ustawiony z przodu, a Roberto bardziej wycofany i będzie pomagał w rozegraniu. Do tego dwóch środkowych obrońców dobrze rozgrywających piłkę.
Ciekawy pomysł, chociaż na dużym ryzyku w przypadku kontry
1
Swoje zadanie wykonał, spisał się dobrze, to i jest nagroda :)
0
@clyde są chyba dwie choroby których się boję.... Nowotwór (a u mnie w rodzinie to powszechne zjawisko) i stwardnienie zanikowe boczne.
Poza tym to martwię się tylko o to, żebym mógł zobaczyć jak moje dzieci dorastają i wychować ich na dobrych ludzi
12
Fajnie, przyda się kibicom trochę polotu i finezji po tych smutnych jak ........ Amigosach
3
@Janiama pamiętam i tak samo zareagowałem.
To samo zresztą zrobił Raphinia z Realem przez co zostawił Lewego na spalonym