1

@Freudysta na przestrzeni ilu lat?

W ostatnich 20 latach to moim zdaniem Gdańsk.
Na przestrzeni 2-3 lat to pewnie Warszawa

1

@Janiama zajefajne :)
Już wtedy miał to coś. Ja tak naprawdę poznałem go dopiero w Lechu i widać było, że on się inaczej porusza niż nasza ekstraklasowa elita :pp

8

@draxidox no i zajebiscie. Ja np dzisiaj nie kupiłem niebieskiego Oshee

0

@paulinoalcantara nie mozna. Tylko laweta w takiej sytuacji

0

@Culer_1906 Oli obsral zbroje

0

@Cvzx czy taksówkarzem był Polak?

0

@endriuuu2 poza tym, powtórzę, nawet pisowska prokuratura nie postawiła zarzutu jakoby jakiegoś mieszkania dorobił się nielegalnie.

A jedyny prawomocnym wyrok, którym Paweł Adamowicz został skazany dotyczył naruszenia nietykalności cielesnej. Chodziło o popchnięcie działacza młodzieży wszechpolskiej, który próbował zakłócić obchody rocznicowe II Wojny Światowej na Westerplatte

0

@endriuuu2 PO to akurat chciało wsadzić Wałęsę na prezydenta Gdańska.
Możesz mi pokazać te kilkanascie mieszkań? :)

0

@endriuuu2 myślę, że zgłębiłem temat znacznie lepiej i akurat znam doskonale akty oskarżenia i wszystkie wątki tej sprawy, bo ją po prostu jako gdańszczanin sledze od początku. Znam wyroki, sprawdzałem oświadczenia majątkowe itd.
Adamowicz nigdy nie miał zarzutów o to, że dorobił się czegoś nielegalnie. Nigdy. To narracja pisu stworzyła u ludzi taką świadomość.
Miał zarzuty o formę opodatkowania wynajmu mieszkania, ale niedawno zapadł wyrok w tej sprawie i akt oskarżenia był fatalny.
Ja sam wynajmuje mieszkanie i jest jasno napisane, że to do mnie należy wybór formy opodatkowania. Prokuratura natomiast uznała, że na siłę wybierze jemu formę opodatkowania.


PS to było auto za kilkadziesiąt tysięcy i było to ładnych kilkanaście lat temu gdy zarobki były inne

0

@ChampionLW mam nadzieję, że długiego :)

1

@hayek lepiej żeby zamordowali Ci ojca, to nie będzie się za Tobą ciągnęła afera wywołana przez zawistnego sąsiada, że Twój stary rzekomo macal jego córkę.

Takie samo myślenie. Gówno wiecie, poza tym, że była jakaś afera i twierdzicie, że zabranie komuś ojca i męża to spoko rozwiązanie problemu.

Żenada

0

@Janas11224 no tak, bo na Barcelona - PSG wszedl na 5 min i mógł oglądać to widowisko z bliska :p

0

@ChampionLW komentarz co najmniej niesmaczny.

0

@ObiwanKenobi wszystko zleży od rodziny. Ja wszystko odkladalem. Dorabiałem w wakacje mając już 12 lat, mając 16 lat pracowałem po szkole chociaż nie musiałem, bo w rodzinie wiodło się w porządku i mając 18 lat kupiłem sobie całkiem fajne auto segmentu E. Jak zacząłem jeździć na zloty to oczywiście wszyscy 30+ pieprzyli, że auto od rodziców dostałem.

Więc cóż.... Da się

1

@krajana korektą lakieru. Usuniesz wszystko co nie jest przetarte do bazy

0

Tymczasem Alemany:
- Hola, Hola Chelsea. Kolejka jest, a Pan tu nie stał

1

@macio_944 a kim ona jest?

2

Tak popatrzę jak Ronaldo podbija do każdego klubu co zagra w LM, to aż żal się robi, że Lech tak sfrajerzyl.
Pięknie byłoby widzieć nagłówki, że Lech rezygnuje z Ronaldo

0

@wojopancer przyszłeś, bo blisko miałeś?

1

Czy Was popieprzyło, żeby przez noc natłuc tyle komentarzy?

;)

4

@BartqRKO Miralem patrzy na Lewego jakby mu się Koeman objawił

1

@Firestone taki hiszpański Jacek Sasin

2

@FCBparasiempre napisałem, że podnosi Barce z kolan (tryb niedokonany), a nie, że podniósł (tryb dokonany) ;)

1

@Sheva77 i to jest argument. Dziękuję

2

@marcin62 wg mnie Laporta wykorzystał sytuację. Może się mylę, ale Joan dobrze wie, iż nawet przy zgodzie Tebasa Messi był zbyt dużym obciążeniem budżetu, a Leo nie paliło się schodzić z pensji ponad dwukrotnie.

5

Takiego właśnie Laporte pamiętam sprzed tych około 20 lat. Pieprzony szef. Wtedy też wziął Barce w bardzo trudnym okresie, podniósł ją z kolan i wyprowadził na szczyt. Człowiek trudny dla współpracowników i wymagający, dlatego wokół niego zawsze było dużo rezygnacji.
Wiedziałem od początku, że Laporta gra tym Messim na potrzeby kampanii, ale taka jest właśnie polityka. Zeby dojść do władzy, to trzeba naobiecywać i grać na emocjach. Tak to niestety działa. Obstawiałem, że na 70% Laporta odstrzeli Messiego i się nie pomyliłem.

Teraz znowu to robi, znowu podnosi Barce z kolan. Oczywiście, nie wszystko idzie gładko, ale ten facet wciąż to ma. Po trupach, ale jest skuteczny.

Po tym blisko półtora roku jego kadencji jestem spokojny, że będzie dobrze :)

0

Ciekawe czy Niemiec płakał jak sprzedawał?
I czy do granicy będzie gonił?

2

@maroon Wiedeń, znaki :p

0

@Survier taki już ze mnie urodzony erudyta i filantrop :)

0

@Survier dla mnie o wiele większym rakiem jest przejmowanie się emotkami innych ludzi na fb.
Chciałbym mieć czas rozkminiac o takich pierdolach.

Kiedyś dorośniecie i dojdziecie do tego, że ludzi w internetach nie zmienicie, że pisze tam w większości banda frustratów i typek po całym dniu w pracy gdzie walił w trabe szefa i skupiał się na tym jak to zrobić, żeby nikt się nie dowiedział, po powrocie do domu stara na niego się darła, a dzieci miały w dupie wszedł sobie do neta i mógł dać emotke "haha" Messiemu oraz napisać, że to karakan bez talentu. Po czym czyta to następny gość, któremu w głowie się nie mieści, że ktoś mógł napisać takie rzeczy o Messim i musi podzielić się tym na La Rambli.

Szkoda życia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?