Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać, że Lewy podczas Euro skutecznie mu wybił z głowy teksty o pożeraniu :p
1
@Patrykl145 generalnie jest teraz z tym problem. Wyraźnie ludzie trzymają się za portfele, a naroslo pełno myjni które dumnie wpisały sobie w nazwie cardetailing nie mając o tym zielonego pojęcia.
Jesli nie masz konkurencji i Ciebie w mieście to próbuj, ale sugerowałbym zacząć jak dodatkowa działalność i patrzeć jak się rozwinie ;)
1
Robert Lewandowski gdy przeczytał na La Rambli, że Barca chce kupić Ronaldo
https://zapodaj.net/b48695d48d98a.jpg.html
0
Mendes : słuchaj Joan, mam jeszcze Di Marie bez klubu, może byście chcieli?
Laporta : ta i może jeszcze qufa Ronaldo. Jorge, nie rozpędzaj się....
A w tym czasie Grzegorz Romerski:
OJO. Mendes i Laporta negocjują transfer Ronaldo do Barcelony
2
@tomek8756 tak jakby nie w tą stronę to policzył :)
1
@Medium Jo, nowy ład świata. Biała kobieta zasuwa za czarnym facetem. Stop rasizm :p
0
Otwierając tego newsa doskonale wiedziałem jaki będzie pierwszy komentarz. Szkoda, że nie można tego u buka obstawić
1
@macio_944 moja żona od kiedy pracuje w firmie, która robi kimchi i inne tego typu produkty to tez je tego sporo
1
@RomanHoffer niestety zbyt często się zastanawiam nad rakiem, chorobami i tym ile mi czasu zostało. Martwię się, że nie zobaczę jak dzieci dorastają.
0
@patrykzmc2000 Oh shit, here we go again
3
Co za przypadek :)
0
@tomek8756 Gdynię lubię mocno, ale Gdańsk to moja miłość ;)
Zresztą mam to szczęście, że mieszkam w Gdańsku :)
2
@TR3YWAY a skąd Ty wiesz czy proponują bez zabezpieczeń, hmmmm?
1
@tomek8756 z Trójmiasta to Gdańsk, Gdynia, Sopot. In that order
0
@MateuszDoniec i co Ci wyszło? :D
4
Momencik... On mówi o ZP 2020 czyli o roku w którym Lewy zmiażdżył wszystko i wszystkich wygrywając wszystko co się dało?
W jakim równoległym świecie żyje Sergio?
0
@Firestone jeżeli sytuację Coutinho czy Alby traktujesz jako patelnie czy setki to powodzenia
0
@Firestone to może zamiast atakować, to pogadajmy na argumenty. Prościej będzie jak pokażesz te mityczne trzy patelnie. Z setek to Messi raz wypuścił Suareza. Poza tym Messi mając setkę zaczął kiwać bramkarza
0
@ObiektywnyKibic121 nie, nieprawda. Polskie media bezmyślnie dają się wpuścić w ruska propagandę
1
@Roafson24 jak słyszę o tych mitycznych trzech patelniach z Liverpoolem to się zastanawiam jak Wy ten mecz oglądaliście. Najlepszą patelnie to akurat Messi spartolil
1
@tobiasson92 to jest fejk.... Już któryś raz dzisiaj powielany
0
@Uukasz_93 szkoda, że nie podali źródła....
Otóż to podały rosyjskie media, które twierdzą, że agent Krychowiaka im tak powiedział.
Myślę, że to fejk, bo ruscy dobrze wiedzą co się działo u nas w kraju po decyzji Rybusa. Sam Krychowiak jasno mówił, że szuka innego klubu
1
@FCB24 sam sobie wykreował prawie każdą akcje.... Ty oglądałeś tamtą Barcelonę czy tylko znasz z opowieści?
Tam cała drużyna grała pod Messiego, cała.
2
@Cochise Queen i Freddie Mercury to zdecydowanie mój top 1 :)
2
@barcelonaLM i to mnie przeraża właśnie... Ale w sumie czego się spodziewać, jak ludzie od 7 lat głosują za programami z plusem za które sami płacą
6
@cris2706 propaganda pełną parą... Mnie najbardziej wkurza to pieprzenie, że mamy jedne z najniższych cen paliw w Europie, a ludzie dają to sobie wciskać bo nie umieją liczyć
7
Oj bardzo nierozsądnie, bardzo.
Oczywiście wszystko rozstrzygnie się w sądzie, ale Jadczak podał tylko suche fakty zestawione w czasie. Ciężko będzie udowodnić mu zniesławienie.
Druga rzecz, iść z Jadczakiem do sądu to tylko wkurzanie lwa.
Trzecia sprawa, wzięcie na ten proces adwokata Forbricha to PR-owy strzał w kolano
Moim zdaniem to wszystko wyjdzie Czesiowi bokiem... I to bardzo
0
@Medium włącz klime :)
Nie ma za co :)
3
@Criss18Barca 24 lata. Był to czas kiedy Barca zajmowała zdecydowanie niższe miejsca w tabeli... Przyciągnęło mnie to, że nigdy nie mieli reklam na koszulkach, Rivaldo i kolonia holenderska z Kluivertem na czele
2
Miała miliard długu i jednocześnie jej wartość opiewała na 5 miliardów.
To zaskakujące, że prezes Bayernu nie rozumie, że dopóki ktoś jest wypłacalny to nie jest bankrutem