Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93 spoko, ja we czwartek strzeliłem lisa na S7. Strat w aucie na ponad 6k lajtowo licząc
1
@Gappeq obejrzałbym takiego Roya Keane albo Genaro Gatuso przeciwko kobietom... Trzeba by przy każdym boisku wybudować oddział chirurgiczny do składania tych lasek
2
@Huck mam to samo. Niebywałe... Czym się różni ten jeden kanał od reszty sportowych zevy dodatkowo za niego płacić
0
@Ramaj77 ja mam przez Playera. Place za tego Playera tylko dla Barcy, a oni kurde dają na jakimś dzikim kanale
1
To jest chore. Człowiek płaci za tego Playera tylko dla meczów Barcelony, a oni dają mecz na canal + sport 5 za którego życzą sobie płacić dodatkowo
0
@mekston ja kibicowałem Realowi z PSG i zrobiłbym to jeszcze raz, bo PSG to jedyna drużyna która budzi we mnie większą odrazę niż Real.
12
Mówicie, że Real strasznie farci w tej edycji LM, ale jakby tak głębiej na to spojrzeć to macie 100% racji
0
To jest Real Madryt proszę Państwa
6
@shahman ciekawe czy firma postawiona za pieniądze szejka i daje niebotyczne kontrakty
1
@tomek8756 będę wkładał silnik do A8 klienta :)
0
@SinMistico a kto tak powiedział?
Jest jakiś taki przepis?
Czy to tylko kwestia leczenia kompleksów?
12
I pomyśleć, że jak Villarreal tak grało z Bayernem na wyjeździe to cała La Rambla była oczarowana
10
@JohnA oczywiście tych zawodów pracujących w niedzielę jest dużo więcej, bo to jeszcze wszelkiego rodzaju wsparcia techniczne na infoliniach, media, hostessy, itd itd, po prostu nie chciało mi się wszystkiego wymieniać
28
@hoeniker ludzie sobie nie zdają sprawy jak wiele ludzi pracuje w niedzielę, a oni na siłę próbują uszczęśliwić sklepikarzy i handel.
A jakby się tak przyjrzeć na szybko, to w niedzielę pracują
- wszystkie służby mundurowe
- stacje paliw
- kina
- restauracje
- pomoc drogowa
- ochrona
- sporo fabryk
- elektrociepłownię
- wykładowcy naukowi
- pracownicy komunikacji miejskiej
- hotelarstwo
- obsługa różnych atrakcji turystycznych
- muzea
- transport
To są miliony ludzi, ale nie można pójść na zakupy :p
Chore
6
@JohnA chyba jednak bardziej barmana, kelnerkę, czy pracownika stacji benzynowej lub kina do sprzedawcy w sklepie :)
0
O kurde, Busquets sprintem wracał :o
0
@Kidd czym się zajmujesz jesli nie tajemnica?
Bo region mamy wspólny ;)
3
Real mistrzem. Gratuluję
3
Brak karnego dla Realu
Ewidentna druga żółta dka Cavamingi
Zabrany gol Realowi
How was Spain?
0
No to sędzia Realowi zabrał karnego, ale zostawił Camavinge
1
@bartas97 odbiło się od głowy, a potem od ręki.
Niemniej uważam ten przepis za głupi. Ręka to ręka.
Tam samo jak Barca powinna mieć karnego w meczu z Eintrachtem
0
@bartas97 dla mnie też karny, ale oni mają te swoje interpretacje, że jak najpierw odbije się od innej części ciała, a potem od ręki to karnego nie ma
1
Boski Ivan... :)
1
@Batys okey, okey...
0
@Xxxbarca4ever paliwo wzrosło o 16gr w ciągu w dwóch ostatnich dni :)
4
@AmigoBlancos zdecydowanie porażka Realu.
Real i tak na 95% zgarnie mistrza, ale przynajmniej trochę emocji na koniec będzie ;)
6
Gramy słabo, to fakt.... Ale to sędziowanie to jest skandal.
Nie zwalam na to winy, ale po prostu stwierdzam fakt
1
Z zegarkiem w ręku tą sytuacja trwała 5min... No zobaczymy
1
@Pawci023x słodka blondynka ;)
Z ekspresu :p
0
@mekston aha, ale jakby Simeone wyszedł za ofensywnie to by było wporzo, bo City mogłoby więcej goli strzelić?