1

@Uukasz_93 spoko, ja we czwartek strzeliłem lisa na S7. Strat w aucie na ponad 6k lajtowo licząc

1

@Gappeq obejrzałbym takiego Roya Keane albo Genaro Gatuso przeciwko kobietom... Trzeba by przy każdym boisku wybudować oddział chirurgiczny do składania tych lasek

2

@Huck mam to samo. Niebywałe... Czym się różni ten jeden kanał od reszty sportowych zevy dodatkowo za niego płacić

0

@Ramaj77 ja mam przez Playera. Place za tego Playera tylko dla Barcy, a oni kurde dają na jakimś dzikim kanale

1

To jest chore. Człowiek płaci za tego Playera tylko dla meczów Barcelony, a oni dają mecz na canal + sport 5 za którego życzą sobie płacić dodatkowo

0

@mekston ja kibicowałem Realowi z PSG i zrobiłbym to jeszcze raz, bo PSG to jedyna drużyna która budzi we mnie większą odrazę niż Real.

12

Mówicie, że Real strasznie farci w tej edycji LM, ale jakby tak głębiej na to spojrzeć to macie 100% racji

0

To jest Real Madryt proszę Państwa

6

@shahman ciekawe czy firma postawiona za pieniądze szejka i daje niebotyczne kontrakty

1

@tomek8756 będę wkładał silnik do A8 klienta :)

0

@SinMistico a kto tak powiedział?
Jest jakiś taki przepis?
Czy to tylko kwestia leczenia kompleksów?

12

I pomyśleć, że jak Villarreal tak grało z Bayernem na wyjeździe to cała La Rambla była oczarowana

10

@JohnA oczywiście tych zawodów pracujących w niedzielę jest dużo więcej, bo to jeszcze wszelkiego rodzaju wsparcia techniczne na infoliniach, media, hostessy, itd itd, po prostu nie chciało mi się wszystkiego wymieniać

28

@hoeniker ludzie sobie nie zdają sprawy jak wiele ludzi pracuje w niedzielę, a oni na siłę próbują uszczęśliwić sklepikarzy i handel.
A jakby się tak przyjrzeć na szybko, to w niedzielę pracują
- wszystkie służby mundurowe
- stacje paliw
- kina
- restauracje
- pomoc drogowa
- ochrona
- sporo fabryk
- elektrociepłownię
- wykładowcy naukowi
- pracownicy komunikacji miejskiej
- hotelarstwo
- obsługa różnych atrakcji turystycznych
- muzea
- transport

To są miliony ludzi, ale nie można pójść na zakupy :p
Chore

6

@JohnA chyba jednak bardziej barmana, kelnerkę, czy pracownika stacji benzynowej lub kina do sprzedawcy w sklepie :)

0

O kurde, Busquets sprintem wracał :o

0

@Kidd czym się zajmujesz jesli nie tajemnica?
Bo region mamy wspólny ;)

3

Real mistrzem. Gratuluję

3

Brak karnego dla Realu
Ewidentna druga żółta dka Cavamingi
Zabrany gol Realowi

How was Spain?

0

No to sędzia Realowi zabrał karnego, ale zostawił Camavinge

1

@bartas97 odbiło się od głowy, a potem od ręki.
Niemniej uważam ten przepis za głupi. Ręka to ręka.
Tam samo jak Barca powinna mieć karnego w meczu z Eintrachtem

0

@bartas97 dla mnie też karny, ale oni mają te swoje interpretacje, że jak najpierw odbije się od innej części ciała, a potem od ręki to karnego nie ma

1

Boski Ivan... :)

1

@Batys okey, okey...

0

@Xxxbarca4ever paliwo wzrosło o 16gr w ciągu w dwóch ostatnich dni :)

4

@AmigoBlancos zdecydowanie porażka Realu.
Real i tak na 95% zgarnie mistrza, ale przynajmniej trochę emocji na koniec będzie ;)

6

Gramy słabo, to fakt.... Ale to sędziowanie to jest skandal.

Nie zwalam na to winy, ale po prostu stwierdzam fakt

1

Z zegarkiem w ręku tą sytuacja trwała 5min... No zobaczymy

1

@Pawci023x słodka blondynka ;)
Z ekspresu :p

0

@mekston aha, ale jakby Simeone wyszedł za ofensywnie to by było wporzo, bo City mogłoby więcej goli strzelić?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?