Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss mało prawdopodobne zevy jakiekolwiek auto porównywalnej klasy z lat 90. miało krótszą drogę hamowania niż obecnie produkowane. A wiem co mówię, bo tuninguje auta i między innymi buduję układy hamulcowe.
Oczywiście obecne auta hamują o 10-20% szybciej niż kiedyś produkowane, ale na pewno nie 10x. Fizyki się nie oszuka
0
@Chaoss pokaż mi ten przepis :)
0
@draxidox jestem ciekaw czy jedziesz też 70km/h na drodze ekspresowej, która jest już od kilku miesięcy gotowa, ale nie ma odbiorów infrastruktury dookoła i wiszą ograniczenia od kilku miesięcy.
Zazwyczaj ustawiam sobie tempomat na 99 żeby w razie czego było poniżej 30km/h przekroczenie, a i tak mnie wszyscy wyprzedzają. Chyba Cię nigdy nie spotkałem na drodze
3
@draxidox robię rocznie między 70 a 80 tys km. Jakieś mandat dostaje średnio co 2-3 lata. Raczej niezła statystyka jak na polskie warunki 1 mandat na 200tys km.
Teraz wyobraźmy sobie sytuację następującą. Jedzie sobie ciągnik, wlecze się 20-30km/h na 90. Z jakiś dziwnych powodów (a takich w Polsce nie brakuje) jest wymalowana linia ciągła pomimo braku skrzyżowań i dobrej widoczności. Często takie linie zostają po jakiś remontach na przykład. Ja ten ciągnik wyprzedzam a pech chce, że nagrywają mnie nieoznakowanym.
Dostaje tam 500zl mandatu i jakieś tam pkt karne.
Aleeee dostaje też 100% wzwyzki na OC, na 5 autach które mam na siebie zarejestrowane, na 2 lata!! Za ten manewr, który nikomu krzywdy nie zrobię zapłacę jakieś 8tys kary.
No genialny pomysł
1
Czy to oznacza, że Shakira jest wolna?
Kolega pyta :)
1
@AdamaTraore ja nie mam czasu na sen, a Ty pytasz ile gram tygodniowo w gry :p
Jak w ciągu roku wyjdzie 1h to będzie nieźle
2
@El dominatore przecież to klub przez zaprzyjaźnionych dziennikarzy wypuszcza takie informacje, żeby kibicom Bayernu obrzydzic Lewandowskiego
1
@darek60 właśnie teraz robię 4.2 tdi w A8 D3. Silnik BVN, już po stage 1. Bardzo duży serwis, motor na wierzchu był i kończę mechanikę w nim pomału.
Mega przyjemny do jazdy
1
@AduŚ07 jutro możemy pogadać, bo idę w kimono. Padam na twarz już dzisiaj.
Ogólnie naprawiam, tuninguje auta, robię modyfikacje zawieszeń, układów hamulcowych, przygotowuje auta pod program, itd. Generalnie wszystko co dotyczy samochodów
1
@SteuerFreiMoney bo rozrząd się wymienia. Tylko na forach goście bez wiedzy opowiadają bajki o tym, że łańcucha się nie wymienia. Niestety po internetach krąży wiele bajek, oderwanych od kultury mechanicznej i elementarnej wiedzy, a inni to bezmyślnie klepią dalej
1
@SteuerFreiMoney nie zgodzę się :)
Grupa VAG ma wiele lepszych silników
2
@Kgorecki2500 nigdy nie leciałem i jakoś się do tego nie garnę. Gdyby sytuacja mnie naprawdę zmusiła, żeby wsiąść do samolotu to bym wsiadł, ale mam nadzieję że do takiej sytuacji nie dojdzie.
Najgorsze dla mnie jest to, że byłbym całkowicie uzależniony od innych.
3
@Zoker cóż, każdy przez nią przeszedł :)
1
@MesQueUnClub96 ja Ciebie bardzo wszystko jedno :)
0
@Fan2005 czysto statystycznie go zjadają, to fakt. Natomiast gdyby spojrzeć na grę to nikt nie miał podjazdu to Ronaldinho.
0
@tristan87 czyzby znowu BNT?
0
@YouTuber dla mnie bezapelacyjnie Ronaldinho. Niesamowita kontrola nad piłką, niesamowity luz.
1
@Kgorecki2500 nie no... Nie róbmy sobie jaj z pogrzebu.
7
@SeWo77 Luka Modric w 2012r miał 27 lat. Musiał mieć duże te pieluchy wtedy
32
"Nie mogę zmusić nikogo to zostania. Nigdy tego nie robiłem, mimo kontraktów." Arek Milik lubi to
0
@MichalZZZ ja właśnie też zaczynałem od championship manager 2001. Powinienem nawet jeszcze mieć te gry.
Niestety w 2006 czy 2007 już zabrakło czasu na gry i nie ma tego czasu do dzisiaj
1
@MichalZZZ kurde, ostatni w którego grałem to chyba 2007, albo nawet 2006
1
@DaPidejpi Chorwacja :p
A z tych dwóch to Estonia. Kraj lepiej ułożony od Lotwy niemal pod każdym względem
0
@SteuerFreiMoney ja robię 70-80tys km rocznie. W ogóle nie zauważyłem zjawiska o którym mówisz
1
@GeneralXavi jednak wolę zdecydowanie oryginał.
Mało jest naprawdę dobrych coverów. Ten jest dla mnie do przyjęcia, ale tylko tyle.
Natomiast jest kilka fajnych coverów które są dla mnie lepsze niż oryginał albo równie dobre :)
0
Piękny to był mecz. Nie zapomnę go do jutra
0
Trochę mi szkoda Wisły. Poniekąd "wychowałem się" na Wiśle Kasperczaka z Żurawskim, Kosowskim, Szymkowiakiem, Cantoro, Baszczyńskim, Kalu Uche... Pamiętam jak grali o LM z Interem, Realem, Barceloną oraz jak lali w Pucharze UEFA Parmę, Schalke i jak niewiele zabrakło z Lazio.
Wewnątrzne polskie animozje nigdy mnie jakoś nie interesowały, ale tamta Wisła grała po prostu świetnie.
Powodzenia w 1 lidze
0
@kamiVeB u mnie jest 8 lat różnicy, z tym że ona jest starsza :)
I jest zajebiscie :)
0
No rejczel że za Liverpoolem
3
@Uukasz_93 to nie winny diesel tylko użytkownicy :)