0

@kamilos1214 z reklamacją akumulatora to jak z reklamacją prezerwatywy. Po prostu Ci nie uznają.

1

@Bartek22 ja nie widzę żadnej szczególnej sympatii @Janiama do Rakitica czy tym bardziej do Suareza. To ze nie wpisuje się w hejt co do tych zawodników panujący na tej stronie, to nie oznacza że ma do nich jakąś szczególną sympatię. Ja za towidzialem sporo rzetelnych argumentów. Nie ze wszystkimi się zgadzalem ale można na argumenty dyskutować

1

@Janiama niestety, chłodne i racjonalne podejście to obecnie rzadko spotykane cechy. Efekt tłumu, co by się nie wydarzyło to już utarlo się Valverdeout i wszyscy będą to przeklepywac. Trzeba być trochę ponad tym bo świata niestety się nie zbawi. Ja kiedyś też próbowałem, wchodziłem w dyskusję, staralem się merytorycznie i na argumenty, ale w obecnym świecie krzykacze i ludzie idący pod prąd mają poklask

2

@koksik2700 wyjaśnij na czym te przekręty polegaly bo jako Gdańszczanin jestem ciekaw :p

4

@daro22 niby czemu miałby oglądać niebo w kratkę? Macie w ogóle pojęcie o co w tym wszystkim chodziło? Chyba nie bardzo. Nie wiem, ale się wypowiem...

7

@Danny Gaucho dałbym Ci zielone ale jeszcze nie mam takich możliwości :p

0

@Striker wiem wiem... Dlugi czas siedzialem na forach motoryzacyjnych więc wiem jak to potrafi wciągnąć. Tutaj też jestem po kilka razy dziennie z tym ze do tej pory jedynie jako czytelnik

2

@TheNekro94 na avatar przyjdzie czas nieco później ;)
Nick to nazwa firmy tuningowej z cyferka "10", bo z tym numerem najczęściej grałem w piłkę kiedy jeszcze miałem na to czas :p
Co do Valverde to na pewnie nie powinien odchodzić w tej chwili wg mnie ;)

56

Dzień dobry wszystkim.
Po 21 latach kibicowania Barcelonie, po kilkunastu latach sledzenia tego serwisu oraz po kilku latach sledzenia La Rambli codziennie niemal na bieżąco nadszedł czas, aby założyć konto i móc z Wami czasem trochę podyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?