0

@Uukasz_93 jak spalony, jak to nasz zawodnik zagrywał głową

0

@LaRoja nie, nie mamy takich odczuć

1

My naprawdę nieźle gramy z tymi Niemcami :)

1

@sebo939 nie dali mu dokończyć. Przerwali mu jak zaczął o Juppie

1

Słuchałem tego podcastu. Ani razu nie wyparł się Barcelony. Nic też oficjalnie nie potwierdził, ale z kontekstu rozmowy dało się wyczuć, że on chce tu trafic

1

@KmN tak. Ja swojej kobiecie za każdym razem gdy rodziła mi dziecko to dawałem drobny upominek z biżuterii :)

0

@Worny nigdy tak jak wtedy nie czekałem na mecze Barcy. Dla mnie to zawodnik który miał najwyżej sufit ze wszystkich którzy stąpali po boiskach

1

@Kondziubarca ja byłbym smutny. Wolałbym żeby przeciwko Polsce nic nie strzelił

2

To jest masakra ile ludzi tutaj ma kompleksy i musi co chwilę dowartościowywać Leo.

Jego umiejętności bronią się same, nie trzeba do tego zakładać sekty i co chwilę próbować dewaluować innych piłkarzy.

1

@KrwawiaceoczyVEB dzięki wielkie

0

Na jakim kanale jest Walia - Ukraina?

0

@KSSniper ale gral w tym meczu zwycięzca Euro.

A pokazują z tego spotkania, bo co mają pokazywać? Jorginho?

0

@kamilos1214 no niestety, ten wielki znawca ciężko pracuje i nie siedzi na La Rambli cały dzień.
To jest 75KM czy 95KM?
Bo różnica jest zasadnicza w osprzęcie tych silników.

Gdyby był problem ze świecami, to silnik nierówno by chodził, telepało by autem, ale by nie gasł.

Teraz kluczowe jest który to jest silnik, bo ten słabszy ma jedną cewke dwusekcyjna. Wtedy ona może być wadliwa, ale najbardziej podejrzany za gasniecie auta oraz brak możliwości odpalenia jest czujnik położenia wału korbowego.

Jesli chodzi o falowanie obrotów to silniczek krokowy

Rozumiem, że to czysta benzyna? Bez LPG?

Twój trzeci objaw pasuje po części do wypadającego zapłonu, ale wtedy zapaliłby się check engine, więc raczej celowalbym w to co wyżej napisałem.

Na świece i tak masz już czas, bo 30tys to akurat zevy je wymienić

Może być jeszcze przepływomierz, ake znowu, brakuje podstawowych informacji o tym jaki to silnik.

PS domagasz się pomocy, a tymczasem w pierwszym poście nawet nie napisałeś o jakie auto chodzi. W drugim dodajesz informacje na podstawie których nie można stwierdzić jaki rodzaj układu dolotowego ma to auto oraz jak rozwiązany zapłon oraz czy ma lpg. Mogłem więc jedynie napisać, co to na pewno nie jest, więc nie musisz grać szefa i mnie pouczać czy mam komuś pomagać czy nie.

Miłego wieczoru

0

@VegetaPolska ale taka @VamosRakieta czy jakaś inna?

0

@kamilos1214 rzucili się znawcy widzę.... No to ja powiem, że to na 100% nie są świece :)
Bardzo zimno, ale strzelajcie dalej :)

3

@lukasz222 myske, że z Leo była nieco inna sytuacja. Leo mając rok kontraktu chciał odejść za darmo. Lewy chce normalnego transferu :)

0

@Marcelinho99 nie może pozwolić to w biurze, a wypowiedzi publiczne to zupełnie co innego. To nie jest rzecznik prasowy Barcelony tylko prezes ligi

2

"trochę" się znam na negocjacjach i już dawno zwróciłem na to uwagę jak Tebas non stop, przy każdej okazji podkopuje pozycje negocjacyjną Barcelony. To jest skandal. Facet, któremu powinno zależeć na jak najmocniejszej lidze i który powinien dbać o wszystkie kluby, robi dokładnie na odwrót

1

@DonMatteo901 to w ogóle dziwna sprawa, bo bramkę Benzemy analizowali chyba 4min o w niezrozumiały sposób jej nie uznali, a w myśl przepisów była prawidłowa.

Bramka Viniciusa bardziej stykowa, większe wątpliwości a var w 15sek uznał ze wszystko ok

0

@PatrykBarca lepsze byłoby trochę obiektywizmu. Od Realu nie znoszę bardziej tylko PSG, ale gol w myśl nowych przepisów był prawidłowy. Fabinho nabił inny zawodnik Liverpoolu. Taka interwencja kasuje spalonego i potwierdza to wielu sędziów

0

@tobiasson92 to sprawdź te nowe durne przepisy i zrozumiesz. W myśl tych przepisów tam niestety nie było spalonego

0

@Marcin91fcb Fabinho również celowo wybijał piłkę

0

@barcelonaLM niestety to była prawidłowa decyzja w myśl obowiązujących przepisów. Przepisy są z dupy, bo dka mnie jest to durny przepis

0

@barcelonaLM przecież Fabinho uprzedził Valverde.
Przynajmniej tak to wygląda z powtórek. Więc jest to zagranie Fabinho.

0

@VbamboeB nie ma znaczenia. Popatrz na choćby Barca - Napoli, czy Hiszpania - Francja. Wg mnie mała kontrowersja

0

@BulaKG tak samo jak w sytuacji Mbappe / Garcia, czy Barca z Napoli w LE. Obrońca swoją interwencją skasował spalonego

1

@VbamboeB zgadza się, ale to zagrywał zawodnik Liverpoolu. Tutaj ma zastosowanie ten durny przepis, że obrońca swoją interwencja kasuje spalonego. Coś jak sytuacja Garcia / Mbappe w finale ligi narodów

1

Dla mnie to Fabinho zagrywał wiec w tej sytuacji spalonego być nie powinno.

Nie wiem czy przy pierwszym podaniu był spalony, bo tego nie widziałem.

Natomiast to co pokazał var to mały skandal

0

@BartqRKO byłem na zlocie motoryzacyjnym, ale na szczęście w jednej sali był telewizor :)

0

@Chaoss mało prawdopodobne zevy jakiekolwiek auto porównywalnej klasy z lat 90. miało krótszą drogę hamowania niż obecnie produkowane. A wiem co mówię, bo tuninguje auta i między innymi buduję układy hamulcowe.

Oczywiście obecne auta hamują o 10-20% szybciej niż kiedyś produkowane, ale na pewno nie 10x. Fizyki się nie oszuka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?