Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@A4ron nie ma czegoś takiego jak "zasłużyli sobie". To nie GTA żeby wymierzać sobie domniemaną sprawiedliwość na ulicy.
2
Trzeba przyznać, że ten Real znowu umie w szybki kontry
0
@FCB_dimiC mam przez Playera wykupiony canal +. Włączy się n sport?
2
To jest niebywałe... Człowiek placi za eleven, za canal +, a oni dadzą mecz na n sport.... Nosz kuzwa
0
@Sysia11 Max wygrał pozycje, więc Hamilton powinien przyhamować i wjechać za niego
0
@vangoor dlaczego tylko co drugi?
Nie doceniasz potęgi La Rambli
9
@Kwiatek67 od czasu jak ludzie rzucali kamieniami w dinozaury.
4
Wszyscy tylko obiecują, ale nikt mi nie obiecał, że zrobi taką imprezę jakiej jeszcze nie widziałem. Taką, gdzie będzie najlepszy alkohol, najładniejsze panienki i tyle koksu ile da się unieść. Wszystkiego powinno być w opór. Jak odkręcę kran w kiblu to powinien z niego lecieć Johny Walker, jak bym chciał przeleciec murzynkę, to..... A nie, to nie.
Ale do muzeum lotnictwa bym się przeszedł akurat.
Czekam na poważnych kandydatów którzy to zaoferują.
4
@clyde zainteresowało mnie jak mu udowodniłaś, że nie jesteś facetem...
Zresztą nie ważne. Nie było pytania :p
2
@Janiama za wiedzę, aktywność i bycie prawdziwym cule.
Ponadto za wnoszenie dość szerokiego wachlarza tematów na LaR Rambli
2
Coś tu jest nie tak. Albo ja się nie znam na piłce (i wtedy również Nagelsman i wielu innych) albo La Rambla odleciała z tym De Jongiem.
To, że ktoś zagrał słabszy mecz, albo jest pod formą nie czyni z niego od razu słabego.
Zresztą.... Pamiętam ile razy był taki Xavi sprzedawany
0
@Songo91 nieeeeeeeee.
Temu Pochetino dobrze idzie, po co to ruszać?
1
@Zoker czyli Legia albo będzie druga, albo czwarta. Innych opcji nie ma.
Fajnie by było jakby wyszli, zawsze to dodatkowe punkty dka Polski. A potem w Ekstraklasie mogą dostać kolejny łomot ;)
6
@Nemeczek79 no bez przesady, bez przesady.
1
@kamil9040 pewnie dlatego w Realu wciąż są Benzema, Kross, Modric, Marcelo, Hazard,.......
Tak, ma sens to co mówisz
0
Pamiętam że pierwszy sezon Ronaldinho też był w Pucharze UEFA.
Cóż, jeszcze będzie pięknie, tylko trzeba cierpliwie poczekać i dać czas Xaviemu :)
1
Najgorsze jest to, że przez pierwsze 25min naprawdę wyglądaliśmy lepiej od Bayernu. Potem gol z dupy i się wszystko posypało.
Sytuacje stwarzaliśmy ale brakowało tam 9
1
@Zoker Koeman okrążałby kule ziemską z prędkością porządnego wentylatora
5
Przeczytałem sobie komentarze pod cytatem z Lewandowskiego na tiki tace.... To jest szok jaki tam jest hejt i wylew żółci. Ludzie, ochłońcie trochę. Niedawno wszyscy tutaj pisali jak to Messiego wszyscy nie lubią, a potem jadą w komentarzach na Lewandowskiego.
Obejrzałem cały ten wywiad i moim zdaniem Robert bardzo fajnie, z klasą się wypowiadał. Nigdzie nie płakał o złotą piłkę, zaznaczył, że szanuję wyniki, że dla niego jest wielką sprawa rywalizacja z takim zawodnikiem jak Messi. Wypowiedział się jak pilkarz z klasą o ambicjami. To bardziej Borek się pluł o tą złotą piłkę.
Polecam posłuchać i trochę ochłonąć.
0
@Messibestplayerintheworld myślę, że jakby Leo został to ręczni nie dostaliby po tyłku od Kielc :)
3
F1 lubiłem, oglądałem, interesowałem się kilkanaście lat temu. W czasach gdy więcej zależało od kierowcy.
Dzisiaj, drugi raz od kilku lat obejrzałem wyścig i jestem zszokowany. Czy tam teraz sędziują sędziowie z La Liga?
Przecież to dramat jest
1
@ElKamil do tego lekarze, wirusolodzy, sekekcjonerzy, trenerzy,....
5
@tbas no ba, La Rambla to już w ogóle kompendium wiedzy. Dolina Krzemowa. Kopalnia talentów z każdej dziedziny. Jestem dumny, że mogę się wypowiadać w tak zacnym gronie. Dziękuję
16
Piękny ten mój kraj. Mieszkać w kraju gdzie mamy 38mln selekcjonerów, wirusologów, lekarzy, mechaników, znawców mikro i makroekonomii. Ja to mam szczęście :)
1
@urbipl nie no.... To trzeba już się wyjątkowo uprzeć żeby tam znaleźć podtekst
1
@urbipl gdzie jest te 8 gwiazdek?
0
@Yoshi94 racja. Przesunął mi się jeden puchar o sezon. Zgadza się :)
0
@KrwawiaceoczyVEB kiedy?
0
@Messibestplayerintheworld ja niedawno zapłaciłem za auto kilkanaście tys euro, później wsadzilem w nie jeszcze kilka tys euro i nawet "Głos Sosnowca" o tym nie wspomniał. Skandal
0
@AlicjaFCB uuuuuuuu, zaraz tutaj ludzie z sekty Messiego wpadną i pokażą Ci gdzie raki zimują, okeeeeey?