Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 komentarz na poziomie widzę...
Krypto jest czysto spekulanckie, nie ma tam podstawowych zasad w obrocie dużymi pieniędzmi. Grasz? Fajnie. Zarabiasz? Ekstra. Życzę Ci jak najdłużej i obyś pewnego dnia się nie zdziwił.
Ja wolę za pieniądz kupić konkretny papier, na rynku który kieruję się konkretnymi zasadami, który jest pod odpowiednią kontrolą i z którego mogę przewidzieć konkretne ruchy.
0
@TheNekro94 generalnie się zgadzam, że powinien zagrać, że razem z Sousa dali ciała.... Ale nie gadaj, że w Bayernie nie odpoczywa i gra wszystko, bo to nieprawda
1
@sonek najlepiej przy żadnym, bo Krypto to lichwa. Proponuję zainteresować się giełdą papierów wartościowych
0
@RomanHoffer na stałe chciałbym mieszkać w moim Gdańsku.
Natomiast chciałbym mieć drugie mieszkanie w Makarskiej i jeździć tam na 2-3 miesiące w roku (oczywiście poza sezonem).
2
@arsenallondyn0 Ryan Giggs pierwszy mi przychodzi na myśl :)
2
@Pawlak1992 Henryk Kasperczak to powinien kadrę przejąć zamiast Smudy przed Euro 2012. Pamiętam jaki byłem wtedy wściekły, że wybrali Smude a nie Kaperczaka i niestety się nie pomyliłem.
Obecnie nie widzę trenera z Polski, który powinien prowadzić kadrę. Jak słyszę o polskiej myśli szkoleniowej to mnie trzęsie
2
@ShinobiQWE 30% :)
I będę bardzo za to trzymał kciuki
1
@Janiama po paru latach chętnie kupię to czasopismo :)
0
@Nazio87 ja grałem w jednej drużynie z bratem Frankowskiego :)
0
@Mixtape przy obecnych cenach to jedno auto do pełna to około 650zl, drugie około 550zl
2
@Maker0 a widziałeś go na ławce? :p
W jednym z pierwszych meczów w roli szkoleniowca stracił buta :p
0
Kurde, Xavi.... Tak jak zawsze wierzyłem w Ciebie gdy zaczynałeś w Barcelonie, tak wierzę w Ciebie teraz. Przywróć nam radość z Barcelony :)
0
@DLFCB to na pewno prawdziwa wypowiedź?
O ile dobrze pamiętam to Ronaldinho akurat nie dorastał w biedzie. Jeszcze coś mi świta, że jego ojciec utopił się w przydomowym basenie. Tyle, że informacje o Ronaldinho to ja zbierałem 15 lat temu
1
@Janiama w punkt :) dzisiaj ludzie są zero jedynkowi. Albo coś jest kultowe, albk ch***we. Nie ma nic pośredniego. Albo bohater, albo sprzedać.
Popatrzcie kibice jaką kupe jeszcze niedawno grał Courtois. Trochę czasu minęło i forma wróciła.
To samo z Neuer. Po kontuzji to był cień bramkarza. Wszyscy go z reprezentacji wyrzucali kosztem Marka. I co? Też forma wróciła
3
@Sysia11 a co jest nie tak z Busim? Po 4-5 latach marazmu znowu gra świetnie
0
@pacior95 Busquets akurat swoją forma w pełni zasługuje na wyjściową 11
1
Trzymaj się Xavi i powodzenia!!
5
Naprawdę mocno trzymam kciuki za Xaviego. Nie oczekuje cudów. Wiem, że w tym i prawdopodobnie w przyszłym sezonie nic nie wygramy. Chciałbym tylko, żeby dali mu popracować i mam nadzieję, że przywróci radość na Camp Nou.
Wiem też, że nie da się co mecz grać pięknie. Nawet Barca Pepa miala mecze w których się męczyła i przy których szło sobie oczy wydłubać.... No własnie, tylko wtedy takie mecze się zdarzały, a dzisiaj jest to normą. Jeśli Xavi do końca sezonu zacznie tą tendencje odwracać to już będę ukontentowany
0
@Pawel13sz dorośli ludzie...
Przynajmniej wiem dlaczego tego nie oglądam :)
2
@FCB24 Schewczenko, Crespo, Kluivert (bardzo go lubiłem), Owen
0
@DonAndrzejos Mbappe i Messi :p
1
@DejMian111 a co jest nie tak z Pique i Busqetsem, że trzeba ich odpalić?
Busi przeżywa drugą młodość. Najlepszy zawodnik Hiszpanii na Euro, nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie.
Pique? Ile razy już ratował nam dupe w tym sezonie?
Nie rozumiem czemu z tej dwójki robi się kozlow ofiarnych.
1
@tomek8756 zdecydowanie przeciw
1
@Rust_Cohle z czytaniem ze zrozumieniem to u niektórych tak średnio bym powiedział, tak średnio.
1. Lewandowski
2. Giggs
3. Żurawski
0
@AmigoBlancos Laporta podjął niepopularne decyzje, ale moim zdaniem te decyzje zaowocują w ciągu najbliższych 2-3 sezonów.
Jako osoba prowadząca dg uważam, że Laporta robi to co trzeba, żeby ratować FC Barcelonę jako instytucje. Oczywiście opieram się tylko na tym co widać. Tam się jeszcze bardzo dużo dzieje w środku.
A to, że Laporta umie w politykę i kampanie poprowadził tak jak poprowadził... Czegoś się nauczył we wcześniejszych kampaniach. Opozycja w Polsce mogłaby się do niego na korepetycje zapisać to może naszego Bartomeu by w końcu wywalili, bo analogię finansowe są bardzo widoczne. Ale o tym niektórzy przekonają się za jakiś czas
1
@DLFCB poza karnym na Buksie i darowaniu kartki dla Dawidowicza to bardzo dobre zawody :)
6
@ShawnC trochę będę bronił Frankiem De Jonga, bo powystawiał kilka takich patelni, że tylko dostawić nogę... No już hitem było jak nasz Skywalker nie trafił dwa razy do pustej
0
@barcelonaLM ok, a przypomnij mi ile Anglia strzeliła im bramek?
0
@Jacu327 Corsa D :)
Oczywiście tylko zadbany egzemplarz :)
0
W tej pomocy trochę wieje sandałem