Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zmiter912576 a to nie pomogę :p
0
@zmiter912576 zdecydowanie. Skąd jesteś?
1
@zmiter912576 przy ogledzinach auta trzeba zwrócić uwagę na tyle rzeczy, że nie starczyłoby znaków żebym to opisał.
Zajmuje się tym profesjonalnie i szczegółów jest naprawdę dużo żeby się nie nadziać ;)
0
@LeoMessiah najbardziej w życiu boję się raka
8
@Kgorecki2500 ja się dziwię, że dopiero teraz ludzie zaczynają to zauważać
1
@kewin a jak się będą mijać w korytarzu to Ramos zrobi wślizg wyprostowaną nogą
2
@BlaseR9 i loda i szklankę na piwo ;)
0
@Criss18Barca akurat Kurski to ma rękę do klubów podobną do Bartomeu. Jeszcze skurczybyk co kampanie wyciera sobie gębę jakimś Gdańskim klubem
3
Poczytałem sobie co się w nocy działo na La Rambli i dawno się tak nie uśmiałem :D
Jesteście zajebisci :)
7
Trochę nie rozumiem jazdy na Laporte. Myślę, że każdy kto prowadzi działalność gospodarczą lub ma jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu biznesu większego lub mniejszego będzie rozumiał z czym musiał zmierzyć się Joan.
1. Przejęcie tak dużej i tak wielowątkowej korporacji jak Barca wymaga zapoznania się ze stanem finansów. Przy tak rozbudowanych strukturach wymaga to przeprowadzenia audytu. Nie da się pójść do pani Basi z sekretariatu i zapytać ile mamy na koncie po czym zacząć działać. Trzeba sprawdzić umowy zawarte przez poprzedników i miliony innych innych rzeczy
2. Wybory były w marcu, zatem Joan miał raptem nieco ponad 3 miesiące, żeby dowiedzieć się w jakim stanie zastał klub. To bardzo mało i w międzyczasie trzeba nieco improwizować, już negocjować i w międzyczasie dopasowywać negocjacje do stanu wiedzy na temat finansów
3. Zarzuty, że Laporta mówił, że z Messim wszystko jest na dobrej drodze. Może faktycznie tak było i ostatnie dni czyli wyniki audytu były zaskakujące dla Laporty? A może Laporta od dłuższego czasu zdawał sobie sprawę, że jest źle i wszystko może rozstrzygną się w ostatnich dniach? Jeśli ta druga opcja to zdajcie sobie sprawę z bardzo ważnej rzeczy. Bycie prezydentem tak wielkiego klubu to też polityka. Serio wyszlibyście do dziennikarzy i powiedzieli ze sytuacja jest trudna i żeby nie robili sobie nadziei? Czy zdajecie sobie sprawę z konsekwencji takiego zachowania? Czy zdajecie sobie sprawę z wpływu takiego zachowania na negocjacje. Nie będę już się rozpisywał jakie warunki takie zachowanie otwiera innym klubom i jak słabnie własna pozycja negocjacyjna.
Wg mnie jeśli Laporta faktycznie stanął przed wyborem zadłużenia klubu na 50 lat a podpisaniem Messiego to wybrał bardzo dobrze i odpowiedzialnie.
0
@darksider zgadzam się niemal ze wszystkim :)
Myślę, że ten sezon nie będzie spisany na straty i wbrew czarnowidztwu chłopaki dadzą nam sporo radości.
Co do czlapania Messiego w pełni się zgadzam i nie przekonuje mnie ten artykuł. Mam dziesiątki przykładów gdzie człapanie Messiego powodowało u nas katastrofę, oraz sporo przykładów gdzie nie biegał dużo, a mimo to gryzł trawę o to wpływało na cały zespół. Popatrzcie na CA. Czy Messi biegał dużo? Nie. Czy człapał po boisku? Też nie. Gryzł trawę, był aktywny, zmotywowany i po prostu tam gdzie powinien startował do pressingu i pomagał odbierać piłkę. W ostatnich latach w Barcelonie nie potrafił często wykonać minimalnego ruchu do przeciwnika tylko zwieszal głowę a przeciwnik przebiegał doslownie obok niego
0
Pewnie jestem dziwny, ale odejścia innych piłkarzy z Barcy bolały mnie o wiele bardziej. Dziękuje Leo za wszystko, dziękuję za setki goli, jesteś bez wątpienia pod względem statystyk najbardziej zasłużonym dla klubu piłkarzem. Dziękuję za to wszystko i życzę Tobie powodzenia w dalszej karierze (byle nie Real i PSG).
1
@RR a nie było tak? Przypomnij sobie jak wyglądało kilkanaście lat przed Ronaldinho.... A szczególnie tuż przed jego przyjściem.
0
@Katalończyk 99 Polska w swiatkowke to aktualny, dwukrotny mistrz świata. Trzecie miejsce na mistrzostwach Europy, wicemistrz Ligi Narodów i teraz odpadli w ćwierćfinale IO gdzie po prostu zadecydował jeden mecz. Mało?
Taka średnia tą szpileczka
9
Jednak Polacy to mali ludzie. Śmiechy i wyzywanie własnej reprezentacji, która przez tyle lat świetnie trzyma poziom i daje tyle radości. Wstyd za takich kibiców.
Brawo chłopaki za walkę. Krąży nad nami ta klątwa ćwierćfinału na olimpiadzie :(
0
@Janiama to samo mówili o Adamowiczu gdy żył. Po Gdańsku cały czas chodził za nim dziennikarz tvp
0
@LeoMessiah dusza na zawsze rockowa, trochę metalowa i czarna jak dupa szatana ;)
A słucham większości gatunków muzyki
2
Realizacja przekazu jest tragiczna jeśli chodzi o siatkówkę
1
@koksik2700 tak, ścieżkę rowerową masz pod samym dworcem
3
@SamuraJack jak dla mnie albo niech zmieni agentów, albo niech idzie grać gdzie indziej.
Jest fajnym talentem, dobrze się prezentuje, ale niestety, są rzeczy ważne i ważniejsze, a w tym przypadku ważniejsze są pewne zasady oraz finanse klubu
6
@GeneralXavi ale jak asystował Lewemu przy golach z Niemcami w eliminacjach czy z Portugalią na Euro, albo strzelał ważne bramki to pewnie wtedy było w porządku?
Przydałoby się trochę szacunku dla gościa który tyle dał tej reprezentacji
9
@parpe a wiesz dlaczego Polacy chcieli spakować i w sumie po części spalowali kibiców angielskich w Gdańsku?
Bo kibice angielscy delikatnie mówiąc nie wykazali się szacunkiem do flagi Polski oraz herbu Gdańska
2
Saka swojego pierwszego karnego to chyba zapamięta lepiej niż pierwszy numerek :)
24
Mam nadzieję, że Anglicy nie dostaną organizacji MŚ po tym wszystkim co ich kibice odstawiali
0
@FC1899Barca o ile nie odwołają i nie wydymają Leo tak samo jak Lewego
0
Przynajmniej daleko do domu nie mają ;)
1
@Janiama niestety, boję się tej statystyki
5
Noga 30cm od głowy a ten się za głowę łapie....
1
Alez ten Sterling nurkuje.... No dramat
14
Co za bydło.... Musi gwizdać