0

@zmiter912576 a to nie pomogę :p

0

@zmiter912576 zdecydowanie. Skąd jesteś?

1

@zmiter912576 przy ogledzinach auta trzeba zwrócić uwagę na tyle rzeczy, że nie starczyłoby znaków żebym to opisał.
Zajmuje się tym profesjonalnie i szczegółów jest naprawdę dużo żeby się nie nadziać ;)

0

@LeoMessiah najbardziej w życiu boję się raka

8

@Kgorecki2500 ja się dziwię, że dopiero teraz ludzie zaczynają to zauważać

1

@kewin a jak się będą mijać w korytarzu to Ramos zrobi wślizg wyprostowaną nogą

2

@BlaseR9 i loda i szklankę na piwo ;)

0

@Criss18Barca akurat Kurski to ma rękę do klubów podobną do Bartomeu. Jeszcze skurczybyk co kampanie wyciera sobie gębę jakimś Gdańskim klubem

3

Poczytałem sobie co się w nocy działo na La Rambli i dawno się tak nie uśmiałem :D
Jesteście zajebisci :)

7

Trochę nie rozumiem jazdy na Laporte. Myślę, że każdy kto prowadzi działalność gospodarczą lub ma jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu biznesu większego lub mniejszego będzie rozumiał z czym musiał zmierzyć się Joan.
1. Przejęcie tak dużej i tak wielowątkowej korporacji jak Barca wymaga zapoznania się ze stanem finansów. Przy tak rozbudowanych strukturach wymaga to przeprowadzenia audytu. Nie da się pójść do pani Basi z sekretariatu i zapytać ile mamy na koncie po czym zacząć działać. Trzeba sprawdzić umowy zawarte przez poprzedników i miliony innych innych rzeczy
2. Wybory były w marcu, zatem Joan miał raptem nieco ponad 3 miesiące, żeby dowiedzieć się w jakim stanie zastał klub. To bardzo mało i w międzyczasie trzeba nieco improwizować, już negocjować i w międzyczasie dopasowywać negocjacje do stanu wiedzy na temat finansów
3. Zarzuty, że Laporta mówił, że z Messim wszystko jest na dobrej drodze. Może faktycznie tak było i ostatnie dni czyli wyniki audytu były zaskakujące dla Laporty? A może Laporta od dłuższego czasu zdawał sobie sprawę, że jest źle i wszystko może rozstrzygną się w ostatnich dniach? Jeśli ta druga opcja to zdajcie sobie sprawę z bardzo ważnej rzeczy. Bycie prezydentem tak wielkiego klubu to też polityka. Serio wyszlibyście do dziennikarzy i powiedzieli ze sytuacja jest trudna i żeby nie robili sobie nadziei? Czy zdajecie sobie sprawę z konsekwencji takiego zachowania? Czy zdajecie sobie sprawę z wpływu takiego zachowania na negocjacje. Nie będę już się rozpisywał jakie warunki takie zachowanie otwiera innym klubom i jak słabnie własna pozycja negocjacyjna.

Wg mnie jeśli Laporta faktycznie stanął przed wyborem zadłużenia klubu na 50 lat a podpisaniem Messiego to wybrał bardzo dobrze i odpowiedzialnie.

0

@darksider zgadzam się niemal ze wszystkim :)
Myślę, że ten sezon nie będzie spisany na straty i wbrew czarnowidztwu chłopaki dadzą nam sporo radości.

Co do czlapania Messiego w pełni się zgadzam i nie przekonuje mnie ten artykuł. Mam dziesiątki przykładów gdzie człapanie Messiego powodowało u nas katastrofę, oraz sporo przykładów gdzie nie biegał dużo, a mimo to gryzł trawę o to wpływało na cały zespół. Popatrzcie na CA. Czy Messi biegał dużo? Nie. Czy człapał po boisku? Też nie. Gryzł trawę, był aktywny, zmotywowany i po prostu tam gdzie powinien startował do pressingu i pomagał odbierać piłkę. W ostatnich latach w Barcelonie nie potrafił często wykonać minimalnego ruchu do przeciwnika tylko zwieszal głowę a przeciwnik przebiegał doslownie obok niego

0

Pewnie jestem dziwny, ale odejścia innych piłkarzy z Barcy bolały mnie o wiele bardziej. Dziękuje Leo za wszystko, dziękuję za setki goli, jesteś bez wątpienia pod względem statystyk najbardziej zasłużonym dla klubu piłkarzem. Dziękuję za to wszystko i życzę Tobie powodzenia w dalszej karierze (byle nie Real i PSG).

1

@RR a nie było tak? Przypomnij sobie jak wyglądało kilkanaście lat przed Ronaldinho.... A szczególnie tuż przed jego przyjściem.

0

@Katalończyk 99 Polska w swiatkowke to aktualny, dwukrotny mistrz świata. Trzecie miejsce na mistrzostwach Europy, wicemistrz Ligi Narodów i teraz odpadli w ćwierćfinale IO gdzie po prostu zadecydował jeden mecz. Mało?

Taka średnia tą szpileczka

9

Jednak Polacy to mali ludzie. Śmiechy i wyzywanie własnej reprezentacji, która przez tyle lat świetnie trzyma poziom i daje tyle radości. Wstyd za takich kibiców.

Brawo chłopaki za walkę. Krąży nad nami ta klątwa ćwierćfinału na olimpiadzie :(

0

@Janiama to samo mówili o Adamowiczu gdy żył. Po Gdańsku cały czas chodził za nim dziennikarz tvp

0

@LeoMessiah dusza na zawsze rockowa, trochę metalowa i czarna jak dupa szatana ;)

A słucham większości gatunków muzyki

2

Realizacja przekazu jest tragiczna jeśli chodzi o siatkówkę

1

@koksik2700 tak, ścieżkę rowerową masz pod samym dworcem

3

@SamuraJack jak dla mnie albo niech zmieni agentów, albo niech idzie grać gdzie indziej.
Jest fajnym talentem, dobrze się prezentuje, ale niestety, są rzeczy ważne i ważniejsze, a w tym przypadku ważniejsze są pewne zasady oraz finanse klubu

6

@GeneralXavi ale jak asystował Lewemu przy golach z Niemcami w eliminacjach czy z Portugalią na Euro, albo strzelał ważne bramki to pewnie wtedy było w porządku?
Przydałoby się trochę szacunku dla gościa który tyle dał tej reprezentacji

9

@parpe a wiesz dlaczego Polacy chcieli spakować i w sumie po części spalowali kibiców angielskich w Gdańsku?
Bo kibice angielscy delikatnie mówiąc nie wykazali się szacunkiem do flagi Polski oraz herbu Gdańska

2

Saka swojego pierwszego karnego to chyba zapamięta lepiej niż pierwszy numerek :)

24

Mam nadzieję, że Anglicy nie dostaną organizacji MŚ po tym wszystkim co ich kibice odstawiali

0

@FC1899Barca o ile nie odwołają i nie wydymają Leo tak samo jak Lewego

0

Przynajmniej daleko do domu nie mają ;)

1

@Janiama niestety, boję się tej statystyki

5

Noga 30cm od głowy a ten się za głowę łapie....

1

Alez ten Sterling nurkuje.... No dramat

14

Co za bydło.... Musi gwizdać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?