1

To co się ostatnio dzieje z karnymi w Barcelonie to jakiś dramat jest

8

@BarcaInfo jeśli to nie fake, to takie zachowanie jak najbardziej pasuje do Grabary

1

Komentarz z fb

"- Zaprosiłem Jerzego Brzęczka do siebie, wypiliśmy kawę, przekazałem mu informację o rozstaniu."
Już sobie to wyobrażam:
Z- No siemka Juruś. Napij się kawy.
J- No dzięki Zibi
-Powiedz Ty mi, co Ty będziesz robił? Jakie masz plany?
-No jak jakie? Przygotowania do Ojro, eleminacje do MŚ. Widziałem progres w drużynie, z tego championshipowego badziewia wyciskam ile mogę. Doszlifuje się to tu, to tam, Bielik poróbuje a Zielowi już coś przeskoczyło, wiec nic tylko sie cieszyć.
-Aaaa to Ty nic nie wiesz? No tak, zapomniałem. Słuchaj Juruś, dalej będziesz mógł to robić. Jestes ogarnięty chłop, dasz radę. Dużo telewizji będzie chciało Cię na eksperta.
-Ale jak to Zbysiu na eksperta? Kiedy, jak przygotowania?
-Dobra, dopijaj i elo, bo zaraz przychodzi trener z importu na rozmowę

0

@xVENUMx tak to jest jak ktoś nie ogarnia tylnego napędu ;)

0

@GeraltzKatalonii mnie bardziej śmieszy że na samo sprawdzenie VAR poszło prawie 3min, dodatkowo piłkarze Bilbao więcej leżeli niż stali, a sędzia dolicza 2min.
Real grał w półfinale z Athletic, przerw w grze lekko połowę mniej - doliczone 6min

6

@Janiama tak jak zazwyczaj się z Tobą zgadzam, to w tym wypadku ani trochę.
Dla mnie największą wadą Brzęczka nie były wyniki, nawet nie styl (chociaż on był fatalny), ale to, że wręcz potęgował u piłkarzy to żeby wychodzili zesrani na mocne reprezentację. Można przegrać z Włochami czy Holandią, ale można to zrobić jak Brzęczek (czyli cieszyć się że tylko 1:0), albo zrobić to tak jak Nawalka gdzie z Niemcami na wyjeździe graliśmy bez kompleksów i potrafiliśmy ich przycisnąć.
Boniek swoją decyzją pokazał zatem piłkarzom, że nie mamy jechać na ME uklęknąć przed wielką Hiszpanią, tylko że on im chce stworzyć warunki aby pojechać i zrobić wszystko co się da aby wrócić z podniesioną głową


0

Zawsze marzył mi się Bielsa, ale to kompletnie nie realne, a tym bardziej teraz.
Natomiast taki Valverde w naszej reprezentacji miałby fajne pole do popisu. Świetny taktyk, umie zarządzać piłkarzami, co by nie mówić uznane nazwisko.

1

Zibi to ma łeb, świetnie odwrócił uwagę od niestosownego zachowania Leo ;)

0

@IronSanHybrid byłbym jak najbardziej za

2

@Kettger o co walczyć? O szybsze zejście pod prysznic?

1

@puyol_presidend5 trzecia czerwona i trzecia bezpośrednia.
Pierwsza w debiucie w reprezentacji, druga na copa america i trzecia dzisiaj

1

Alba mocno się przyczynił dp zdobycia dwóch bramek i zawalił przy dwóch bramkach.
Athletic - Jordi Alba 2-2

1

Czy wiesz że:
Jakby Busquets grał w amp futbol to wcale nie byłby tam najszybszym zawodnikiem ;)

3

@Yosemite tak naprawdę tylko Bolfa nie pamiętałem z tej jedenastki

0

@mr_robot nie było spalonego

2

Bardzo mi pasuje dogrywka i przegrana Realu w karnych :)

3

Na tą chwilę słabo widzę to pierwsze El Clasico Hazarda. Nie, żeby mnie to martwilo czy coś

4

@jakub1906 to wyłącz i włącz jeszcze raz. Będę spokojniejszy przy 2:0

2

@MesQueUnClub_87 genialny aktor

7

Krąży legenda ze piłka po strzale Griza właśnie strąciła piłkę Ramosa z orbity ;)

5

U Trincao prawa noga jest na takim samym poziomie jak prawa noga u Ryana Giggsa - służy tylko do podpierania się. Jest to jedyna cecha w której Trincao dorównuje Giggsowi

0

@tomek256 akurat jako Gdańszczanin i aktywny uczestnik życia Gdańska znam bardzo dobrze wszystkie sprawy Adamowicza. Chętnie podejmę temat, ale jeśli Twoimi jedynymi argumentami jest, że prześwietlała go wyborcza i PO się od niego odwróciła to chyba nie mamy o czym gadać ;)

4

@tomek256 a mnie śmieszy, że ludzie którzy nic nie wiedzą o Adamowiczu mają najwięcej o nim do powiedzenia

1

@BarcaInfo kurde, znowu Messi? :p

13

@Zoker jeszcze brakuje wyznawców zamachu w Smoleńsku :p

1

@matirix20 czemu Griezmann 6? Wykreował 3 setki

0

@pax jeden z tych demonstrujących nawet dość podobny do Busquetsa ;)

6

Messi najlepszym zawodnikiem Barcy i Bilbao ;)

16

Dembele zdrowy to kawał dobrego grajka.... I oby w końcu pech z kontuzjami go opuścił

0

@AmigoBlancos ja tam wolę jak Marcelo gra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?