Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co się ostatnio dzieje z karnymi w Barcelonie to jakiś dramat jest
8
@BarcaInfo jeśli to nie fake, to takie zachowanie jak najbardziej pasuje do Grabary
1
Komentarz z fb
"- Zaprosiłem Jerzego Brzęczka do siebie, wypiliśmy kawę, przekazałem mu informację o rozstaniu."
Już sobie to wyobrażam:
Z- No siemka Juruś. Napij się kawy.
J- No dzięki Zibi
-Powiedz Ty mi, co Ty będziesz robił? Jakie masz plany?
-No jak jakie? Przygotowania do Ojro, eleminacje do MŚ. Widziałem progres w drużynie, z tego championshipowego badziewia wyciskam ile mogę. Doszlifuje się to tu, to tam, Bielik poróbuje a Zielowi już coś przeskoczyło, wiec nic tylko sie cieszyć.
-Aaaa to Ty nic nie wiesz? No tak, zapomniałem. Słuchaj Juruś, dalej będziesz mógł to robić. Jestes ogarnięty chłop, dasz radę. Dużo telewizji będzie chciało Cię na eksperta.
-Ale jak to Zbysiu na eksperta? Kiedy, jak przygotowania?
-Dobra, dopijaj i elo, bo zaraz przychodzi trener z importu na rozmowę
0
@xVENUMx tak to jest jak ktoś nie ogarnia tylnego napędu ;)
0
@GeraltzKatalonii mnie bardziej śmieszy że na samo sprawdzenie VAR poszło prawie 3min, dodatkowo piłkarze Bilbao więcej leżeli niż stali, a sędzia dolicza 2min.
Real grał w półfinale z Athletic, przerw w grze lekko połowę mniej - doliczone 6min
6
@Janiama tak jak zazwyczaj się z Tobą zgadzam, to w tym wypadku ani trochę.
Dla mnie największą wadą Brzęczka nie były wyniki, nawet nie styl (chociaż on był fatalny), ale to, że wręcz potęgował u piłkarzy to żeby wychodzili zesrani na mocne reprezentację. Można przegrać z Włochami czy Holandią, ale można to zrobić jak Brzęczek (czyli cieszyć się że tylko 1:0), albo zrobić to tak jak Nawalka gdzie z Niemcami na wyjeździe graliśmy bez kompleksów i potrafiliśmy ich przycisnąć.
Boniek swoją decyzją pokazał zatem piłkarzom, że nie mamy jechać na ME uklęknąć przed wielką Hiszpanią, tylko że on im chce stworzyć warunki aby pojechać i zrobić wszystko co się da aby wrócić z podniesioną głową
0
Zawsze marzył mi się Bielsa, ale to kompletnie nie realne, a tym bardziej teraz.
Natomiast taki Valverde w naszej reprezentacji miałby fajne pole do popisu. Świetny taktyk, umie zarządzać piłkarzami, co by nie mówić uznane nazwisko.
1
Zibi to ma łeb, świetnie odwrócił uwagę od niestosownego zachowania Leo ;)
0
@IronSanHybrid byłbym jak najbardziej za
2
@Kettger o co walczyć? O szybsze zejście pod prysznic?
1
@puyol_presidend5 trzecia czerwona i trzecia bezpośrednia.
Pierwsza w debiucie w reprezentacji, druga na copa america i trzecia dzisiaj
1
Alba mocno się przyczynił dp zdobycia dwóch bramek i zawalił przy dwóch bramkach.
Athletic - Jordi Alba 2-2
1
Czy wiesz że:
Jakby Busquets grał w amp futbol to wcale nie byłby tam najszybszym zawodnikiem ;)
3
@Yosemite tak naprawdę tylko Bolfa nie pamiętałem z tej jedenastki
0
@mr_robot nie było spalonego
2
Bardzo mi pasuje dogrywka i przegrana Realu w karnych :)
3
Na tą chwilę słabo widzę to pierwsze El Clasico Hazarda. Nie, żeby mnie to martwilo czy coś
4
@jakub1906 to wyłącz i włącz jeszcze raz. Będę spokojniejszy przy 2:0
2
@MesQueUnClub_87 genialny aktor
7
Krąży legenda ze piłka po strzale Griza właśnie strąciła piłkę Ramosa z orbity ;)
5
U Trincao prawa noga jest na takim samym poziomie jak prawa noga u Ryana Giggsa - służy tylko do podpierania się. Jest to jedyna cecha w której Trincao dorównuje Giggsowi
0
@tomek256 akurat jako Gdańszczanin i aktywny uczestnik życia Gdańska znam bardzo dobrze wszystkie sprawy Adamowicza. Chętnie podejmę temat, ale jeśli Twoimi jedynymi argumentami jest, że prześwietlała go wyborcza i PO się od niego odwróciła to chyba nie mamy o czym gadać ;)
4
@tomek256 a mnie śmieszy, że ludzie którzy nic nie wiedzą o Adamowiczu mają najwięcej o nim do powiedzenia
1
@BarcaInfo kurde, znowu Messi? :p
13
@Zoker jeszcze brakuje wyznawców zamachu w Smoleńsku :p
1
@matirix20 czemu Griezmann 6? Wykreował 3 setki
0
@pax jeden z tych demonstrujących nawet dość podobny do Busquetsa ;)
6
Messi najlepszym zawodnikiem Barcy i Bilbao ;)
16
Dembele zdrowy to kawał dobrego grajka.... I oby w końcu pech z kontuzjami go opuścił
0
@AmigoBlancos ja tam wolę jak Marcelo gra :)