- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1771 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1771 Culés
7
Trochę nie rozumiem jazdy na Laporte. Myślę, że każdy kto prowadzi działalność gospodarczą lub ma jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu biznesu większego lub mniejszego będzie rozumiał z czym musiał zmierzyć się Joan.
1. Przejęcie tak dużej i tak wielowątkowej korporacji jak Barca wymaga zapoznania się ze stanem finansów. Przy tak rozbudowanych strukturach wymaga to przeprowadzenia audytu. Nie da się pójść do pani Basi z sekretariatu i zapytać ile mamy na koncie po czym zacząć działać. Trzeba sprawdzić umowy zawarte przez poprzedników i miliony innych innych rzeczy
2. Wybory były w marcu, zatem Joan miał raptem nieco ponad 3 miesiące, żeby dowiedzieć się w jakim stanie zastał klub. To bardzo mało i w międzyczasie trzeba nieco improwizować, już negocjować i w międzyczasie dopasowywać negocjacje do stanu wiedzy na temat finansów
3. Zarzuty, że Laporta mówił, że z Messim wszystko jest na dobrej drodze. Może faktycznie tak było i ostatnie dni czyli wyniki audytu były zaskakujące dla Laporty? A może Laporta od dłuższego czasu zdawał sobie sprawę, że jest źle i wszystko może rozstrzygną się w ostatnich dniach? Jeśli ta druga opcja to zdajcie sobie sprawę z bardzo ważnej rzeczy. Bycie prezydentem tak wielkiego klubu to też polityka. Serio wyszlibyście do dziennikarzy i powiedzieli ze sytuacja jest trudna i żeby nie robili sobie nadziei? Czy zdajecie sobie sprawę z konsekwencji takiego zachowania? Czy zdajecie sobie sprawę z wpływu takiego zachowania na negocjacje. Nie będę już się rozpisywał jakie warunki takie zachowanie otwiera innym klubom i jak słabnie własna pozycja negocjacyjna.
Wg mnie jeśli Laporta faktycznie stanął przed wyborem zadłużenia klubu na 50 lat a podpisaniem Messiego to wybrał bardzo dobrze i odpowiedzialnie.
0
@Irmscher10 pełna zgoda!!!! Nawet Ćwiąkała tego nie skumał.
0
@Irmscher10 Zgadzam się Tobą w stu procentach.