2

2

@Bzyczekk a Guardiola przegrał z Wisłą w Krakowie. Mierny trener

1

@KlonaZepan a czy Balde zagrał lepiej? Niestety nie... Obawiam się, że z Alba byłoby podobnie

6

@AmigoBlancos a co było nie tak taktycznie? Ruchliwość z przodu, stwarzanie sytuacji gdy Inter bronił w 10, umiejętne robienie miejsce zawodnikom wbiegajacym w pole karne.
A Inter z czego sobie stworzył okazję? Z totalnych wylewów Busquetsa i Pique x2. To jest błąd taktyczny czy indywidualny?

0

@Janiama wszystko się zgadza, poza tym, że to nie była porażka tylko remis ;)
Chociaż w sumie remis jak porażka :p

31

Lewandowski oddaje strzał który obrońca wybija z bramki,
Wystawia ciasteczko do Raphinii
Daje kluczowe podanie do Dembele z którego powinien paść gol
Strzela bramkę z niczego tak naprawdę
Strzela bardzo ładną bramkę głową...

A na koniec La Rambla napisze, że kopie się w czoło bo spieprzył dwie wrzutki. Rewelacja :p

0

@norbi77 tak, tak... Kopał się w czoło i przypadkowo wyłożył setkę Raphinii

2

@PatrychoO Queen bez Freddiego to jak samochód bez silnika. Można sobie popatrzeć, powspominać, ale już nie jeździć ;)

3

Dla wszystkich którym w głowie się nie mieści, że mając dzieci i w przeszłości żonę można interesować się również mężczyznami przypominam, że Piasek miał kobietę, Elton John miał żonę, Freddie Mercury był zaręczony, itd itd

A to tylko kilka przekładów z brzegu :)

Bądź szczęśliwy Iker :)

15

Ciężko za Ikerem nadążyć... Sara, później niby spotyka się z Shakirą, a na końcu okazuje się, że cały czas myślał o Puyolu :)


1

@SteuerFreiMoney bardzo porównywalny z Ferrari przez cały sezon.
Bardziej to ma strategie przez duże S, w przeciwieństwie do Ferrari

0

Max to kierowca przez duże K.
W kwalifikacjach na suchym różnice z Ferrari po 0,05sek. Wyścig w deszczu, a on po 20min ma 10sek przewagi nad Leclerc

2

@kuba1794 IFAB zdecydowała, że przypadkowe zagranie piłki ręką, które dało okazję do zdobycia bramki koledze z zespołu, nie będzie karane.
Plik można pobrać m.In. ze strony PZPN w formie pd

8

Teraz już na spokojnie...
Mecz z Bayernem, przy wyniku 0-0 jest ewidentny karny, o którym potem mówi cały świat, a VAR nawet tego nie sprawdza.

No i przychodzi mecz z Interem...
Najpierw sytuacja z potencjalnym karnym dla Interu. VAR sprawdza i powinien sędziego poinformować "jest spalony, nie ma co w ogóle rozważać ręki", a sędzia idzie do monitora... Po co? Sprawdzić czy linie spalonego dobrze narysowane? Chyba tylko sytuacja z Włoch i meczu Juve tłumaczy podejście w tej sytuacji do monitora.
Lecimy dalej. Gol Pedriego i anulowanie go przez VAR który stwierdzil rękę Ansu Fatiego. Onana wybija piłkę ręką i nabija z odległości około 40-60cm Fatiego w opuszki palców. Piłka kompletnie nie zmienia toru lotu piłki i trafia do Pedriego który zdobywa gola. Jeszcze kilka miesięcy temu gol byłby słusznie anulowany, ale wedle obowiązujących przepisów gol jest jak najbardziej prawidłowy, a VAR go anuluje.
Następnie Lewy trafiony wyprostowaną nogą, uniesioną około 30-40cm nad ziemią. Tzw pomarańczowa kartka, a VAR nawet tego nie sprawdza. Dlaczego?
No i ręka Dumfriesa. Jeśli to nie jest karny to co nim jest? I dlaczego sędzia nie idzie do monitora skoro wcześniej sprawdza czy linie spalonego są dobrze narysowane.
A na dodatek na VAR jest ten sam sędzia co w meczu z Bayernem.

Daleko mi do spiskowej teorii dziejów, ale sędzia var nie powinien już nigdy siedzieć na meczach Barcy.
Ciężko mi wskazać jakąkolwiek pomyłkę na korzyść Barcy w meczu z Interem. Ten mecz wygląda jak typowy wałek

0

@AmigoBlancos to sędziowanie zabrało wygraną. Bo zarówno gol Pedriego był prawidłowy (przepisy FIFA) jak i karny był 100% (również przepisy FIFA)

1

@Medium wiecie.... I to od kilku lat

12

Lewy gra w Barcy i tak potrafi go docenić trener, który jako zawodnik wygrał wszystko co się dało wygrać : "Zwracam też uwagę na to, jak pracuje, zarządza, rozmawia z kolegami…"


Lewy przyjeżdża na reprezentacje, polska myśl szkoleniowa ustawia zespół, tak by zabić nasz potencjał ofensywny, a Lewy mimo to stara się podpowiadać kolegom lepsze ustawienie. Wtedy wkracza do akcji polski kibic :" Lewy to tylko łapami macha. Za grę by się wziął. On niszczy psychicznie kolegów."


1

Zawsze mi imponowała inteligencja boiskowa Lewandowskiego, ale mam wrażenie że w Barcelonie jest z niej najwięcej pożytku. W reprezentacji mam zbyt ograniczonych taktycznie piłkarzy, a przede wszystkim trenerów, w Bayernie było to widać bardzo, ale w Barcelonie widać naprawdę pełną współpracę i ma się wrażenie, że Lewy jest przedłużeniem myśli Xaviego na boisku. Genialnie on się porusza bez piłki.

49

A przepraszam bardzo, gdzie jest Pioter Zieliński? :o

29

@mateusz1989VeB to jest czysty karniaczek, ale to jest Hiszpania

0

@Emhyr bo układa ich do gry polska myśl szkoleniowa

1

@FC1899Barca prowadzisz działalność i głosowałeś na PiS?
Do tej pory znałem tylko jedną taką osobę :)

1

@Uukasz_93 Xavi gra tak większość meczów, ale dzięki za wyjaśnienie :p

0

@endriuuu2 IPN nie ma żadnych praw do miejsca gdzie powstal mural więc to oczywista nieprawda.
Możesz powiedzieć z czym konkretnie działała w Gdańsku?
Wedle mojej wiedzy działała na terenach wokół Białegostoku, później Ostródy, a do Gdańska przyjechała po leki i pierwszego dnia ją zchwytali. Jak dobrze pamiętam po około 2 tygodniach skazali ją na śmierć i po kilku następnych tygodniach wyrok wykonali.
Pytam więc na czym polega ten jej związek z Gdańskiem i jej działalność na tych terenach. Chętnie sie dowiem jako gdańszczanin :)

0

@endriuuu2 no i nie rozumiem dlaczego akurat w Gdańsku miałaby mieć swoją ulice? Z Gdańskiem to ona miała tyle wspólnego, że pierwszego dnia jak zobaczyła Gdańsk to ją złapali. Ona działa na zupełnie innych terenach.
W Gdańsku jak już wspomniałem ma fajny mural, przy glownej ulicy, nieopodal miejsca gdzie ją złapali.
Szukasz dziury tam gdzie jej nie ma

0

@endriuuu2 Nawet nie łudziłem się, że cokolwiek zrozumiesz.
Inka jest na bardzo ładnym muralu na jednej z głównych ulic miasta :)

3

@Rl9k1nG 72 i to właściwie rodzice się wyprowadzili. Długo trzeba było czekać ;)

2

@Lionel_Messi10 i na ławce Rijkaard :D

0

@HypeR mam wątpliwości czy Zalewski ma odpowiednio poustawiane klocki w głowie żeby dojść do podobnego poziomu

0

A to niespodzianka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?