- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
8
Teraz już na spokojnie...
Mecz z Bayernem, przy wyniku 0-0 jest ewidentny karny, o którym potem mówi cały świat, a VAR nawet tego nie sprawdza.
No i przychodzi mecz z Interem...
Najpierw sytuacja z potencjalnym karnym dla Interu. VAR sprawdza i powinien sędziego poinformować "jest spalony, nie ma co w ogóle rozważać ręki", a sędzia idzie do monitora... Po co? Sprawdzić czy linie spalonego dobrze narysowane? Chyba tylko sytuacja z Włoch i meczu Juve tłumaczy podejście w tej sytuacji do monitora.
Lecimy dalej. Gol Pedriego i anulowanie go przez VAR który stwierdzil rękę Ansu Fatiego. Onana wybija piłkę ręką i nabija z odległości około 40-60cm Fatiego w opuszki palców. Piłka kompletnie nie zmienia toru lotu piłki i trafia do Pedriego który zdobywa gola. Jeszcze kilka miesięcy temu gol byłby słusznie anulowany, ale wedle obowiązujących przepisów gol jest jak najbardziej prawidłowy, a VAR go anuluje.
Następnie Lewy trafiony wyprostowaną nogą, uniesioną około 30-40cm nad ziemią. Tzw pomarańczowa kartka, a VAR nawet tego nie sprawdza. Dlaczego?
No i ręka Dumfriesa. Jeśli to nie jest karny to co nim jest? I dlaczego sędzia nie idzie do monitora skoro wcześniej sprawdza czy linie spalonego są dobrze narysowane.
A na dodatek na VAR jest ten sam sędzia co w meczu z Bayernem.
Daleko mi do spiskowej teorii dziejów, ale sędzia var nie powinien już nigdy siedzieć na meczach Barcy.
Ciężko mi wskazać jakąkolwiek pomyłkę na korzyść Barcy w meczu z Interem. Ten mecz wygląda jak typowy wałek
0
@Irmscher10 ,,Jeszcze kilka miesięcy temu gol byłby słusznie anulowany, ale wedle obowiązujących przepisów gol jest jak najbardziej prawidłowy, a VAR go anuluje" Przytoczysz te nowe przepisy ? Bo szukałem ale nie znalazłem
2
@kuba1794 IFAB zdecydowała, że przypadkowe zagranie piłki ręką, które dało okazję do zdobycia bramki koledze z zespołu, nie będzie karane.
Plik można pobrać m.In. ze strony PZPN w formie pd