0

@robsons23 taki Messi też miał mecze, że nie chciała wpaść.
Po prostu takie mecze czasami są

1

Ogólnie grają fajnie, tylko skuteczność leży. Więcej skuteczności i lekko 3 bramki by były

0

No cóż, zdarza się. Szkoda, że akurat pierwszy karny w Barcelonie

7

@JarekS noooo Real też zaszalał z Gironą.
Takich zespołów nie można lekceważyć

1

@Janiama Barca - Almeria 4-0

1

@AmigoBlancos dla mnie w ogóle Iniesta, Xavi i Zidane to Top3 rozgrywających i można się sprzeczać bez końca o kolejności na tym podium. Dla mnie by to było
Iniesta
Zidane
Xavi
Ale prawda jest taka, że zarówno Iniesta jak i Zidane grając z Xavim zyskaliby dodatkowy procent do swojej magii. Zidane jak wiadomo nie miał takiej możliwości, a szkoda

1

@Janiama zgadzam się. Oni się świetnie uzupełniali, ale Iniesta po prostu nie tracił piłek

0

@MESSIah16 jak postawiliby mnie pod ścianą, przystawili pistolet do głowy i kazali wskazać lepszego z pary Xavi - Iniesta to wybrałbym Inieste. Przegląd pola obaj mają niesamowity, inteligencję na kosmicznym poziomie, ale Iniesta nawet w budce telefonicznej z trzema rywalami nie straciłby piłki

3

@MESSIah16 zdecydowanie Thierry. Elegancja, inteligencja boiskowa, technika... Tam się wszystko zgadza

4

@AmigoBlancos Xavi.
Wbrew malkontentom z La Rambli uważam, że ma on jasne pomysły, ciekawe rozwiązania i, że to wypali

9

@Rust_Cohle bądźmy poważni. Janiama w prime obecnemu Modriciowi wygarnalby piłkę błyskawicznym ruchem nogi, a następnie balansem ciała położył go na murawie

18

Byle nie Union. Mam dosyć niemieckich drużyn które ewidentnie nie leżą Barcelonie. Z Bayernem regularnie w plecy, z Eintrahtem w plecy nawet Barca z Ronaldinho jak jechała do Bremen to były ciężary

26

Stacja Poznań - Quique upada po raz trzeci

5

Ale co Villarreal nastukało podań, to ich

0

@AmigoBlancos ja bym tylko nie chciał Real - PSG, bo znowu musiałbym być za Realem a tego nie znoszę.
PSG to jedyny klub który wkurza mnie bardziej niż Real :p

0

@Miracle_aligner winszuję, że ludzie mają czas na takie zabawy :)

2

@Nhyz 1. Busi - w swoim prime był zdecydowanie najlepszym piłkarzem świata na swojej pozycji
2. Pique - w miarę równy przez całą karierę (nie licząc ostatniego zjazdu)
3. Alba - niżej od Pique głównie ze względu na swoje pajacowanie. Przez bardzo długo czas Top3 lewych obrońców
4. Roberto - on jest po prostu solidny. Myślę, że gdyby nie bramka z PSG to za parę lat nikt by o nim szczególnie nie pamiętał

1

@Adran360 to jest sportowiec, a ambicją sportowca powinna być chęć być najlepszym. A końcu w rywalizacji może okazać się, że ktoś inny był lepszy, ale ambicje musi mieć, bo bez tego nie wygra.
Rozumiem, że według Ciebie powinien mówić "no jakoś to będzie", albo "od ćwierćfinału w górę będzie już ok"?

6

@TheNekro94 wystarczyło z nimi zremisować w Mediolanie...

2

Może i Raphinia dał fajną piłkę do Alby, nie przeczę... Ale poza tym to jest dramat do spółki z Bellerinem

19

Niech się młodzi jutro ogrywają, róbcie dalej swoje i będzie dobrze. Vamos

6

Dla mnie to wzór sportowca. Poukładany facet i jeśli to co tutaj piszą jest prawdą, a śledząc Lewego od wielu lat zakładam że to prawda, to dla mnie jest to kapitan bez opaski, który o wiele więcej wnosi do zespołu niż Busquets, Alba, Pique i Roberto razem wzięci

1

@sevs też się zdziwiłem. Powinna być żółta

4

@AmigoBlancos Valencia nie stworzyła zagrożenia pod bramką Barcelony, które byloby zgodne z zasadami gry w piłkę nożną.
Jedyna ich groźna sytuacja miała miejsce w akcji, gdzie ich napastnik zagrał piłkę ręką. Owszem, z tej sytuacji padł słusznie nieuznany gol, ale mam też wrażenie, że koniec akcj Balde Po prostu odpuścił.

Pokaż mi proszę w takim razie inną akcje, w której Valencią realnie zagroziła bramce Barcelony :)

A Barca swoje okazje miała. Sam na sam Ansu, groźna pozycja zakończona kiepskim strzałem Ansu, słupek Lewego, setka Torresa, no i na koniec gol Lewego

2

@Roobo nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Lewy kopał się po czole, ale przed napisaniem kolejnego komentarza proponuję jeszcze raz obejrzeć ten mecz i poddać się zadumie o tym co wypisujesz.
Chętnie też zobaczę tą sytuację o której cały czas piszesz, że gdzieś mu odskakuje piłka na 3m.

Ochłoń

1

@Roobo nie zgodzę się, że Lewy grał kupę. Wiele piłek rozrzucał, utrzymywał się przy piłce i jak dla mnie miał kluczowe podania przy sytuacjach Ansu. Do tego w pierwszej połowie z pół okazji trafił w słupek.

25

@_Specjalista racja :) Pep miał Xaviego, Inieste, Etoo, Messiego, Puyola i wszystkich ich dojrzałych piłkarsko :)
Xavi delikatnie mówiąc takiego luksusu nie ma

0

@Barcanajlepszyteam ok, przyjmuje argumentację... Zakładamy, że nie zagrywa ręką i mają gola z jednej porządnej sytuacji w całym meczu. My mieliśmy cztery, a lament taki jakby nas cały mecz klepali.

Poza tym mam wrażenie, że Balde Po tej ręce nieco odpuścił gościa

0

@QuentinTarantino Barca z trzema setkami i odcięta od sytuacji Valencia to mecz na remis?

8

Dobry mecz. Ja mam inne zdanie niż malkontenci. Wg mnie był pomysł na grę, mecz pod pełną kontrolą, Valencią nie stworzyła żadnych sytuacji, a my mieliśmy sam na sam Ansu, słupek Lewego, kilka groźnych sytuacji z kieoskim strzałem Ansu, setkę Ferrana i tylko przez nieskuteczność nie zamknęliśmy tego meczu wcześniej.
Zdominowany środek pola, rozciąganie Valencii, wciąganie Valencii na swoją połowę i granie przez szeroko ustawionych obrońców, totalnie wyeliminowani boczni obrońcy Valencii. Szkoda, że nasi skrzydłowi pod formą bo byłoby już wcześniej pozamiatane. Brawo Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?