Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus A ja się odnosiłem akurat do „maks II rundy”. :P
5
Tak, a pismacy odkryli to po miesiącu. Powątpiewam, choć w tym cyrku wszystko jest możliwe...
0
@Pawlak1992 No w zdecydowanej większości meczów nie gra żaden Polak. Jak kupisz prawa, musisz pokazywać wszystko.
TVP nie stać i tyle, nie mieliby też za bardzo gdzie to transmitować, reszta to takie „pijarowe” pierniczenie.
0
@kakusus Zaktualizuj swoje dane, jutro Legia gra pierwszy mecz w fazie pucharowej, rok temu Lech grał ćwierćfinał z Fiorentiną.
1
„Z niewiadomych przyczyn, gdy ten nawet nie wykonuje zamachu, de Jong podskakuje”. :P
0
@Kubsoleon To nadepnięcie i tak było chyba w ogóle przed kopnięciem z rogu, czyli poza grą...
9
Jeden z najgorszych meczów de Jonga w Barcelonie ogółem. Gość musi powiedzieć sobie „parę męskich słów”, bo tak być nie może.
21
Do czerwca liczba trenerów łączonych z Barceloną znacząco przebije liczbę piłkarzy łączonych z Barceloną. :P
2
Tylko kanapeczek/sajgonek żal...
1
@slayer Na pewno jeszcze trochę później niż Rijkaard. Tego to dopiero jacyś pismacy wynaleźli. :P
0
A któż to z Niemiec ma DNA Barcelony? Bernd Schuster?
8
Myślę, że najważniejsze będą odczucia.
0
@zombie W takim razie zwracam honor, choć wypleniłbym to do cna.
Natomiast co mają do tego kasyna, nie mam pojęcia. Tam się nie gra w piłkę, czyż nie?
1
@Arczi87 Widziałeś kiedyś czynnego trenera, piłkarza czy sędziego reklamującego „prywatnie” bukmachera?
1
Zdumiewające, że nie ma zakazu jakiegokolwiek uczestnictwa w bukmacherce w kontrakcie.
Był u nas taki całkiem dobry sędzia, nawet międzynarodowy, Siejewicz. Gdy ktoś go nagrał w zakładzie bukmacherskim (gdzie chyba rzeczywiście nawet nie obstawiał piłki), nigdy więcej nie posędziował choćby w III lidze. Po prostu miał zakaz, kontrakt rozwiązali i tyle.
0
Czas na „Kwestię godzin, czyli podsumowanie doniesień o następcach Xaviego ”. :)
21
Matko najmilsza, 150 strzałów.
A w tym są mecze z Barbastro, Unionistas, Granadą, Alavés, dwa z Osasuną, żadnej Ligi Mistrzów czy innej Ligi Europy...
1
@andbarca A on jeszcze nieraz ma pretensje do prasy! Jestem tym trochę przerażony, takiego Koemana to pismacy zjedliby i przeżuli dawno temu.
0
@DJ6 Wiem, wiem, ale mogliby trochę bardziej się postarać, bo tych formułek mają trochę mało. :P
Ale tak to w sumie jest w piłce.
1
@DJ6 Ja po wypowiedziach piłkarzy nie mam nawet i tego przekonania, że wiedzą, gdzie leżą problemy. Nie minie parę dni, a znów usłyszymy, że muszą... zjednoczyć się bardziej niż kiedykolwiek, gdzieś po raz dwunasty w tym sezonie. :P
0
Jest mimo wszystko jakaś zmiana.
Przez tygodnie Xavi raczył nas sloganem „oba pola karne naznaczają nasz sezon” (jak każdej innej drużyny na świecie), teraz już tylko „błędy w defensywie naznaczają nasz sezon”...
1
Jedenaście drużyn La Ligi straciło w tym sezonie mniej bramek od Barcelony. Przecież to się w pale nie mieści.
0
Jedno wiemy już na pewno – Barcelona nie zagra dziś dwóch dobrych połów.
Czyli jak w prawie każdym meczu w tym sezonie.
1
Karuzela nijak nieweryfikowalnych plotek, domysłów i zwykłych bzdur dopiero się rozkręca...
11
Tak jak jestem zażenowany znaczącą częścią konferencji Xaviego Hernándeza, tak wielokrotnie bardziej jestem zażenowany ściekiem i pomyjami, jakie czytam poniżej.
Z tego się już robią u niektórych wyścigi na opluwanie Xaviego. Litości, gdzieś się trzeba zatrzymać.
0
@Andrzej92 Jak dla mnie bardziej go zdemotywował, chyba że oni tam faktycznie między sobą gadają inaczej. Oby, bo jeśli Peña też uważa o sobie to, co usłyszeliśmy, to nie mam pytań. A z Xavim naprawdę nie wiadomo, co on mówi na serio, a co niekoniecznie. ;)
0
@Andrzej92 Może nie mówić nic, nie wpadłeś na to? Przecież nawet nie zapytali go o Peñę.
0
@piotrochmann Poza sytuacjami do policzenia na palcach chyba nawet jednej ręki, nie wybronił praktycznie niczego „ekstra”, za to jest bojaźliwy poza linią, kilka razy poważnie nie dogadał się z obrońcami.
Peña nie wniósł praktycznie nic, aż się boję, czego jest „gwarancją” według Xaviego.
9
Ja rozumiem, że nie chce chłopaka dołować, ale szanujmy się...
„Gwarancję” to Xaviemu daje w tej drużynie dosłownie każdy i wszędzie. I niech nikt mi nie mówi, że każdy trener takie kocopoły opowiada, bo mnie ze śmiechu skręci.
1
Jeśli Deco ma czas, żeby szukać nowego trenera, to i de Jong ma czas, żeby rozważać rzekomą ofertę. :)