0

@michalgajdek Zajawki nie widać z poziomu telefonu, to po pierwsze. :)

A po drugie – już chyba czwarty raz muszę się tłumaczyć z tego, że nie mam o to pretensji. Może mnie co najwyżej dziwić, że Szanownemu Naczelnemu (bez ironii!) chce się w ogóle na takie sprawy reagować. Trochę to mi to wygląda na alergię na użycie słowa „kliki”, mówiąc wprost.

0

Lewandowski czy Cubarsí przekazał to mediom? Czy może ściany, drzwi i klamki Ciutat Esportiva?

0

@Bajson No, no, tylko musisz w to wejść, żeby to przeczytać, tu jest klucz. ;)

0

@reloaded A, no to wszystko jasne. :)

0

@marqino W jaki sposób Laporta się podpisuje? Nie ma go w tej komisji.

0

@reloaded I co miałoby to według klubu zmienić?

14

@Knysz Każdy organizm jest inny. Przypadłości Eriksena i Agüero są też chyba trochę inne.

1

@Derean Ale chyba nigdy w historii nie udawano aż tak bardzo, że jest inaczej. ;)

9

Co to, u licha, jest „sytuacja Robin Hooda”?

O tych metodach walki z piractwem to szkoda nawet mówić, są tak odklejone.

0

@slayer A po kij tam studia w sumie? :P

Wbrew pozorom nie tak prosto załapać się na taką fuchę. Paradoksalnie do czasu osiągnięcia pewnego pułapu rzeczywiście zwykle trzeba się jakoś wykazać i nawet dochodzić do faktów. Ale gdy już się doskoczy do szczytów, wtedy zaczyna się sielanka i bajkopisarstwo, niektórzy jadą na tym, że raz na piętnaście „niusów” z czymś istotnym trafią...

0

@messiiiiik No właśnie nie, gwizdnął, jak piłka dopiero minęła Oblaka. Pospieszył się.


3

Co do sędziego – nie za bardzo rozumiem, czemu nie puścił gry po faulu na Roque, po którym Oblak gonił piłkę lecącą do bramki. Przecież można wtedy poczekać z czerwoną kartką i zastosować korzyść, a chyba jednak większością korzyścią byłby potencjalny gol niż wolny sprzed pola karnego...

0

Przecież chyba już nikt aż tak nie upadł chyba na głowę po oddaniu za bezcen Suáreza do jednego z głównych rywali w lidze.

1

@cules100pro Przypuszczam, że dla hiszpańskojęzycznych jest dość oczywiste, że Cubarsí mówi w ten sposób o swoich odczuciach, a nie tak „ogólnie”, ale to już niech potwierdzą bardziej obyci z hiszpańskim. Po polsku brzmi to trochę dziwnie w każdym razie.

0

@Azi Wiesz, tylko po prawdzie to, czy ma rację, czy nie ma, nie gra tutaj żadnej roli. A już zwłaszcza nie wiem, za co notorycznie obrywają ci biedni techniczni, którzy sami są w większości zespołów sędziowskich zwykłymi pachołkami. ;)

Samozachwyt sędziów hiszpańskich to inna sprawa i inny problem. Ale też Xavi ewidentnie jest tego świadomy i tym gra, tylko to gra trochę samobójcza. Jakoś w Europie jest znacznie, znacznie spokojniejszy w stosunku do sędziów.

7

Wszystkim, którzy uważają te liczne kartki dla Xaviego za jakiś spisek, polecam wybranie się na mecz lub przyjrzenie się zachowaniu Generała w inny dostępny sposób.

Niestety ma to do siebie, że notorycznie prowadzi jakiś własny mecz z sędziami, zwłaszcza z technicznym, i skacze przy niemal jakiejkolwiek decyzji od pierwszej minuty. Dalsze akcje sędziów co najwyżej tylko pogarszają sprawę, ale Xavi odlatuje, zanim cokolwiek zdążą zrobić. No niestety.

Mam wrażenie, że niektórzy broniliby go, nawet gdyby pokazał technicznemu wała. Byłoby, że to pewnie skurcz. Albo że tego w ogóle nie było, ale sędzia i tak zasłużył...

1

Już pomijając ten groteskowy „problem”, wtedy przede wszystkim Lewandowski nie mógłby grać wiosną w Lidze Mistrzów, bo tak jeszcze wtedy było...

0

@pasjonat Tu chodzi o sezon 2016/2017. ;)

4

To miał być pewnie tekst na przerwę reprezentacyjną – bo wtedy gazety wrzucają zwykle takie kocopoły – ale ktoś w „Sporcie” najwyraźniej się zagapił. :P

6

@polcza I tak długo wytrzymują, trzeba im oddać.

6

Trzeba przyznać, że ton Xaviego jednak się od paru tygodni zmienił. Wygląda na to, że media są już odpowiednio „zjednoczone” z drużyną, skoro o tym już tak często nie wspomina...

0

@Rarenzio Mogą jeszcze wziąć pod pachy wszystkie Złote Piłki z klubowego muzeum!

0

To jest w sumie dość symptomatyczne, że w ogóle pismacy nie pomyśleli nawet o... samym Fatim, który przecież może wrócić...

1

@sidi12843 Na pewno ma pewne fory, ale z drugiej strony nikt z pozostałych krajów, jak Francja, Holandia, Belgia, Ukraina, Austria itp. nie za bardzo rzucił im wyzwanie.

2

@adi7adi8 Artykuł powstał już po pierwszym meczu 1/8 finału. W rewanżu Atlético i Barça zdobyły po tyle samo punktów – po 2 za zwycięstwo i po 1 za awans. Czyli nic się nie zmieniło.

6

Co to w ogóle ma być „w szatni Barcelony panuje zgodność”? Zrobili sobie o tym pogadankę po treningu i ktoś z „AS-a” akurat był tam z dyktafonem? :P

4

@zadafcb Nie może już wejść żadna dalsza angielska drużyna, póki sama nie wygra Ligi Mistrzów w tym sezonie. Czyli z Anglii może wejść dodatkowo już tylko Arsenal, ale tylko, jeśli zdobędzie trofeum.

0

Jordi Gil też darzy Sergiego Roberto szczególną sympatią, więc jakoś ten tekst mnie nie zaskoczył. :)

3

@scotti Świetnie, tylko... on sam nie jest za sobą. :P

4

Wielki Kapitan zaklepał sobie kolejny rok kontraktu. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?