0

@Elvisek O, to ciekawe, zwłaszcza że sam dyrektor sportowy Bayernu potwierdził, że „generalnie jakieś rozmowy” ws. Araujo prowadzili. :)

0

Ha, ha, nie powiedziałbym może, że złodziej krzyczy „łapać złodzieja!”, ale gdzieś to tego typu okolice. :P

1

@pax Czyli powiedział, że jest mu obojętne, co inni sądzą na ten temat. Co to ma do tego, że jemu jest wszystko jedno, jak gra?

0

@lysy1015 A jakimi „faktami” pismacy popierają swoje dane o tym, ile zarabia de Jong?

33

Dawno nie widziałem piłkarza Barcelony, który aż tak bardzo nie pieprzyłby się w tańcu z pismakami. Pewnie jeszcze Xavi oberwie za to rykoszetem. :P

0

Ale nadal może zrobić całkiem sporo.

25

Wycisnął chyba maksa ze swojej kariery, trzeba mu to oddać.

4

@Rifek „Majątek piłkarski Alvesa”. :)

0

Serio „Marca” chwali się dziesiątkami okładek z iluś lat, że Mbappe jest o krok od Realu? Przecież to raczej pośmiewisko, tyle razy robili siebie i czytelników w konia. :P

4

Przyjechał przeprosić za Lizbonę?

3

Otóż plan powinien być taki, żeby nikt poza zainteresowanymi nie znał go przed meczem.

Na szczęście Napoli ma Javiego Miguela.

0

@kanver_ Na tej zasadzie w pole karne przed strzałem, który ostatecznie wpadł, mogłoby wbiec i z 15 zawodników, skoro i tak nie brali udziału w grze. ;)

1

@DJ6 No nie, nie można robić zwodów po dobiegnięciu do piłki. Lewandowski takich nie robi, a przynajmniej takiego przypadku nie pamiętam.

2

@DJ6 Ale to już jego problem, że się ruszył z linii. Równie dobrze do wyjścia z bramki mógłby go skłonić ruch głową strzelca albo bieg zygzakiem do piłki.

2

@slayer Strzelec nie może robić zwodów po dobiegnięciu do piłki. Przed dobiegnięciem do piłki może właściwie „zatrzymać się” po drodze i z pięć razy, jeśli ma ochotę („zatrzymać się” w cudzysłowie, bo przecież zatrzymanie polega na zupełnym braku ruchu). Lewandowski robi to tak, że ten przeskok robi przed dobiegnięciem nogą postawną do piłki.

0

@PJ777 Przepis sam w sobie jest jasny, idiotyczne są te wytyczne co do korzystania z VAR.

1

E tam, jak na ostatnie tygodnie czy wręcz miesiące Xavi i tak nic wybitnie zabawnego czy żenującego nie powiedział. Chociaż przy stracie punktów byłoby pewnie „ciekawiej”...

3

Aspas to jest taki gość, który mógłby zdobyć tylko dwie bramki w rundzie, a i tak jedną z nich strzeliłby Barcelonie. :P

0

Ha, ha, już zapomniałem o tym stołku stworzonym dla siostry Laporty. Niech już też da zarobić wreszcie temu swojemu byłemu szwagrowi, coby za darmo nie musiał „doradzać”. :P

2

Jakbym czytał relację z zebrania Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej czy innego Komsomołu, tego typu narracja i środki stylistyczne. Chociaż nie ma „walki o pokój” i „knowań imperialistów amerykańskich”. Jest za to samokrytyka, surowa analiza, zjednoczenie, zwieranie szeregów i skrupulatne dobieranie słów...

3

@Transu96 PSG wpłaci miliard euro za klauzulę Gaviego? :P

0

Niech już wróci piłeczka i konferencje Xaviego, będzie przynajmniej z czego się pośmiać i co oglądać. ;)

2

Czy ktoś zauważył jakąkolwiek przerwę medialną między zimowym i letnim okienkiem transferowym?

To już się robi jedno wielkie okienko z przerwą na jakieś tam mecze, jakieś mniej znaczące kopanie piłeczki. :P

0

@MeAndSwan A, to jeśli tak, to jasne, dziękuję.

0

No to przecież mają taką możliwość, za 10 euro. Chcą powrotu otrzymywania kart bez dopłaty, to jest sedno sprawy.

1

To są takie ogólniki, że chyba on sam nie wie za bardzo, co ma na myśli.

0

@masik86 No właśnie. I to dotyczy też pracy piłkarza czy trenera...

1

Jeśli Laporta liczył, że to się nie przedostanie do mediów, to jakaś naiwność na niebotyczną skalę.

Media mediami, ale co taki przykładowy przedstawiciel którejś z tych grup miałby odpowiedzieć na pytanie swoich ziomków, o czym rozmawiali? O tym, czy im paluszki i krakersy smakowały? O generale Franco? O wolnej Katalonii?

1

@MateuszDoniec Byłbym zszokowany, gdyby coś takiego... nie wypłynęło. :P

5

@Blaugrana79 Już widzę kolejkę chętnych do opłacania jego pensji na wypożyczeniu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?