Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elvisek O, to ciekawe, zwłaszcza że sam dyrektor sportowy Bayernu potwierdził, że „generalnie jakieś rozmowy” ws. Araujo prowadzili. :)
0
Ha, ha, nie powiedziałbym może, że złodziej krzyczy „łapać złodzieja!”, ale gdzieś to tego typu okolice. :P
1
@pax Czyli powiedział, że jest mu obojętne, co inni sądzą na ten temat. Co to ma do tego, że jemu jest wszystko jedno, jak gra?
0
@lysy1015 A jakimi „faktami” pismacy popierają swoje dane o tym, ile zarabia de Jong?
33
Dawno nie widziałem piłkarza Barcelony, który aż tak bardzo nie pieprzyłby się w tańcu z pismakami. Pewnie jeszcze Xavi oberwie za to rykoszetem. :P
0
Ale nadal może zrobić całkiem sporo.
25
Wycisnął chyba maksa ze swojej kariery, trzeba mu to oddać.
4
@Rifek „Majątek piłkarski Alvesa”. :)
0
Serio „Marca” chwali się dziesiątkami okładek z iluś lat, że Mbappe jest o krok od Realu? Przecież to raczej pośmiewisko, tyle razy robili siebie i czytelników w konia. :P
4
Przyjechał przeprosić za Lizbonę?
3
Otóż plan powinien być taki, żeby nikt poza zainteresowanymi nie znał go przed meczem.
Na szczęście Napoli ma Javiego Miguela.
0
@kanver_ Na tej zasadzie w pole karne przed strzałem, który ostatecznie wpadł, mogłoby wbiec i z 15 zawodników, skoro i tak nie brali udziału w grze. ;)
1
@DJ6 No nie, nie można robić zwodów po dobiegnięciu do piłki. Lewandowski takich nie robi, a przynajmniej takiego przypadku nie pamiętam.
2
@DJ6 Ale to już jego problem, że się ruszył z linii. Równie dobrze do wyjścia z bramki mógłby go skłonić ruch głową strzelca albo bieg zygzakiem do piłki.
2
@slayer Strzelec nie może robić zwodów po dobiegnięciu do piłki. Przed dobiegnięciem do piłki może właściwie „zatrzymać się” po drodze i z pięć razy, jeśli ma ochotę („zatrzymać się” w cudzysłowie, bo przecież zatrzymanie polega na zupełnym braku ruchu). Lewandowski robi to tak, że ten przeskok robi przed dobiegnięciem nogą postawną do piłki.
0
@PJ777 Przepis sam w sobie jest jasny, idiotyczne są te wytyczne co do korzystania z VAR.
1
E tam, jak na ostatnie tygodnie czy wręcz miesiące Xavi i tak nic wybitnie zabawnego czy żenującego nie powiedział. Chociaż przy stracie punktów byłoby pewnie „ciekawiej”...
3
Aspas to jest taki gość, który mógłby zdobyć tylko dwie bramki w rundzie, a i tak jedną z nich strzeliłby Barcelonie. :P
0
Ha, ha, już zapomniałem o tym stołku stworzonym dla siostry Laporty. Niech już też da zarobić wreszcie temu swojemu byłemu szwagrowi, coby za darmo nie musiał „doradzać”. :P
2
Jakbym czytał relację z zebrania Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej czy innego Komsomołu, tego typu narracja i środki stylistyczne. Chociaż nie ma „walki o pokój” i „knowań imperialistów amerykańskich”. Jest za to samokrytyka, surowa analiza, zjednoczenie, zwieranie szeregów i skrupulatne dobieranie słów...
3
@Transu96 PSG wpłaci miliard euro za klauzulę Gaviego? :P
0
Niech już wróci piłeczka i konferencje Xaviego, będzie przynajmniej z czego się pośmiać i co oglądać. ;)
2
Czy ktoś zauważył jakąkolwiek przerwę medialną między zimowym i letnim okienkiem transferowym?
To już się robi jedno wielkie okienko z przerwą na jakieś tam mecze, jakieś mniej znaczące kopanie piłeczki. :P
0
@MeAndSwan A, to jeśli tak, to jasne, dziękuję.
0
No to przecież mają taką możliwość, za 10 euro. Chcą powrotu otrzymywania kart bez dopłaty, to jest sedno sprawy.
1
To są takie ogólniki, że chyba on sam nie wie za bardzo, co ma na myśli.
0
@masik86 No właśnie. I to dotyczy też pracy piłkarza czy trenera...
1
Jeśli Laporta liczył, że to się nie przedostanie do mediów, to jakaś naiwność na niebotyczną skalę.
Media mediami, ale co taki przykładowy przedstawiciel którejś z tych grup miałby odpowiedzieć na pytanie swoich ziomków, o czym rozmawiali? O tym, czy im paluszki i krakersy smakowały? O generale Franco? O wolnej Katalonii?
1
@MateuszDoniec Byłbym zszokowany, gdyby coś takiego... nie wypłynęło. :P
5
@Blaugrana79 Już widzę kolejkę chętnych do opłacania jego pensji na wypożyczeniu. :)