0

Świetne są te rozkminy pismaków, jak to Laporta siądzie i rozważy, kiedy sam dopiero co mówił wprost, że chce, żeby został. O czymś trzeba pisać. :)

0

@HarveySpecter Tym bardziej, że przecież sam Xavi twierdził, że jemu z tą decyzją nie chodzi o wyniki.

Ewidentnie albo ma jakichś psychofanów wśród pismaków, albo Laporta nakręca gazety, żeby grzać temat.

1

Na razie głównym i jedynym kandydatem zarządu na następcę Xaviego Hernándeza jest nie kto inny, jak... Xavi Hernández.

0

@Ronad10 Ten artykuł był z połowę krótszy, gdy to pisałem, co najmniej jednego akapitu w ogóle nawet nie było. ;)

17

Ale za co go pozwał? Tego nadal nie dowiadujemy się z tego chaotycznego tekstu.

0

Biedak nie będzie nawet mógł pójść na jej mecz, bo jak zachowa wtedy odległość co najmniej 200 metrów? :)

4

Dawno nic nie słyszałem o Willianie czy Azpilicuecie...

0

Przerwa reprezentacyjna trwa. :P

0

@qbuteq Przeczytałem nawet trzy razy. Podoba mi się, fajnie przedstawione kombinacje Laporty, tylko podstawowa sprawa po prostu się nie zgadza.

0

To znaczy w jakim sensie historia miałaby się powtórzyć? Przecież już jest jedna zasadnicza różnica – wtedy Rijkaard nie zamierzał odchodzić.

0

@RafaPL A, faktycznie. Sześć to jednak mało i nie zdziwię się, jeśli za kilka lat tego nie zmienią.

0

@MesQueUnClub_87 W sądzie też zasadniczo nie ocenia się pracy sędziów. Ale to chyba jedyny wyjątek.

0

@RafaPL Sześć kolejek to byłoby chyba jednak za mało na taki system.

0

@kinioo On nawet opaski mieć nie będzie. Tylko i klubu już nie ma...

1

0

@RafaPL Chcą pewnie utrzymać więcej emocji do końca. Gdyby do baraży o 1/8 finału nie wchodziło aż 16 drużyn, te z dołu tabeli grałyby ostatnie mecze praktycznie o pietruszkę (co najwyżej o kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy euro więcej).

To jest też coś w rodzaju rekompensaty za to, że osiem drużyn, które w starym formacie grałyby w Lidze Europy, teraz już tego mieć nie będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

„Jeśli wygramy Ligę Mistrzów, Xavi nie odejdzie. Pozwolimy, aby wszystko się wydarzyło. Xavi zna klub, jest świetnym trenerem, a drużyna miała wiele kontuzji. Gdyby klub był silny finansowo, Vitor przybyłby na przykład w lipcu. To pięć meczów, aby dostać się na Wembley i móc zostać mistrzem”.

Jaki to jest „składny” słowotok. :P

0

Przecież się określił i powtarzał to kilkakrotnie. Czy oni tam nie mają uszu?

0

Miałem wrażenie, że co kilka dni czytam z grubsza to samo.

No i nie myliłem się, pismacy dają radę:

6 marca: „Sport: Barcelona zaoferowała już przedłużenie kontraktu trzem młodym talentom. [...] Zgodnie z tymi informacjami Barça zabrała się już do pracy, aby przedłużyć kontrakty Paua Cubarsiego, Hectora Forta i Marca Guiu”

9 marca: „Mundo Deportivo: Pau Cubarsi ma już ofertę nowej umowy od Barçy”

21 marca: „Mundo Deportivo: Barça pracuje nad nowymi umowami dla Cubarsiego i Fort”

24 marca: „Marca: Barça przedstawiła już Pau Cubarsiemu pierwszą ofertę przedłużenia umowy”

0

@partymaker Może w Polsce, bo w same Barcelonie ledwie umieli pogonić Bartomeu.

1

@Pawlak1992 W sumie przede wszystkim się dziwię, że nie ma jeszcze jakiegoś przydomka, co to z niego za Brazylijczyk bez tego? :P

4

@Pawlak1992 Pełne nazwisko ma po obojgu, João Mendes de Assis Moreira. Zwykle w Portugalii i Brazylii przy skróceniu podaje się nazwisko po matce.

0

@Zielony55 To jest w sumie jakiś element odwiecznej tożsamości klubu, a już na pewno ważny element działalności samego Laporty.

Można się jednak dziwić, że aż tak bardzo w to brnie, chcąc niby budować klub bardziej otwarty na świat, który jednak – umówmy się – ma raczej wywalone na ten syndrom oblężonej twierdzy.

1

@Firestone Ja przede wszystkim nie wiem, dlaczego zmienić zdanie miałby sam Xavi, skoro nie zniknął właściwie żaden z powodów odejścia, o których mówił w styczniu.

0

@Firestone W sumie Laporta mógł przecież zmienić zdanie, tylko jeśli faktycznie to tak wygląda, że nie za bardzo szukają następcy, bo czekają na to, że Xavi jednak się rozmyśli, to powodzenia...

0

@Knysz Nie chodzi o to, czego się spodziewałem, tylko bardziej o to, że nie ma co się przesadnie przywiązywać do słów Wodza.

2

W styczniu Laporta mówił, że gdyby to nie był Xavi, wyleciałby już wtedy, ale łaskawie pozwolą mu dokończyć sezon i finito, bez względu na wszystko. Teraz równie łaskawie czekają, czy się jednak... nie rozmyśli, bo w sumie chcieliby, żeby się rozmyślił.

Zobaczymy, co El Presidente powie za miesiąc czy dwa.

11

„Głupi, głupi!”.
Po tym Xavi jeszcze się pewnie nie pozbierał. :P

3

@Majkosz Nie, bo ta opcja wygasa 30 czerwca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?