Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby w zasadzie kompromitacja Miguela i jego (rzekomego) źródła, ale w sumie u tamtejszych pismaków trudno cokolwiek nazwać już kompromitacją, bo to raczej... norma.
W każdym razie „przyjaźń” obu panów Ksawerych ewidentnie nie rozkwita, skoro któryś z nich kłamie.
0
Ten mecz Katalonii z Paragwajem to mecz kobiet, więc „powracające”, „piłkarki”, „zostały powołane” itd. ;)
1
Chyba nikt nie wierzy, że będą tam codziennie wysyłać radiowozy, mają raczej co robić w innych miejscach.
Pytanie, czy można tu wymyślić jakiekolwiek inne rozwiązanie. A jeśli to było takie proste, żeby załatwić radiowozy, to gdzie klub był wcześniej?
1
A, czyli jeśli Xavi jednak zostanie, to presja już nigdy, przenigdy nie wróci. No nie róbmy sobie jaj. :P
13
„Klub zapewnia, że razem z prywatną agencją ochrony i lokalną policją jest w stanie wyeliminować podobne zdarzenia”.
Nie pierwszy raz padają tego typu słowa, a problem jak był, tak jest. Trudna sprawa, nie zazdroszczę.
0
Nie zmieniło się właściwie nic z tego, co mówił Xavi, gdy ogłaszał odejście. Dajcie mu spokój, pismacy walczą o niego niemal każdego dnia...
0
Jak na razie media prezentują nam taką oto sytuację:
Xavi: „Barça będzie miała tego, kogo potrzebuje, ale teraz uważam, że mnie nie potrzebuje. Mam takie poczucie. Czuję, że potrzebujemy większej ekscytacji, innego trenera, innej osoby... Stąd moje ogłoszenie. Ale podjąłem tę decyzję na początku sezonu. Po całym tym wysiłku masz poczucie, że nie docenia się pracy, która według mnie jest bardzo dobra”.
Zarząd: „Królu złoty, oto transfery, zostań z nami, błagamy Cię, królu nasz kochany!”.
Niech sobie każdy odpowie, na ile to poważne i prawdziwe.
0
I tak nawet i z Santosu pismacy będą go co okienko wciskać do Barcelony. :P
0
@Pinek5 I to z grubsza byłoby na tyle. I gol. ;)
1
@Pinek5 Ja nie byłem, ale z perspektywy telewidza z takim Napoli było chyba z pięć razy głośniej, a przez większość meczu z Las Palmas z ekranu byłoby prędzej słychać chyba przelatujące ptaki.
Głośniejsze wydały mi się dziś trybuny na meczu Puszczy z Radomiakiem.
5
To może chcieliście grać, ale wasz bramkarz już trochę mniej. ;)
Swoją drogą stadion cichuteńki, chyba jeszcze przeżywał wydarzenia Wielkiego Piątku.
1
@zaky274 Dałby się nawet połamać za miłość do klubu. :P
5
„Barça nie publikuje już godzin treningów, żeby nie narażać się na tego typu incydenty pod Ciutat Esportiva”.
Niestety i to wiele nie zmieni, zwłaszcza dla tych cwaniaczków, co ze zbierania autografów zrobili sobie biznes.
3
@zaky274 Przecież taki gość byłby bohaterem całej swojej szkoły. Zwłaszcza gdyby kiedyś do niej w końcu przyszedł. :)
0
@Sparrow101 Ha, ha, przepraszam, pomyliłem adresata. ;)
0
@Sparrow101 No tak, i za tę zmianę bramkarza powinien doliczyć tyle, ile zajęła rozgrzewka i sama zmiana.
7
Doliczanie czasu u tych kabaretowych sędziów hiszpańskich to jest jakiś inny wymiar. Przecież mają ogólne wytyczne, a każdy kompletnie po swojemu.
1
@tkankowski W Polsce to nawet na konferencje prasowe nie może przychodzić. W Hiszpanii nic mnie nie zdziwi, kiedyś Sergi Roberto był w szatni w przerwie jako zawieszony...
2
@BORO_12 To wtedy raczej po kardce. :)
1
Red. Miguelsanz wszedł chyba w swój okres godowy, co rusz nowe wynalazki i opowiastki.
0
@Faro Bo i też chyba nikt go o to nie pytał. Ale skądś choćby dostęp do grupy drużyny na WhatsAppie miał, pomijając inne doniesienia, które się sprawdzały.
0
@bulo Jest wałkowany, bo jest zapotrzebowanie. Czyli ktoś go jednak chce.
0
@Faro Bo wszystko wskazuje na to, że faktycznie kumplowali się mocno. O coś widocznie konkretnego poszło, i to srogo.
7
„Rada miasta Juazeiro oświadczyła, że nie zajmie stanowiska w sprawie pomnika, dopóki proces Alvesa nie zostanie ostatecznie zakończony”.
I prawidłowo. Co prawda nie widać przesłanek, żeby Alves miał się z tego wywinąć, ale zachowajmy jakąś powściągliwość.
23
„W kadrze Barcelony może być nawet ... środkowych obrońców”.
To całkiem sporo. :)
0
Świetne są te rozkminy pismaków, jak to Laporta siądzie i rozważy, kiedy sam dopiero co mówił wprost, że chce, żeby został. O czymś trzeba pisać. :)
0
@HarveySpecter Tym bardziej, że przecież sam Xavi twierdził, że jemu z tą decyzją nie chodzi o wyniki.
Ewidentnie albo ma jakichś psychofanów wśród pismaków, albo Laporta nakręca gazety, żeby grzać temat.
1
Na razie głównym i jedynym kandydatem zarządu na następcę Xaviego Hernándeza jest nie kto inny, jak... Xavi Hernández.
0
@Ronad10 Ten artykuł był z połowę krótszy, gdy to pisałem, co najmniej jednego akapitu w ogóle nawet nie było. ;)
17
Ale za co go pozwał? Tego nadal nie dowiadujemy się z tego chaotycznego tekstu.