Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już parę miesięcy temu Laporta zaczął się wycofywać z wcześniejszych jednoznacznych zapowiedzi powrotu na jubileusz.
Niech to przynajmniej zrobią porządnie.
0
W zasadzie każdy pismak może napisać to, co mu się aktualnie wymyśli. Przecież i tak nie da się tego zweryfikować.
0
@Volk Też mi brakuje trochę większej refleksji nad tym, że mimo wszystko nie każdy zespół straciłby w takiej sytuacji cztery bramki.
Sam sobie pomyślałem po tym faulu, czy może jednak nawet nie będzie tak źle i od biedy to się opłaci, choć tyle czasu zostało.
Nie rozumiem też podejścia, że w zasadzie do tego momentu Barcelona dominowała i wszystko się posypało jak domek z kart, a bez tego PSG nie miałoby nic do powiedzenia. Mam wrażenie, że sam Xavi w to wierzy. Ja tam żadnej dominacji nie widziałem, a przecież już w Paryżu PSG pokazało, jak łatwo przycisnąć i zdobyć dwie bramki w krótkim czasie.
5
Nie no, z „losową sytuacją 50/50” to jednak odleciał. Boję się, że naprawdę uważa, że miał pecha, że się w tej sytuacji z Barcolą nie udało. Nie mogło się udać, nie ma co zaklinać rzeczywistości.
Zdecydował się w to pójść i żadnej losowości w tym nie było, tyle.
0
@MateuszDoniec Przyznam, że nie przychodzą mi do głowy żadne plusy takiego ewentualnego układu. Chyba tylko media są zadowolone z nakręcania tego. :)
11
Czy oni są głusi, czy to pismacy jątrzą cały czas? Xavi określił się i co kilka dni powtarza, że nic się nie zmieniło.
Co jeszcze miałby powiedzieć zarządowi? Że... nic się nie zmieniło?
5
Do tego gość jest jeszcze senatorem, a i posłem zdążył być. ;)
0
@Darek789 Na wyjeździe!
0
@Ronaldinho2005 Może i to „tylko liga niemiecka”, gdyby nie to, że gość strzelił prawie 100 bramek w Lidze Mistrzów. ;)
Po prostu widocznie przyszedł na Lewandowskiego czas. Inna sprawa, że przecież Laporta powinien sobie zdawać z tego sprawę, ale chciał mieć za wszelką cenę głośne nazwisko. No to ma i wplątał klub w to, co wplątał.
0
@sevs W 2025 roku? :)
1
A to pismacy opierali swoją kampanie „Xavi, zostań!” tylko na wierze w dojściu do finału LM? To gratuluję optymizmu. :P
1
@El Guaje 7 A cóż wygrała Barcelona w Europie w ostatnich czterech sezonach? Po prostu Atlético uzbierało więcej punktów przez ostatnie lata.
A Chelsea grałaby w KMŚ nawet będąc w Championship, wchodzą jako zwycięzca LM sprzed trzech lat.
0
@Beztroskii Z którego dość szybko mogliby wyjść, pamiętając choćby początek drugiej połowy w Paryżu. Żadnej dominacji Barcelony do faulu Araujo nie było.
1
Jeśli Xavi naprawdę mówi, to co mówi, o sytuacji z czerwoną po obejrzeniu jej jeszcze raz, to tylko potwierdza swoje odklejenie i zafiksowanie na sędziów.
Jeszcze to: „Co innego, gdyby Ronald był wyjątkowo agresywny, ale on odskakuje i pozwala upaść Barcoli”.
Przecież stopień agresji nie grał tu żadnej roli! Naprawdę Generał tego nie rozumie, czy po prostu nie chce rozumieć?
2
Obawiam się, że to wszystko zmierza w stronę opowieści, że do tej czerwonej kartki wszystko było pod pełną kontrolą Barçy, a PSG było dwie półki niżej.
No nie było tak jak dla mnie. Ale przynajmniej Xavi będzie miał co opowiadać przez lata, jak to został okradziony, a sędzia strzelił cztery gole.
1
Bojkot dekady, Movistar się nie podniesie!
0
@PJ777 Tyle że nie było tak, zanim te pauzy wprowadzono. ;)
Inna sprawa, że to było tak dawno, że zbyt wiele chyba się w piłce zmieniło.
0
Przyznaję, że do dziś nie rozumiem, jaką realną korzyść wniosły do świata futbolu pauzy za kartki. Zdyscyplinowania piłkarzy raczej nie za bardzo (może jakieś pojedyncze przypadki są), za to kombinowania nie brakuje.
0
To znaczy tak – według Xaviego to nie jest „otwarte i do przemyślenia”, ale Laporta wie swoje. :)
0
„Powiedział, że chce pograć w "dziadka". To culé. To bardzo ważny moment dla barcelonismo”.
Uwielbiam ten słowotok czy też strumień myśli, przecież to brzmi, jakby ta gra w dziadka czy tam wejście Laporty na boisko było bardzo ważnym momentem. :P
2
Chyba mało kto byłby zaskoczony, media przygotowują nas konsekwentnie na taki scenariusz od tygodni.
17
Panie Chust, weź pan swojego kolegę i wytłumacz mu, żeby zachował rozum i godność człowieka i więcej tak nie pajacował. :)
0
@PatrykBarca Sam się zaczął tłumaczyć, ale tak nieudolnie, że sam już nic chyba z tego nie wie. ;)
1
@PatrykBarca Xavi akurat miał taryfę ulgową w porównaniu z wieloma poprzednikami, zwłaszcza przy takiej skali opowiadania zwyczajnych kocopołów.
Do tego sam się plącze w motywach, które miał nim kierować przy podjęciu decyzji (tak naprawdę nie podał żadnych konkretów), a nawet w tym, kiedy ona zapadła.
1
Mają szczęście, że coś tam jeszcze potrafią kopać tę piłeczkę, bo cała reszta ich futbolu to śmiech na sali. :)
0
Nie nadążam już za Generałem. Raz mówił, że podjął decyzję w styczniu, później mówił, że na początku sezonu. Teraz znowu styczeń. Niech chociaż sam ze sobą wreszcie to ustali.
0
@Andrzej92 No to teraz w Lidze Mistrzów zyski są wyłącznie za wyniki, inaczej niż choćby w Primera División. Czy tak byłoby w Superlidze, nie mam przekonania.
4
Nie pojmę czasem, jak w ogóle można się ekscytować takimi sprawami. Będzie, to będzie, nie będzie, to nie będzie, a tu jakieś płomienie, przecieki, nie wiadomo co. ;)
0
@Andrzej92 „jeżeliby usprawnili ten model Superligi tak, aby mimo wszystko te mniejsze kluby i tak miały możliwość zarabiania proporcjonalnie do wkładu (...)”.
Gdyby „mniejsze kluby” miały zarabiać proporcjonalnie do wkładu, to różnice między „większymi” i „mniejszymi” powinny raczej tylko się pogłębiać w porównaniu z tym, co mamy dziś. O ile dobrze rozumiem, co miałoby znaczyć „proporcjonalnie do wkładu”.
0
„Wszyscy tutaj go kochają”.
Gdzie, w Atlético? :P