Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardziej byłbym zaniepokojony, gdyby przy takim cyrku w szatni panował... spokój.
3
@adukla Sevilla zostanie potężnie rozjechana 1:0, czym ter Stegen rzutem na taśmę zdobędzie Trofeum Zamory. :)
3
„Joan Laporta chce Hansiego Flicka lub Thomasa Tuchela; Deco woli Rafę Márqueza lub Thiago Mottę, a wiceprezydent Rafa Yuste stawia na pozostanie Xaviego”.
No dobra, tylko kogo chce były szwagier Laporty?
3
Pewnie będą odpoczywać dłużej, bo z Sewilli lecą prosto na meczyk do Korei...
...a nie, przepraszam, „okazało się”, że terminarz się nie spiął. :P
0
@MateuszDoniec Pytanie, dlaczego praktycznie nikt inny tego nie robi, bo też raczej nie jest przypadek. Chciałbym wierzyć, że Tebas ma to przynajmniej jakoś wyliczone.
W każdym razie mało gdzie jak w Hiszpanii tak robi się pod górkę miejscowym kibicom.
1
@Lisek I jednocześnie wywalone na tych, którzy planują z wyprzedzeniem pojechać/polecieć na ostatnią kolejkę, bo nawet w niej robią szacher-macher. Chociaż w sumie niespodzianka mała, od lat LaLiga i RFEF mają w czterech literach i miejscowych kibiców, i tych, którzy idą na same stadiony (o ile nie są z Arabii czy innych Stanów).
0
Co to oni mają za hopla z tym przekładaniem meczów „o nic” w ostatniej kolejce na inne terminy? W każdym innym poważnym piłkarsko kraju wszyscy grają o tej samej godzinie, ewentualnie cokolwiek przekładają z powodu finału LM czy LE.
1
Rozumiem, że tego typu wyrazy wsparcia Xaviego to tak naprawdę wyrazy dezaprobaty wobec Laporty. Inaczej wytłumaczyć sobie tego nie mogę.
I nie chodzi tu nawet o wyniki czy styl gry, tylko po prostu trudno w tym momencie uznawać Xaviego za czlowieka stabilnego emocjonalnie (tak to łagodnie ujmę). Jeśli tylu kibicom to odpowiada, to nie mam pytań.
0
„W środku burzy pojedynek z Rayo o drugie miejsce może być punktem zwrotnym”.
Ale to będzie punkt zwrotny w kierunku odejścia Xaviego, czy jego pozostania? Można się już do reszty pogubić. :P
9
Ale przynajmniej RFEF walczy o prawa kobiet w Arabii Saudyjskiej. :)
1
@slayer Nie no, trochę jednak dorabiał, sztućców na łańcuchu i talerzy przywiercanych do stołu to jednak w PRL-u (raczej) nie było. :P
Ale fakt faktem, że to były co najwyżej smaczki, a fabuła zwykle była całkiem realistyczna...
8
Jestem szczęśliwy, ale nigdy nie będę tu doceniony, dlatego odchodzę, ale zostaję. Tak w skrócie można podsumować totalne rozklekotanie przekazu Xaviego Hernándeza.
Gdyby nie był wielkim piłkarzem, chyba prawie każdy w szatni miałby z niego polew albo uważał go za niestabilnego emocjonalnie. A tak przynajmniej jeszcze swoją karierą piłkarską ratuje resztki autorytetu.
0
@ArcziArtt Pod czyją wodzą? :P
8
@Natwill Przecież ewidentnie coś się dzieje. Poszedł przeciek z klubu, ludzie z zarządu nie dementują tego, nikt nie poparł Xaviego publicznie przez te dwa dni. Tam jest burdel i tyle.
6
Pokłosie przedłużania kontraktu jesienią. Do tej pory nie rozumiem powodów akurat wyboru akurat tamtego momentu. Ale z dzisiejszej perspektywy nic w tym cyrku już nie dziwi, a logiki i myślenia cokolwiek wprzód trudno się doszukiwać.
0
„Źródła z klubu miały potwierdzać, że logiczne w tej sytuacji jest odbycie rozmowy między prezydentem i szkoleniowcem, a nie ogłaszanie rozstania w mediach”.
Doprawdy urocze. Przecież to te same „źródła z klubu” wyniosły to do mediów. :)
0
@Veraciter Po czym jednak trzy tygodnie temu mu się odwidziało i już był w stanie zagryźć zęby na dziennikarzy, którzy i tak traktują go znacznie łagodniej niż większość poprzedników. Normalnie Mesjasz, cierpi za innych.
0
Nadal nie wierzę, że to miałby być powód. Jeśli tak, to kupa śmiechu, a jeśli nie, to... też kupa śmiechu. Obaj panowie doprowadzili Futbol Club Barcelona do stanu światowego pośmiewiska, to jest jakaś inna galaktyka beki.
0
@FCBCzarnuH I kto miałby zatrudnić nowy sztab? Znowu jakaś komisja Tusquetsa? Jeszcze tylko tego brakuje obecnie w FC Barcelonie.
3
@Pustelnik No to przecież on właśnie najbardziej narzeka na to, że inni potrafią wykorzystać swoje sytuacje, a oni nie. „Kiedy coś się powtarza, to nie jest pech”...
0
@RafaPL Łysy z FIFA nieraz domagał się zmniejszenia czołowych lig. Oczywiście tylko po to, żeby upchnąć swoje wynalazki. I tak to się kręci.
0
@sylweste.r To musi mieć chyba jeszcze inne dno, bo sprawa jest tak absurdalna, że aż nie do wiary. Klub się ośmiesza już niemal tydzień w tydzień, albo na jednym poziomie, albo na innym, albo na kilku naraz.
0
@szkudi7 Nani jest akurat wolny, więc siadłoby, ale zakusy na niego ma akurat Górnik Zabrze. Nie wiem, czy Deco jest w stanie przebić Podolskiego. :)
0
@katalonczyk0 Superpucharu Arabii, Xavineta była jedynie 90 minut od niego. A to, że Real sobie tych 90 minut popykał po swojemu, to już inna sprawa. :P
0
Jak Laporta może być zły na to, czym Xavi go przekonał, skoro... sam wręcz błagał Generała, żeby jednak został? Co tu się w ogóle odpala, to kto tu w końcu kogo przekonywał? :P
1
To nie jest nawet cyrk na kółkach, to jest ruchomy burdel. Gdyby ktoś powiedział mi kilka lat temu, że jego głównymi postaciami będą Laporta i Xavi, uznałbym go za wariata.
Wiedziałem, że nie obejrzę meczu wczoraj, nagrałem sobie, odtworzyłem rano. Myślałem sobie w trakcie – nic się szczególnego nie dzieje, Almería coś tam sobie pograła do przerwy, później już zwycięstwo było w drodze. 2:0, tak jak wypada.
A tu wchodzę na stronę i widzę, że jakiś kabaret zaczął się już przed meczem. :P
„Trudne sprawy Barcelony” od Footrolla wjadą chyba jeszcze w tym tygodniu...
0
Adamiakowa też się zmieściła na liście? Ta może przynajmniej nie jest kontuzjowana...
0
Gdyby Laporta kierował Wolverhampton, to głównym argumentem byłaby zabrana przez VAR „spontaniczność futbolu”. :)
Chociaż tu trochę coś w ten deseń nawet padło.
0
@Pawwwweeeell To niech to powie, a nie biadoli później, że jest niezrozumiany itp. :P
0
Wypadałoby już takie sprawy przyklepać, jak kluby mają dokładniej planować przygotowania?