Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jackost Pierwszy gwizdek był jeszcze, gdy piłka dopiero wchodziła w pole karne.
9
I teraz pomyślmy jeszcze, że Manzano jest praktycznie wizytówką hiszpańskiego środowiska sędziowskiego na skalę FIFA i UEFA. Palce lizać po prostu, nigdy nie pojmę, jak zaszedł tak wysoko...
1
@Tasde Teraz jest sześć sekund dla bramkarza, będzie osiem. Problem jest nie tylko w egzekwowaniu, ale i w tym, od którego momentu te sekundy liczyć. Przecież bramkarze czasem specjalnie rzucają się na piłkę tylko po to, żeby kraść czas, a zawsze mogą się bronić, że to niby „parada”.
4
@MesQueUnClub_87 Zwłaszcza że zwykle kompletnie nie mają racji.
Kwestia obyczajów. Jeśli ktoś przełączy sobie z meczu Primera División na naszą E-klapę, to dozna kulturowego szoku, bo u nas prawie nie ma roju pszczół wokół sędziego, a przy weryfikacji VAR jest niemal wojskowa dyscyplina w porównaniu z cyrkiem hiszpańskim czy włoskim, gdzie kompletnie przeszkadzają sędziom w komunikacji (i to nieraz... na własną niekorzyść).
0
@szkodastrzepicryja Przepis z trzymaniem się linii przy karnym był martwy, teraz jednak znacznie bardziej tego pilnują niż dziesięć czy piętnaście lat temu. Przecież takiemu Dudkowi w Stambule chyba wszystkie obrony z serii jedenastek by dzisiaj cofnęli.
7
A co tu można wyrokować o gościu, który w tym sezonie był dostępny przez dwa lub trzy miesiące?
2
Haha, całe te powiązania klubowo-medialne w Barcelonie to jakiś kabaret na skalę nieznaną chyba nigdzie indziej.
Nie dość, że media nie są „odpowiednio zjednoczone” z drużyną, czego Xavi nie może przeboleć, to jeszcze takie jaja. :P
Nie dość, że sam klub ma samozwańczego rzecznika prasowego, którego nienawidzi (Tebasa), to Xavi ma niby rzecznika, z którym nie ma kontaktu...
0
„Zasada sześciu sekund dla bramkarzy to już przeszłość i grono sędziowskie chciałoby ją przywrócić”.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaczęli egzekwować to od dziś. Oprócz tego, że taki sędzia zostałby zjedzony jeszcze na boisku.
15
I teraz wyobraźmy sobie wcale nie tak nieprawdopodobny skład Superpucharu Arabii 2025: Real, Girona, Athletic, Mallorca.
No nie jest to coś, na co z zapartym tchem czekają szejkowie i ich wielbłądy.
2
Pokrzepiające słowa rzecznika prasowego Barcelony – nie wszystko stracone!
0
Nie no, skoro tak dobrze idzie niby dlatego, że Xavi ogłosił rezygnację, to chyba tym bardziej byłby strzał w kolano. :P
0
@mleczkoo Bo tak przecież było przez kilka lat, że prawie wszyscy z La Masii przepadali i niemal jedynym rodzynkiem był potężny Sergi Roberto...
0
@Majkosz Nie będzie już w LM grup w dotychczasowym rozumieniu.
1
„Girona grała dziś z Rayo w 26. kolejce LaLigi, podchodząc do tego spotkania z trzeciego miejsca w tabeli. Drużyna Míchela zwyciężyła i awansowała na trzecią pozycję, spychając Barcelonę na najniższy stopień podium”.
Co tu się wydarzyło? Girona awansowała z trzeciego na trzecie, spychając Barcelonę na trzecie? :P
0
Co to jest za „nius”, jak to było w mediach już ileś miesięcy temu?
1
O, znowu zjednoczenie!
5
Oj, widzę, że media nadal nie są odpowiednio zjednoczone z drużyną! Biedny Xavi na szczęście niedługo od nich odpocznie.
7
„Niekochani”, odc. 391.
Naprawdę niepokoję się o stan mentalny Generała.
0
@lysy1015 Ale ja mówię o słowach Xaviego, no co ja na to poradzę, że ich wspomniał? Zresztą on akurat mówił na ich korzyść, widocznie nie czytałeś. ;)
0
@Tridente2015 Ja nie wiem, czy tam też nie ma jakiejś klauzuli w prawach telewizyjnych, że przykładowa Barcelona gra w poniedziałek maksymalnie tyle a tyle meczów w sezonie. Ale głowy sobie uciąć nie dam, czy teraz też tak jest.
1
Co nie zmienia innej części wypowiedzi Xaviego, że nie rozumie, czemu Real gra w niedzielę.
A że wyszło śmiesznie, to inna sprawa. :P
0
@Tridente2015 To byłby płacz, że w poniedziałek, bo w poniedziałek „poważne kluby nie grają”. ;)
1
„Zwycięstwo w tym meczu będzie oznaczać zrównanie się punktami z drugą w tabeli Gironą”.
Hmm, Girona ma dwa punkty przewagi...
0
Haha, pismacy nawet co do długości spotkania w knajpie mają rozbieżności. :)
0
@seba8101 Ale wiem też, że na serio są tacy, którzy tak myślą, że terminarz ustalono w sierpniu. :P
0
@seba8101 Terminy meczów tej kolejki ustalono pod koniec stycznia. ;)
0
„Koncentrację” to chłopcy mieli zwłaszcza pod koniec drugiej połowy...
0
Mimo wszystko nie do końca kumam, co tu się dzieje. W pierwszej instancji obrona wnosiła o maksymalnie rok więzienia, a w apelacji domaga się uniewinnienia? To za co miałby w ogóle siedzieć w pierwszej wersji?
2
Najważniejsze, żeby teraz odpowiednio się zjednoczyć, najlepiej bardziej niż kiedykolwiek.
I trzeba też doprowadzić do tego, żeby wreszcie odpowiednio zjednoczona z drużyną była też prasa, żeby zapanowało jeszcze większe poczucie rodziny.
A, no i wiadomo, „klęska dotyczy tych, którzy nawet nie próbują, którzy nie stają na wysokości zadania”...
0
Mam nadzieję, że w pozostałej części konferencji nie walnął czegoś w stylu „Oriol Romeu jest gwarancją”. :P