0

@kuczyniak Predzej naloza wieksze clo na samochody z chin niz europejskie zaczna taniec.

0

@Tasde Dla mnie z bmw istnieje tylko 4 i m4 zadne inne mi sie nie podobaja.
Obecnie posiadam bmw 4 przesiadka z audia a5 a teraz za rok planuje zmiane na bmw 4 prosto z salonu.

3

@macio_944 Stanowski to zawsze byl dla mnie zwykly demagog nie szanuje i nie ogladam.

0

@gumaz No tak XD Nie bedzie zadnego ataku z jednego prostego powodu rosja ma za duzo do stracenia a gdyby wszystkie cwiczenia oznaczaly wojne to by wojny byly non stop.
Nie dajcie soba manipulowac putin glupi nie jest ale i tak jest wykorzystywany do swoich celow przez rozne kraje, teraz nie trzeba wojen by kupowac sprzet wojskowy a o to w tym wszystkim chodzi :)

2

@Jakchcesz No to juz zaelzy od ciebie co w tym necie masz i czego szukasz ja na szczescie takich rzeczy jak ty nie doswiadczam tzn moze doswiadczam ale w minimalnej ilosci.
No ale nie dziwi mnie taka narracja bo strach i tragedie sie sprzedaja.

0

@Hosh XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Oczekiwania mialem male i tak tez sie prezentuje jak raphinia ma sily powinien grac 90 minut. Ehh a wiekszosc tu byla zadowolona ze przychodzi on zamiast diaza ktory jest lepszy niz rashord i nico razem wzieci.

1

@mrboom Palenie mozna rzucic w jeden dzien paskudnych tatutazy nie bardzo.

0

@Eklerek Aha XD

0

@Eklerek Grales w ogole w dooma ze twierdzisz ze wystarczy trzymac jeden przycisk by przejsc gre? XD

9

Tatuaze u dziewczyn hot czy fuj?

U mnie jest tak ze gdy widze atrakcyjna dziewczyne ale z tatuazami to momentalnie trace taka zainteresowanie no nie trawie...

0

@July_6_BcN Taaa uwazasz ze maja tylko wymagania co nie dbaja o siebie? Nie, zwyczajnie na takich zwracasz uwage zdecydowana wiekszosc chlopow lubi chude dziewczyny.
Pewnie znajdzie sie jakis amator grubych ale zdecydowana mniejszosc.

1

@kamiVeB Warunki to pewnie ilosc wystepow ale nie po to sie komus placi taka pensje zeby siedzial na lawce to nie m sensu.

0

@Konradowskyy Na szczescie nico nei przyszedl to jedyny pozytyw okienka a nei garcia pozyskany to dwa.

0

@Magneta 1: Dagmara
2: Paulina
3: Weronika.

1

@Cules69 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@sokot Niepokolila jak byl cubarsi i arajuo

3

W koncu cubarasi jest tam gdzie jesgo miejsce od dawna czyli na lawce razem z aurajo!

0

@RC28 Taak wierz w gazety XD

0

@dallas123 Wierzenie w to ze leczyl sie szamanem XDDDD Gazeta prawde ci powie a nie zrobi z niczego wielka sensacje bez powodu XD

0

@europejczyk Jak gral tez zawalal trzeba przestac go wychwalac bo od pol roku gra slabo i nei zasluguje na 11

1

@maikeru Zawsze tak mowil i widac po jego grze ze jego miejsce jest na srodku obrony.

0

@Demazo Nie jest idealnie ustawiona. Potrzeba prawego obroncy takim jakim byl alves wtedy by yamal jeszcze lepiej gral bo by mial wieksze wsparcie.
Kounde jest stabilny ale bez szalu widac ze jego miejsce jest na srodku obrony.
Cubarasi od ponad pol roku nadaje sie na lawke gra slabo popelnia mase powaznych bledow tylko nie ma kto za niego wejsc.

0

Kounde i christensen na obrone prawa garcia az nie kupia prawdziwego prawego obroncy.

0

@Terroriser 100x szybciej dostaniesz raka jelit od kazdego miesa i nabialu niz tego co jem.
Ale dyskutowac mi sie nie chce bo miesozercy sa odporni na dowowdy.
Milego dnia.

0

@Terroriser Nadal zdrowsze niz mieso.

0

@Terroriser No mozna takei kawalki kupic emitujace kurczaka w lidlu dobre [p;eca,

1

@Kgorecki2500 Ryz i weganski kurczaczek

0

@michal26 "przeslanie" jest u mnie na ostatnim miejscu nie szukam go w muzyce ;)
Muzyka ma byc muzyka ma wywolywac emocje radosc chec do zabawy itp Generlanie ma brzmiec dobrze!

3

@LinekMichal Branie wyceny transfeermarket jako wyznacznik a nie ciekawostke XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?