Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Oster273727 To chyba inny mecz ogladalismy ilosc sytuacji jakei miala barcelona sprawia ze zdecydowanie zasluzyli na wygrana.
1
@partymaker Na 100% jakosci dziweku, reszta to kwestia subiektywna ale samo poruszanie sie po aplikadcji itd jest dla mnie zwyczajnie lepsze.
1
@taktyk93 Ej jestem niemal w 100% pewny ze tam w tekscie bylo oryginalnie "m hot becasue m black you aint coz you not"
Ale jak wyszedl teledysk to zmienili na bezmieczne fly XD
1
@igoliwerwitaofficial Jest tidal ktorego sam uzywam i uwazam ze jest lepszy niz spotifi no i apple music.
3
@MichalZZZ XDD To jest mocne 2/10 wstyd by mi bylo sie chwalic ze mi sie to podoba XD
0
@Destroyer_of_Worlds Tak bo im mniej glosujacych tym lepiej sam nie glosuje w ogole.
0
@esem91 Nigdy na zaden.
0
@4drian0 Ale stellar blade to inny typ gier rownie dobrze mozna polecac przecietnego gowa ragnaroka.
0
@Colon Cola nigdy nie byla zdrowa, taka ciekawostka kiedys dodawali do coli ekstrakt z lisci koki takie byly poczatki coli kiedys to byla :P
1
@Stinger_ Ze ma wypierdzielac xd
1
@Kozinho. No wlasnie pisal ze seks jest super z chlopakami tak to odebralem XD
0
@July_6_BcN Jak dwudniowe bokserki powoduja u ciebie odruchy wymiotne to dosc dziwne ze tak to ujme ;)
Zdarzalo mi sie takie dwudniowe maratony w jednych bokserkach i zapach byl ich nadal ladny ;) Moga byc po 10 godzinach noszenia gdy sie spocisz w gorszym stanie niz te noszone dwa dni ;P
10
Lewandowski po sezonie
"Jak barcelona nie odwola swoich slow wypierdzielam"
xd
0
@michal26 Deja vu to wiadomo ze jest wtedy kiedy jedno oko przesyla minimalnie szybciej wiadomosc do mozgu niz drugiego oko dlatego wydaje sie ze to sie juz zdarzylo tutaj nie ma co drazyc tematu.
0
@Kismeth Czytaj dokladnie bo wyraznie jest napisane ze barcelona moze wnioskowac o kary umowne dopiero po zakonczeniu budowy a nie w jej trakcje wiec nie zrezygnowala z niczego bo obecnie nie ma mozliwosci takiej nawet.
Plusem tez byla cena budowy najnizsza z nich wszystkich tez to w tekscie jest napisane.
0
@RoberDzik Jak tam finanse barcelony? Masz wglad do stanu konta? Jak wyglada umowa mozesz do niej teraz zajrzec czy dopiero jutro jak bedziesz w pacy?
0
@Cules69 Bardzo dobrze? XDDDDDDDD
0
@macio_944 Bardziej zmanuipulowanego porownania niz to nie widzialem.
2
Kometarz fc barca.com zawsze bawi XD
1
@Uukasz_93 10 k to malo 15k to minimum zeby godnie zyc. Fakt nie opinia.
0
@MeAndSwan Dla kazdego(nie liczac ciebie) canal + to syf i tyle a hej maja wieczny za to ze podzielili transimisje z lalligi na dwa kanaly.
0
@RozowaPantera Żabka i pierogi.
0
@MeAndSwan Lepszy netflix niz canal +
0
Prawda jest taka ze diaz zjada ich razem wzietych i to byl najwiekszy blad ze go nie kupili latem.
0
@Laminedependencia Kasa byla jest i bedzie tylko limit placowy nie pozwalal to zupelnie inne rzeczy.
3
@hugz Zupelnie inny typ zawodnika i takiego napastnika barcelona potrzebuje alvares klasyczna 9 nie jest.
0
@LeszekFCB Ale on brzydki XD
0
@kubix05 Fuujj do tego zawal na raty
0
szkoda laporta szkodnik
0
@mmaciass wow no i co z tego? To normalne bo amazon to tez sklep i wypozyczalnioa filmow w jednej aplikacji.