Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Carlosss Obecnie tylko Haland jest od niego lepszy. Zdecydowanie tak dla niego i czekam az kane przyjdzie!
0
Kane + srodkowy obronca + prawy obronca i git bedzie.
0
@Proxi Bez przesady jest ladna. Mozna jej nie lubic ale powiedziec zxe jest brzydka to XD
0
@Czyhrynski Srram na nich nie ogladam ich i nie bronie tylko ten debilizm ze 3 wojna jest nieunikniona bo jest paru debili w inetnecie XD
No tak tak ma to sens XDDDDDD
Ej podowiem...
Tacy ludzie byli 100 lat temu i 200 lat temu ;)
Czasy sie zmienieaja ludzie juz nie ;)
0
Komentarz usunięty
0
Bardziej prawy obronca potrzebny!
17
Z kim gracie za tydzien?
No ze spotify camp nou!
0
@vivalaice21 Kane tak na pare lat alvarez nie. Za pare lat jest szansa na halanda i to jest w maire realny scenatiusz.
Nie ma zawodnika ktory by nie chcial przejsc do barcelony tu nie chodzi o to ze nie chca tylko nie zawsze jest to mozliwe.
1
@misterio zadna
2
Wszystko tylko nie canal plui! I nie dzielic sie z nimi niczym!
0
@Arkon Canal plus najgorszy syf niech upadna! A tak to najwiecej na hbo ogladam
1
Ludzie zadziwiaja mnie... Jak mozna wybrac alvareza zamiast kane? Barca potrzebuje napastnika wlasne jak kane od lat marzylem zeby przyszedl do barcelony bo idealnie sie do niej nadaje. Alvarez slabym grajkiem nie jest ale to nie typ zawodnika ktory jesr potrzebny! Tylko kane!
Ale to ze 90% tutaj wiedzy o pilce nie ma i chcieli wiliamsa zamiast diaza to duzo mowi XD
0
@VegetaPolska Skomplikowane? One sa proste jak budowa cepa.
0
@turhiay Nawet gdyby byla to jest wolnosc slowa i wolnosc przekonan?
W zasadzie pytanie retoryczne bo wolnosc slowa jako tako na swiecie nie istnieje...
0
@Gall no tak wychowanek to musi byc XD
0
@YeastMoss Dawno takich glupot nie czytalem wiec musze jeszcze raz
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@YeastMoss XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Czasami tylko to pozostaje bo twoje wyparcie na dowody i zdrowy rozsadek sa za mocne :)
0
@YeastMoss WSZYSTKO sie zgadza. Polecam ksiazke Faraon zwany jezusem archeloga bylego ksiedza Puyola
W skrocie jezus to kopia horusa. Horus zmartwychstal po 3 dniach poczety z dziewicy 12 uczniow mial itp itd takie alegorie powatarzaja sie w kazdym przypadku a to dlatego ze jezus tak samo jak horus jest bustwem solarnym.
Dowody sa tylko wiara ludzi i wyparcie sa zbyt silne by je dostrzec i je zaakceptowac.
0
@Bolton W medycynie chinczycy i japonczycy tez kroluja jedyne chyba panstwa ktore faktycznie dokonuja gigantycznych odkryc reszta swiata usa czy europa sie nie spieszy im obecne wplywy wystarczaja.
0
@SeWo77 za 1/4 pensji ktora ma obecnie na lawke moze zostac.
1
@Deviler Mam wersje elixir nie sa zle ale o wiele bardziej podoba mi sie ysl y le parfum
0
@4drian0 Astro bot, gran turismo nowy badziewny ghots, demons souls malo bo malo ale cos jest.
2
Rosjanie to jednak maja technologie juz taka o ktorej nam sie nie snilo!
0
@kanver_ Rashford lepszy XDDDDDDDDDDDD
1
@misterio Od wiekow zapowiadaja koniec swiata a karawana jedzie dalej.
0
@leom2012 Jak ktos klamie to klamie klamca tez moze mowic prawde :)
0
@partymaker Kto w ogole barcainfo czyta XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@rumilas Dzwiga tak ze klub ma najwiekszy dlug w histori? XD
2
@RosjaninBut alvarez to nie jest typowa 9 a takiej potrzebuje. Ogolnie jestem przeciwny trasneru alvareza trudno by mu znalezc miejsce na bojsku a bramek nawet polowy tego co kane nie dostarczy.
1
@Ojciec5tkidzieci Debilne rozwiazanie z tym wiezieniem.