Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WojtekCh10 Alavareza nie chce w barcelonie bo po co? To nie jest zawdonik ktory dostarcza liczby jak kane nie jest to typowa 9 gdyby wydali kase na alvareza to bylby to najwiekszy blad.
0
@derus Leo Messi
1
@El Plutoninho My moze nie mamy ale barcelona ma i przyjdzie kane latem.
0
@Eklerek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie.
0
@Gibbon_FCB Srednio mi podszedl takie 6/10
0
@damianex10 Tak, w sensie byl gorszy niz pierwszy ale mial tez swoje moenty i z przyjemnoscia go obrzalem.
1
1670 najlepszy polski serial fakt nie opinia.
0
Wiadomo czy bedzie mecz puchjru krola w jakiejs polskiej tv?
1
@lajcior Pije okazjonalnie 2 razy do roku.
1
Polece klasykiem
Lewandowski: Jak Laporta nie odwola swoich slow to wyp....
0
@Marusek Na kane stac bo gdy lewandowski odejdzie bedzie miejsce a sam kane nie ebdzie kosztowal 100mln
3
@Cules69 Przegrac z realem to zawsze wstyd.
3
@4Fabregas4 A wiesz ze ona ma 1.3m obserwujacych na insta? Bez prolemu ze swoich mogla kupic ;)
2
@Luk_1988 Ma 1.3m obserwujacych na insta w ciagu roku spokojnie zarobila na 2 takie campery :P
34
"Będę musiał ci się zrewanżować jakimś Ferrari"
Ehh te klopoty milionerow XD
1
Marzy mi sie takie przejecie choc moze nie ze strony jakiegos araba ale sam fakt ze ktos kupi klub i zarzadzanie bedzie normalne bez prezesow typu laporta czy bartomeou bez walkow przy trasnfreach bez kolezenskich trasferow bo prezes ma dobre stosunki z agentem.
Z normalnym dyrektorem klubowym a nie dawnym pilkarzem. Bez szwagrow i szwagierek w klubie.
Ehh marzenia...
36
No XD w sensie oczywsite ze celowo ustalili taka kwote by uniknac odpalania hajsu racingowi ale tu nie ma nic niezgodnego z prawem.
1
@Arkon Zadnej, nie lubie polityki kazda mi jest obojetna i nie trace czasu na te spory.
0
@Adran360 No tak glod sukcesu to najlatwiej zmiwrzyc i najwieksze znaczenie ma hhjahahaha
2
@Henszy Nigdzie sloneczko spij spokojnie popelniajac te same bledy.
Mowilo sie wziasc cos na tapet czyli stolik taki.
Ludzie zle zaczeli uzywac i mowili na tapete co jest bledne.
0
@Who_you_mam Rodrygo chyba tez niezle wzrosl z wycena nie? XD
1
@hugz I wezma na tapet. Na tapecie to nie jest poprawna forma.
1
@unic A mi sie chce bo od tego sa popiary a pilkarze trenuja sporo biegania wiec no mozliwe ;)
0
@Foton Peja od lat ten sam poziom!
A ze bardzo niski to inna sprawa :P
0
@MirusAmisz Kane jak i kazdy inny zawodnik wypowiedzial sie dyplomatycznie. Zaden zawodnik nawet jak juz jest myslami przy zakupie domu w innynm miescie gdzie znajduje sie przyszly pracodawca nie przyzna ze trasfer jest blisko szczegolnie w polowie sezonu.
Kane przejdzie latem wspomnisz moje slowa :)
0
@Zaglloba Przyjdzie kane latem na 100% zapamietaj te slowa i przypomnij je sobie latem :)
0
@Popitek12 Nawet bezdomnego kosztem psa.
0
@Fog_W_1899 kcd 2 dla mnie gra niegrywalna przez system walki. Jest minimalnie lepiej niz w 1 czesci ale nie daje rady grac w gre w ktorej system walki jest wazny i tak skopany.
0
@kochampiw0 poka jakis najnowszy
1
@kochampiw0 Juz w tym sezonie lewy mocno obnizyl noty a ty chcesz go jeszce jeden rok w barcelonie...
Bez przesady trzeba powiedziec sobie jasno lepiej juz nie bedzie jezeli chodzi o jego forme.