1

0

@Arden Poniekad sie zgadzam trzeba byc twardym nie mietkim.

2

@lajcior Obiecali puchary, minimum jeden karny w kazdym meczu jak nie idzie, cieple kapcioszki i herbatke po treningu.

1

@Litman No to teraz powiedz mi kto wyda kase na zaowdnika po kontuzji ktory nie gra od 2 lat i ma wysoka pensje z ktorej zapewne nie zejdzie za duzo.
Hmm chyba nie ma chetnych.
Wypozyczenie do girony to dobre wyjscie bo jest szansa ze jednak jeszcze potrafi bronic i dzieki temu w lato ktos bedzie w stanie zaplacic za niego pare milonow euro.
Latwo sie tak mowi hehe ale sie daja ale to nie jest takie proste.

4

@APTAPT Zawsze mnie to smieszy jak gloryfikuje sie bramkarza za to ze zwyczajnie dal sie trafic pilka.
Oczywiste ze garcia to wybitny bramkarz i zaliczyl w tym sezonie juz wiele wspanialych parad ale 99% winy czy zaslugi ze nie padla w tej sytuacji bramka nalezy do pilkarza ktory oddal najgorszy mozliwy strzal.

0

@Esteban_ To samo robil z martinezem w skladzie. To jakis mit ze gral o wiele lepiej z nim. No nie mase bledow popelnial.

0

@krefi10 Slaba gra to i slabe wybory :)

3

@BonusKiller To zupelnie inny typ i mam nadzieje ze nigdy alvarez do barcelony nie przejdzie.

1

@blakkudium Niech jeszce alvareza przedluza z wykupem na milard.

31

Oby nikt nie wpadl na "genialny" pomysl wydania ponad 100mln na alvareza.
Barcelona potrzebuje kogos takie jak kane czy halland nie alvarez.

1

Tak z ciekawosci jaki byl wczoraj kurs na przegrana realu?

4

@FCB24 Pucharu gampera to nie maja xd

0

@Mateonvious Nie wymagaj od niego tyle :P To go przerasta :P

0

@FiscaelBarca A pensja? On zdecydowanie za duzo zarabia jak na rezerwowego a z kasy nie zejdzie xd

4

@Merton No nie mozna lekcewazyc slabszych druzyn dlatego albacete zagralo na 100% xds=

0

@Pedri16Future Stifler jest tylko jeden ten z american pie kazdy inny z taka ksywa to profanacja i nie wart ulamka atencji.

0

Byly jeszcze jakies przypadki poza alvesem i teraz cancelo ze zawodnik odchodzil z klubu a po jakims czasie wracal?

5

Z tym kounde na prawej obronie to oni troluja nie? XD

0

@PatrychoO Nie, oby nigdy do barcy nie trafil.

0

@Rifek Jak w 99.99% przypadkow tak sie mowi. Dla kazdych ze stron tak jest lepiej bo to lepiej brzmi niz: "dzisiaj wylalismy go z roboty musimy mu zaplacic reszte kontraktu on nie chcial odchodzic ale nie nie wierzylismy ze moze byc lepszym trenerem"
To nie miejsce do prania brudow, zadnej ze stron to na reke dlatego zawsze takie oswiadczenia sa, myslalem ze to oczywiste dla kazdego...

0

Komentarz usunięty

0

@matador Xabi> losowy trener drugoligowej polskiej druzyny >xavi
Na zawsze

1

To do tych "bystrzakow" ktorzy twierdza ze Xabi sam sie zwolnil i tym samym zrezygnowal z kasy za kontrakt
O dziwo jest paru takich ktorzy w taka narracje wierzyli XD

"Xabi odbył wiele rozmów z klubem w Arabii Saudyjskiej. Opowiadał, jakie widzi problemy w zespole, a klub też wytykał, co mu się nie podoba. Były różnice w sprawie zarządzania szatnią i próbowano nad tym pracować, ale dzisiaj o 16:33 zakomunikowano Xabiemu, że przestaje być trenerem Realu. Xabiego to zaskoczyło, jego najbardziej ze wszystkich. On rozumiał, że to nie idzie dobrze, ale był zdania, że po powrocie kontuzjowanych można było osiągnąć coś lepszego. Nie spodziewał się jednak, że dzisiaj dojdzie do takiej sytuacji. Klub jednak widział, że wiele rzeczy zawodzi i Xabi sobie z nimi nie radzi"

0

@Eric_Abidal_22" Xabi odbył wiele rozmów z klubem w Arabii Saudyjskiej. Opowiadał, jakie widzi problemy w zespole, a klub też wytykał, co mu się nie podoba. Były różnice w sprawie zarządzania szatnią i próbowano nad tym pracować, ale dzisiaj o 16:33 zakomunikowano Xabiemu, że przestaje być trenerem Realu. Xabiego to zaskoczyło, jego najbardziej ze wszystkich. On rozumiał, że to nie idzie dobrze, ale był zdania, że po powrocie kontuzjowanych można było osiągnąć coś lepszego. Nie spodziewał się jednak, że dzisiaj dojdzie do takiej sytuacji. Klub jednak widział, że wiele rzeczy zawodzi i Xabi sobie z nimi nie radzi"

Masz tutaj te swoja rezygnacje xabiego i rezygnacje z kasy z wielu wielu milonow XD
XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty

0

@JanuszKorwinMikke trernerem lepszy jest xabi a xavi to mial wiecej szczescia niz bylo w tym jego zaslug tyle meczy ledwo wygranych jedna bramka ze rownie dobrze barca mogla skonczyc na 5 miejscu.

0

@robsesh Nie trzeba xavi to fatalny trener.

0

@Eric_Abidal_22 XD Ty taka na powaznie czy tak sobie tylko glupio trolujesz? XD

0

@Ojciec_Dyrektor Razem z mekambe XD

0

@krol211 Na 99.99% sie sam nie zwolinl. Kontrakt wazny nie odpuscilby nigdy takiej kasy. Raczej perez tak zadecydowal kolejna porazka z barcelona i do tego mekambe ktory rozstawia trenera jak chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?