Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DragonxNF A jak ktos chce oglaadc bez reklam to o kazdej porze dnia i godziny jest na disneyu :P Polecam
0
@TR3YWAY Anka cialo spoko ale buzia to takie 5/10
0
@gumaz Wczoraj ogladalem dzisiaj chyna tez sobie puszcze.
1
@Crashynski Wódka
1
@KibicBarcy84 Do tego jest wyraznie napisane ze sie wyporwadza z tego mieszkania dlatego tyle walizek wiec zerowa wartosc ma ten przewodnik ;)
0
@BojanKriKicz XD cubarsi sie sam musi odmienic dobry stoper obok niego nie sprawi magicznie ze on przestanie podawac glowka do przciwinika robiac mu sytuacje 1na1
Trzeba skonczyc z tym mitem cubarsiego ktory gral wybitnie obok ingo.
Nie, on rowniez z nim gral slabo i popelnial wiele bledow.
3
@sokot Pieknie dojechana. Kazdy kto daje sie nabrac na fantastyke ze rosja bedzie atakowac inne kraje po ukraine jest mocno odklejony.
1
@Eklerek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@LAMC_10 Skyshowtimne mialem od premiery placac 12zl miesiecznie ale no wlasnie bywaly miesiace ze ani razu tej platformy nie odpalem.
Ogolnie najelpsza opcja wzgledem ceny i jakosci to chyba hbo gdzie mam w promce od dawna za 20zl miesiecznie 4k bo mimo ze amazona mozna miec za 50zl rocznie to poza paroma produkcjami gdzie jest jakas nowosc to rzadko odpalam.
0
@Eklerek Prime to 50zl za rok po co placic ponad 2x tyle?
2
@LAMC_10 Amazon prime video 50zl za rok
0
@RoberDzik Pepe i ramos a barcelony alba i mascherano.
0
@Hosh Co? Gdzie rosja mowi otwarcie o ataku na polske? Najmniej popularne wyopwiedzi putina nie sa naglasiane a on mowi ze nie zamierza atakowac polski ani innego kraju nato.
Mowi sie ze on uznaje za kraje mozliwe do adaptacji czyli rowniez do potencialnego ataku to takie ktore byly w zsrr i sa prawoslawne.
Politycy tylko strasza nas rosja bo maja w tym swoje interesy a zastraszony obywatel to posluszny obywatel.
0
@MirusAmisz Kiedys byly plotki ze lewandowski uwaza ferana za slabego i nie chce go w druzynie. chyba ze 2 lata temu to bylo. Wiadomo jak to z plotkami ale bym sie nie zdziwil gdyby to byla prawda.
7
@JanuszKorwinMikke Fujj nigdy oby nigdy do barcelony nie trafil do ciebie moze isc ale nie do barcy!
0
@blakkudium WKlejeanie od tej ameby barcainfo XD kto nie ma go zablokowanego na twiterku to beka z niego XD
0
@BorzyKrzys Kto to jest?
0
@Cryptolis XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Roobo Co szkodzi bardziej?
0
@Strays77 Wystarczy inne podejscie ja bym chcial zeby kazda produkcja byla z dubbingiem nie ma nic gorszego niz lektor.
0
@NeroTFP1 Dubbing to najlepsza rzecz. Inne kraje sie smieja ze mamy lektora.
Musisz sie tylko przyzwyczaic dla mnie to ogormny plus dla hbo za dubbing!
0
@RanDiFCB Bez przesady dla mnie to normalna rzecz ale w dobie internetu sie klikaja takie rzeczy i tyle.
0
@Pedri16Future Nie, sa zawodnicy ktorych nie kocham i nie chce w barcelonie np obecnie to casado. Wczesniej tez tacy byli alba czy macherano.
Nigdy sie nie uciesze gdy taki vinicius by zagral w barcelonie.
0
@Rupert_Haubica nie
2
@malypuzon Sprzedac? Za darmo odejdzie i tyle :)
0
@DragonxNF Zawsze mnie ktos smieszy gdy ktos uzywa slowa wartosciowe bo to zawsze beka z takiej osoby. Wartosciowe rozne rzeczy moga byc :)
0
@DragonxNF Co to sa wartosciowe filmy i seriale? XDDDDDDDD
1
@July_6_BcN Im bardziej naturalna tym lepsza i wielu tak uwaza.
0
@Wojtek84 no takie bardziej 7/10
0
@JoeBlack Trzeba byc niezle odklejonym by majac 37 lat i takie liczby i miec taka pensje...