0

@DragonxNF A jak ktos chce oglaadc bez reklam to o kazdej porze dnia i godziny jest na disneyu :P Polecam

0

@TR3YWAY Anka cialo spoko ale buzia to takie 5/10

0

@gumaz Wczoraj ogladalem dzisiaj chyna tez sobie puszcze.

1

@Crashynski Wódka

1

@KibicBarcy84 Do tego jest wyraznie napisane ze sie wyporwadza z tego mieszkania dlatego tyle walizek wiec zerowa wartosc ma ten przewodnik ;)

0

@BojanKriKicz XD cubarsi sie sam musi odmienic dobry stoper obok niego nie sprawi magicznie ze on przestanie podawac glowka do przciwinika robiac mu sytuacje 1na1
Trzeba skonczyc z tym mitem cubarsiego ktory gral wybitnie obok ingo.
Nie, on rowniez z nim gral slabo i popelnial wiele bledow.

3

@sokot Pieknie dojechana. Kazdy kto daje sie nabrac na fantastyke ze rosja bedzie atakowac inne kraje po ukraine jest mocno odklejony.

1

@Eklerek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@LAMC_10 Skyshowtimne mialem od premiery placac 12zl miesiecznie ale no wlasnie bywaly miesiace ze ani razu tej platformy nie odpalem.
Ogolnie najelpsza opcja wzgledem ceny i jakosci to chyba hbo gdzie mam w promce od dawna za 20zl miesiecznie 4k bo mimo ze amazona mozna miec za 50zl rocznie to poza paroma produkcjami gdzie jest jakas nowosc to rzadko odpalam.

0

@Eklerek Prime to 50zl za rok po co placic ponad 2x tyle?

2

@LAMC_10 Amazon prime video 50zl za rok

0

@RoberDzik Pepe i ramos a barcelony alba i mascherano.

0

@Hosh Co? Gdzie rosja mowi otwarcie o ataku na polske? Najmniej popularne wyopwiedzi putina nie sa naglasiane a on mowi ze nie zamierza atakowac polski ani innego kraju nato.
Mowi sie ze on uznaje za kraje mozliwe do adaptacji czyli rowniez do potencialnego ataku to takie ktore byly w zsrr i sa prawoslawne.
Politycy tylko strasza nas rosja bo maja w tym swoje interesy a zastraszony obywatel to posluszny obywatel.

0

@MirusAmisz Kiedys byly plotki ze lewandowski uwaza ferana za slabego i nie chce go w druzynie. chyba ze 2 lata temu to bylo. Wiadomo jak to z plotkami ale bym sie nie zdziwil gdyby to byla prawda.

7

@JanuszKorwinMikke Fujj nigdy oby nigdy do barcelony nie trafil do ciebie moze isc ale nie do barcy!

0

@blakkudium WKlejeanie od tej ameby barcainfo XD kto nie ma go zablokowanego na twiterku to beka z niego XD

0

@BorzyKrzys Kto to jest?

0

@Cryptolis XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Roobo Co szkodzi bardziej?

0

@Strays77 Wystarczy inne podejscie ja bym chcial zeby kazda produkcja byla z dubbingiem nie ma nic gorszego niz lektor.

0

@NeroTFP1 Dubbing to najlepsza rzecz. Inne kraje sie smieja ze mamy lektora.
Musisz sie tylko przyzwyczaic dla mnie to ogormny plus dla hbo za dubbing!

0

@RanDiFCB Bez przesady dla mnie to normalna rzecz ale w dobie internetu sie klikaja takie rzeczy i tyle.

0

@Pedri16Future Nie, sa zawodnicy ktorych nie kocham i nie chce w barcelonie np obecnie to casado. Wczesniej tez tacy byli alba czy macherano.
Nigdy sie nie uciesze gdy taki vinicius by zagral w barcelonie.

0

2

@malypuzon Sprzedac? Za darmo odejdzie i tyle :)

0

@DragonxNF Zawsze mnie ktos smieszy gdy ktos uzywa slowa wartosciowe bo to zawsze beka z takiej osoby. Wartosciowe rozne rzeczy moga byc :)

0

@DragonxNF Co to sa wartosciowe filmy i seriale? XDDDDDDDD

1

@July_6_BcN Im bardziej naturalna tym lepsza i wielu tak uwaza.

0

@Wojtek84 no takie bardziej 7/10

0

@JoeBlack Trzeba byc niezle odklejonym by majac 37 lat i takie liczby i miec taka pensje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?