Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Raczej 130+
0
@Filipem Ja bym doplacil zeby tylko do barcelony nie trafil...
0
@Lordzi Alvarez to nie jest klasowa 9 to zupelnie inny typ pilkarza niz kane czy haland.
0
@lucca87 W ogole mnie skoki nie interesuja i nie lubie tego sportu ale ciekawi mnie dlaczego tych 2 panow nazwales oszustami? Jak mozna w skokach oszukiwac? XD
0
Rzadko sie gole zyletka ale za kazdym razem po goleniu wyskakuja mi krosrtki na polowie szyi. Jest na to jakis sposob czy tak juz bedzie zawsze?
0
@draxidox Dobre chlopaki niech im sie wiedzie
1
@ACRAB95 Bredzisz, w barcelonie zawsze bylo sporo wychowankow nawet jak byla kasa. Nie da sie zrobic tak by kazdy mlody zawodnik sie przebil czasami musi odejsc.
0
Ale w barcelonie od lat wielu wychowankow gra w skladzie w ogole glupi naglowek nie majacy poparcia. Sa pilkarze ktorzy sie przebija i graja ale sa tacy ktorzy musza odejsc i dopiero w innych druzynach sie rozwiaja tego sie da przewidziec.
0
@tomek8756 Wielu naukowcow szacuje ze za 20 lat zycie nie bedzie sie konczyc w wieku 70 lat tylko bedzie mozliwe zycie wieczne. Chinczycy juz nad tym pracuja i maja sukcesy jest to mozliwe. Oczywiscie wiekszosc ludzi powie ze nieee jak to nie da sie ale kiedys to samo mowili o wielu chorobach czy nawet o samolotach i innych rzeczach.
Musk moze miec racje tylko troche sie pewnie w latach pomylil nie 10-20 lat lat a bardziej 50-60 chyba ze wie cos czego my nie wiemy.
0
@VinDiesel Diaza chciala garstka wiekszosc chciala nico. Diaz pokazuje ze jest wart 85 mln.
0
@Gacu95 Zglos to gdzies idz do psychologa kolego bo slabo jak kobieta cie bije.
0
@kuz Sorry a;e teklst wyrosloem z grania w gry mnie mocno rozmieszyl XD
Grasz w badziewna fife i twierdzisz ze nie ma dobrych gier XD
0
@CuleLbn Nie byc moze tylko na 100% :)
1
@Elvisek A diaz ktorego tu prawie nikt nie chcial zjada ich razem wzietych :)
1
@DAM1ANOo Marnuje? to jego poziom jest :)
1
@Barca_Big_Moment A ja wciaz uwazam ze jesr przecietny. Ten sezon i poprzedni to udowadaniaja. Przecietny grajek z malutkimi przeblyskami. Athetlik to jego poziom.
1
Mam nadzieje ze juz sie skonczy robienienie z nico wiliamsa gwiazdy. To przecietny grajek z malutkimi przeblyskami raz na 10 meczy ten i poprzedni sezozon to udowadniaja.
0
@Criss18Barca Skoki najgroszy sport jak mozna to wybrac XD
4
@CPuyol XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
@Pedri16Future Zoastal skazany wiec tak to prawda a nei jezlie to prwada ;)
0
@Messibestplayerintheworld Kounde niech wraca na srodek obrony tam sie czuje najlepiej barca nie ma obecnie nominalnego prawego obroncy i to widac...
0
Kolejny jego slaby mecz sie zapowiada. Jak ja sie ciesze ze nie przeszedl
0
@LinekMichal Moze ale nie musi. Gdybanie nie ma nigdy sensu.
0
@Meskalina Wiesz ze barca ma najwiekszy dlug w histori? Laporta tak ladnie klub dzwiga XD
Kane najlepsze wyjscie i czekam na jego przybycie.
0
@Chudini123 Marzeniem moim od lat byl kane alvareza nie chce za bardo w barcelonie.
0
@Carlosss Obecnie tylko Haland jest od niego lepszy. Zdecydowanie tak dla niego i czekam az kane przyjdzie!
0
Kane + srodkowy obronca + prawy obronca i git bedzie.
0
@Proxi Bez przesady jest ladna. Mozna jej nie lubic ale powiedziec zxe jest brzydka to XD
0
@Czyhrynski Srram na nich nie ogladam ich i nie bronie tylko ten debilizm ze 3 wojna jest nieunikniona bo jest paru debili w inetnecie XD
No tak tak ma to sens XDDDDDD
Ej podowiem...
Tacy ludzie byli 100 lat temu i 200 lat temu ;)
Czasy sie zmienieaja ludzie juz nie ;)
0
Komentarz usunięty