Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PrzemekK95 Poduszka
1
@Vegeta88 Wiemy duzo dzieki fizyce kwantowej wiemy tez ze kazda religia (no z wyjatkiem buddzyzmu ale to inna sprawa bo budda nigdy sie nie uwazal ani nie byl uwazany za boga) tak samo jak chrzescijanstwo pochodzi od bóstw solarnych.
Wiara katolicka to kalka wierzen poganskich egipcian, zydzi zamieszkiwali te rejony i emigrowali i na bazie tych wierzen swtorzyli chrzesciajnstwo.
Wiara od zawsze byla wykorzystywana by rzadzic ludzmi zdobywac wladze i pieniadze na przestrzeni wiekow niewiele sie zmienilio.
Taka ciekawostka teoria wielkiego wybuchu jest mocno kwestinowana i wiekszosc naukowcow uwaza ze jest bledna na dzis dzien i to pewnie sie juz nie zmini po ostanich odkryciach.
2
@Arkon Wiara w tych czasach jest dziwna rozumiem kiedys zeby wytlumaczyc powstanie swiata i innych zjawisk ale obecnie?
0
@Aragorn33 moze nie pisz glupot.
Auto autu nie rowne w jednym jadac 120 przepisowo stwarzasz wieksze zagrozenie niz w innym jadac 200
1
@Safrani Ale to auto jest obrzydliwe.
0
@Patinka353 Na prawej obronie powinien grac prawy obronca a nie kounde czy garcia.
0
@Rupert_Haubica Ile z niego dostaniesz?
0
Komentarz usunięty
0
@misterio To zawsze byl lis a nie czerwona panda XDD
1
@Karol145 Nikt go nie hejtuje to zwykla zagrywka zeby wylapac zielone.
0
@borys27 Na pozycji prawego obroncy powinna byc rywalizacja prawych obroncow a nie srodkowych ktorzy nie chca tam za bardzo grac.
2
@LRey Winny kartki czerwonej de yonga jest tylko odklejony sedzia. Zero winy de yongga czy flicka
0
@ali3gator z bota nie z ai
0
@papciofcb Tak szybko powrot?
hehehehehe
1
@Ronad10 w ogole nie zasluzyl na druga zolta zero winy de jonga.
1
@Radzio_94 Arabskie? Zadne.
1
@szela1899 A kogo to obchodzi XD
0
Co na to tata yamala? Szalik realu juz spalony? XD
5
@esem91 stanowski i kanal zero to syf gardze nim od zawsze.
0
@Rupert_Haubica Mieszkasz w uk? W polsce jest nadal duzo dziewczyn chudych i trafiaja sie w leginsach czy obcislych jensach ;3
0
@Ryoumen Kasa byla w sensie problemem byla jedynie pensja ale rashord sie zmiescil to i diaz ze swoja by sie zmiescil.
Tam byla inna sytuacja bo kiedy sie interesowali wlasnie diazem to do gry wszedl nico ktory sam przyszedl ze chce przejsc i temat diaza upadl a do gry na ostro wszedl bayern no i go zgarneli.
0
@ViscaelBarca2007 Boze jak sobie przypomne tych ludzi ktorzy chcieli nico czy rashorda kosztem diaza XD
Diaz jest zywczajnie 5 razy lepszy niz rashford czy nico...
3
@Hosh na glebokosci 3 metrow ok ale to nie daje 100% szans ze nie znajda lepiej w tym samym miejscu na gelbosci metra zakopac jakies zwierze wtedy gdy beda kopac i znajda pomysla ze chodzilo to zwierze i juz kopac dalej nie beda!
1
Misaki>>>>tsubasa
2
@Kgorecki2500 fujjj
0
Sie nacieszyli XD
4
@Toretto Pytanie bota o takie informacje to jakis wyzszy lvl odklejki XD
0
@JordiAlbion Kazdy
0
@JordiAlbion gdyby nie strzelali w srodek bramki to by spokojnie 3;0 bylo xd
0
@La Pulgaa no raczej nie xd