Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez Messi to glownie jest akustyczny.
0
@dzefrej234 Messi ma autyzm dlatego byl wycofany i stronil od mediow pewnie gdyby nie to to by nie byl taki skromny. Yamal mlody chlopak to korzysta ze slawy nie widze w tym nic zlego taki ronaldo tez mial parcie na media i nie przeszkadzalo mu to w byciu dobrym pilkarzem.
1
@thorin Ale troglodyta z ciebie :) I szkoda ze kurier tego nie zrobil to by skonczyl w wiezieniu mozliwe na jakis czas :)
1
@RobiS Pracowalem jako kurier i zdarzalo sie zatrzymac na ulicy (w zasadzie to bylo jedno takie miejsce) z wlaczonymi awaryjnymi gdzie szybko sie bieglo dostarczyc paczke i wrocic bo nie bylo wolnego miejsca do parkowania w poblizu kilkuset metrow.
Nigdy nie parkowalem w takich miejsach jak droga rowerowa czy miejsca dla inwalidow itp itd wiec sie da jak sie chce.
Sam bym tego nie nagrywal ale to jest niszczenie mienia, chodnik nie jest przeznaczony dla takich ciezkich pojazdow i mozna go uszkodzic takei sa fakty.
1
@4drian0 Nie, micro oficialnie potwierdzilo ze kolejna konsola xbox bedzie i trwaja nad nia prace. Wedlug przeciekow ma byc duzo potezniejsza niz ps6 ale jak wiadomo to nie oznacza sukcesu.
Jedno jest pewne kolejny xbox powstanie a czy ps7 bedzie mialo rywala to juz watpie.
1
@4drian0 Nie bedzie ostatni, nastepny xbox jest pewny, Umowy z amd podpisane i przeiceki o mocy i premierze juz sie pojawiaja
0
@Arkon Nie glosuje bo dla mnie to tylko uluda demokracji i tak naprawde wybieram tylko kogos kto decyduje za mnie a cala kampanie klamie bym zaglosowal na niego wiec mi to tam zwisa kto wygra jednak gdybym juz mial zaglosowac to wlasnie na brauna. No nie kocham izraela ze tak to ujme delikatnie XD
0
@takisobiektos To jest to sam.
Czym sie rozni?
1
@misterio To kontynuacja tego co sie dzieje w serialu animowanym czy to zupelnie inna poboczna historia?
0
@takisobiektos Ale czemu smieszy to niemal to samo.
0
@MeAndSwan Canal plus jak ja garedze nimi
0
@mindbender84 Oj tam buty mu nie spadly to nie ma zoltej!
0
@LRey xdddddddddddddddddddd
1
@FCBach Karny w 100% prawdilowy
0
@Aragorn33 kontakt z rekami byl wiec karny sie nalezy. Zawsze powinien byc w takiej sytuacji karny.
4
Kartka wiadomo aktorstwo ale tutaj 100% karny sie nalezal.
0
@Derpowsky Casado to wiadomo tfu na niego ale tutaj powinien byc karny
0
casado a tfu...
0
Slabo mu idzie z ta odbudowa niby sie stara ale noo...
0
@AlphaNumeric XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
33
Czytajcie newsa a nie tylko sam tytul
" Jedynym klubem w którym realnie mógłby się widzieć w sztabie, byłaby Barcelona pod Hansim Flickiem"
W sztabie! A nie jako zawodnik ani slowa o byciu pilkarzem barcelony tu nie bylo mowy.
6
@Foton Tak unia chce wszystko zajechac XD Sam pisales ze jest wyjatkowy urodzaj to niskie ceny skupu i problem ze sprzedaza. Rolnictwo to biznes raz jest gorzej raz lepiej.
0
@nightwishygt O kogo chodzi?
1
@Kessie Ja bym powiedzial bardziej wzrost niz wiek XD 184cm!
1
@kanver_ Ja bylem zawsze fanem kane i bardzo chcialem zeby przyszedl on zamiast lewandowskiego ehh szkoda :(
0
@TaughtMule Nie.
6
Wymeczone ale w pelni zasluzone zwyciestwo! Griona absolutnie nie zaslugiwala na remis.
0
@Guillegavira Kounde powinien grac na srodku obrony tam gdzie czuje sie najlepiej i barcelona powinna w koncu kupic prawdziwego prawego obronce tyle lat grania srodkowymi obroncami na prawej stronie...
2
@Oster273727 To chyba inny mecz ogladalismy ilosc sytuacji jakei miala barcelona sprawia ze zdecydowanie zasluzyli na wygrana.
1
@partymaker Na 100% jakosci dziweku, reszta to kwestia subiektywna ale samo poruszanie sie po aplikadcji itd jest dla mnie zwyczajnie lepsze.