0

@Zoker XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ghotic to turbo syf i drewno,

0

@NeroTFP1 xdddddddddddddddd

1

@ShawnC xddddddddddddddddddddddddd

0

@Gibbon_FCB To jakis randomowy hejtujacy user czy ktos znany w sensie nie wiem bardzo malo uzywam twittera.

0

@Krzychu102016 Lepiej pro i bez tego badziewia od ea

0

@zadafcb W stanach to zawsze 1 miejsce futbol amerykanski 2 baseball i 3 koszykowka.
No wiec zero zdziwienia.

0

@TR3YWAY kiedy jest 10/10 ale ma tatuaz wtedy -1/10
Kolczyk moze byc

1

@4drian0 Ghotic to mega drewno i slaba gra gdyby nie polski dubbing ktory byl nowoscia to by 1/3 takiego statusu nie miala ta gra.

0

@Luciano99 Jak rashford wiecej zarqbia niz nico wiec no normalnie by go zarejestrowali. Ale to dobrze ze nie ma nico :)

0

@MesQueUnClub_87 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

nie mozna.... no nie

0

Komentarz usunięty

1

@LOPEZ16 Blizej im do wladcy pierscieni czy gry o tron?
Wladca pierscieni to dla mnie jedna z najbardziej przehajpowanych ksiazek. W sensie dobre fantasy takie 7/10 ale no bez przesady.

0

@MesQueUnClub_87 A mi jest obojetny. Po co mam sie przejmowac typem ktorego nie znam osobiscie.

1

@4drian0 XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@buglikos Oczywiscie ze iphony.

0

@Bartula Od czasow alvesa nie bylo prawdziwego prawego obroncy....
Kounde to srodkowy obronca i tam sie najlepiej czuje i to widac ehh

1

Beka ze wszystkich ktorzy pisza ze yamal lepiej gra bo juz bez dziewczyny XDD

0

@Kozinho. bardziej w 45 niz w 21 XD

0

@Barcanajlepszyteam Byly informacje ze miala innego chlopa przez jakis czas z ta wielka miloscia jej do niego od dziecka to bym tak nie idelizowal xd

0

@July_6_BcN xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

0

@lucas/catalan zadnych

0

@Messibestplayerintheworld Za podzielnie laligi wielki hejt na canal + na zawsze niech upadaja.

1

@Encore W poprzednim tez byl slaby. Z 3 (nico, diaz i rashford) tak jak sie spodziewalem zdecydowanie najlepiej wypada diaz ehh gdyby tylko on przeszedl...

0

@Eklerek A ja nie xd 5/10

0

@Hosh Ogolnie to powiedzenie jest debilne a i tam nie ma rozpetaj wojne tylko przygotuj sie do niej ;)

0

@Eklerek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Sysia11 Gohotic to drewno a remake drewna nadal bedzie drewnem wiec nie czekam.

0

@JUNIORcom Co? xdd

0

@chavez Messi to glownie jest akustyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?