Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ghotic to turbo syf i drewno,
0
@NeroTFP1 xdddddddddddddddd
1
@ShawnC xddddddddddddddddddddddddd
0
@Gibbon_FCB To jakis randomowy hejtujacy user czy ktos znany w sensie nie wiem bardzo malo uzywam twittera.
0
@Krzychu102016 Lepiej pro i bez tego badziewia od ea
0
@zadafcb W stanach to zawsze 1 miejsce futbol amerykanski 2 baseball i 3 koszykowka.
No wiec zero zdziwienia.
0
@TR3YWAY kiedy jest 10/10 ale ma tatuaz wtedy -1/10
Kolczyk moze byc
1
@4drian0 Ghotic to mega drewno i slaba gra gdyby nie polski dubbing ktory byl nowoscia to by 1/3 takiego statusu nie miala ta gra.
0
@Luciano99 Jak rashford wiecej zarqbia niz nico wiec no normalnie by go zarejestrowali. Ale to dobrze ze nie ma nico :)
0
@MesQueUnClub_87 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
nie mozna.... no nie
0
Komentarz usunięty
1
@LOPEZ16 Blizej im do wladcy pierscieni czy gry o tron?
Wladca pierscieni to dla mnie jedna z najbardziej przehajpowanych ksiazek. W sensie dobre fantasy takie 7/10 ale no bez przesady.
0
@MesQueUnClub_87 A mi jest obojetny. Po co mam sie przejmowac typem ktorego nie znam osobiscie.
1
@4drian0 XDDDDDDDDDDDDDDD
0
@buglikos Oczywiscie ze iphony.
0
@Bartula Od czasow alvesa nie bylo prawdziwego prawego obroncy....
Kounde to srodkowy obronca i tam sie najlepiej czuje i to widac ehh
1
Beka ze wszystkich ktorzy pisza ze yamal lepiej gra bo juz bez dziewczyny XDD
0
@Kozinho. bardziej w 45 niz w 21 XD
0
@Barcanajlepszyteam Byly informacje ze miala innego chlopa przez jakis czas z ta wielka miloscia jej do niego od dziecka to bym tak nie idelizowal xd
0
@July_6_BcN xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
0
@lucas/catalan zadnych
0
@Messibestplayerintheworld Za podzielnie laligi wielki hejt na canal + na zawsze niech upadaja.
1
@Encore W poprzednim tez byl slaby. Z 3 (nico, diaz i rashford) tak jak sie spodziewalem zdecydowanie najlepiej wypada diaz ehh gdyby tylko on przeszedl...
0
@Eklerek A ja nie xd 5/10
0
@Hosh Ogolnie to powiedzenie jest debilne a i tam nie ma rozpetaj wojne tylko przygotuj sie do niej ;)
0
@Eklerek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Sysia11 Gohotic to drewno a remake drewna nadal bedzie drewnem wiec nie czekam.
0
@JUNIORcom Co? xdd
0
@chavez Messi to glownie jest akustyczny.